alt alt alt

Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Paket 54 Adet

Prima
Stok Kodu : 4015400767435
49,90 TL ( KDV Dahil )

 

Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Paket 54 Adet

Prima’nın öne çıkan ve açık ara en iyisi olan Prima Aktif Bebek , 5 yıldızlı cilt koruması sunan bebek bezidir Prima Aktif Bebek  pamuk gibi yumuşaklık ve kanıtlanmış bir kuruluk hissi yaşatır. Benzersiz şekilde bebeğinizin kuruluk ve rahatlık hissi adına benzersiz özellikler sunar.

Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Paket, eşsiz petek dokulu tabası ile ıslaklığı anında içine çeker. Bezin esnek yapası ve göbek bağı oyuntulu tasarımıyla bebeğinizin ilk günlerinlerinde hassas bölgelerini korumaya yardımcı olur. Bebek Bezinin esnek yan bantları bebeğinizin belini tam olarak kavrar ve sızıntılara karşı mükemmel olarak koruma sağlar. Bebeğiniz hareket etmeye ve dünyayı keşfetmeye başladığında Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Paket , Prima’nın özel DryMax tekonolojisi sayesinde en kuru ve en ince bebek bezi olarak onu daha rahat hissettirir. (Kesinlikle Pamuk İçermez.)

Prima aktif bebek 3 beden midi mega paket 54 adet özellikleri ;

Göbek bağı oyuntulu tasarım, bebeğinizin ilk günlerinde hassas bölgelerini korumaya yardımcı olur. (0 Beden ve 2 Beden için)

Islaklık Göstegersi, bebeğinizin altını ıslattığında mavi renge dönüşür, böylece bebeğinizin bezini değiştirmeniz gereken zamanı sürekli kontrol etmeden gösterge sayesinde hemen anlayabilirsiniz. (Beden 1-3)

Prima Aktif Bebek 5 + sıvı kakayı emen özel petek dokusu sayesinde hassas ciltleri korur . (Beden 1-3)

12 Saate kadar aktif kuruluk sağlayan prematüre bebek bezi drymax teknolojisi sayesinde sıvıyı hızlıca emer ve içine hapseder.

Prima Aktif Bebek 5 + Bebek bezi pamuk gibi yumuşak dokusu ile bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olur.( Pamuk Barındırmaz)

Prima Premium Aloe losyonu sayesinde bebeğinizin cildine önemli bir hassasiyet sağlar ve cildini korumaya ekstra olarak yardımcı olur.

Nefes alabilen yüzey temiz havayı içeri alışken içeriğindeki nemi dışarıya atmaya yardımcı olur.

Esnek yan bantlar sayesinde bebeğinizin gönlünce hareket edebilmesine yardımcı olur ve yan bariyerleri sayesinde asla sızdırmaz.

 

Dry Max Teknolojisi : Islaklığı yerinde hapsederek bebeğinizin cildinin kuru kalmasını sağlar.

Esnek Kenarlar: Rahat ve tam uyum sağlar.

Pamuksu Yumuşaklık: Prima Aktif Bebek Pamuksu malzemesi ile bebeğinizi yumuşacık sarar.

Islaklık Göstergesi : Bebeğinizin bezini ne zaman değiştirmeniz gerektiğini anlamanızı yardımcı olur. (Beden 0-3)

Sıvı Kakayı Emen Eşsiz Bal peteği Tabakası: (1-3 Bedenlerde bulunur.)

Göbek Bağı Oyuntulu Tasarım: 0,1 ve 2 Numaralı Bedenlerde Bulunur.

Nefes Alabilen Yüzey: Gözenekli yapısı sayesinde bebeğinizin cildinin sürekli havaya temas etmesini sağlar

Market paketine özel Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Paket 54 Adet en ucuz fiyatlarla dikkatleri çekmeye devam ediyor. Uygun fiyatları müşterileriyle buluşturmayı hedefleyen Market paketi.com Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Paket 54 Adet fiyatlarını en ucuz şekilde her zaman buluşturmaya devam edecek. Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Paket 54 Adet en ucuz Marketpaketi.com’dan alınır.

 

 

 

Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!