alt alt alt

Parex Twister Temizlik Seti

Parex
Stok Kodu : 8699971793251
%23 indirim
90,99 TL
69,99 TL ( KDV Dahil )

Parex Twister Temizlik Seti

Temizlik kokan pırıl pırıl bir eve kim hayır diyebilir ki? Artan iş yoğunlukları, uzayan çalışma saatleri, evin sorumluluğu ve hayatın tüm koşturmacası içerisinde temizlik için ayrılabilecek uzun uzun zamanlar bulmak herkes için oldukça zor.

Kullandığımız temizlik malzemelerini bize zaman ve para tasarrufu sağlarken, kullanıldığı alanlarda güvenli temizlik ve hijyen sunmalıdır. Parex temizlik ürünleri, tüm bunları sağlamak için Parex  online satış ile marketpaketi.com’da!

Parex twister temizlik seti, yenilenen sap ve kovası ile kullanımı kolay, hızlı ve temizliği keyifli hale getiriyor. Microfiber temizleme ucu ile, yüzeylerde etkin temizlik sağlarken, 360 derece dönebilen başlılığı sayesinde temizlenmemiş kir ve toz bırakmıyor. Otomatik sıkma özelliği ile temizliği daha pratik bir sunumla birleştiriyor. Ayarlanabilir sıkma aparatı ise Parex temizlik setini oldukça kullanışlı olmasını sağlıyor.

Parex satın almak için doğru adreste, en uygun fiyatları sunan Marketpaketi.com’dasınız!

Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!