alt alt alt

Tkv Süzme Çam Balı 2000 Gr

Tkv Bal
Stok Kodu : 8690111011013
%14 indirim
99,00 TL
85,00 TL ( KDV Dahil )

TKV Süzme Çam Balı 2000 Gr

 

2 kilogramlık paketler ile birlikte taze sağlıklı lezzetli bal alternatifleri, doyurucudur ve insanlara gıda takviyesi olarak önemli bir özelliği temsil etmektedir. Sağlıklı doğal koşullarda üretilmiş olan bu lezzetli seçenekler, fiziksel anlamda insanların ihtiyaç duyduğu muazzam bir ürün bütünlüğünü göstermektedir.

 

Standart kalite ile birlikte yıllardan beri üretim anlayışını gözden geçirmiş olan insanların, buradaki kaliteli ürünlerle birlikte fırsatlara daha yakından baktığı net bir biçimde ortaya çıkmıştır. Enerji deposu ve muazzam bir kaynak olarak görülmüş olan alternatifler, özellikle mineral ve vitamin kaynağı yönünden oldukça zengin bir sonucu ortaya koymaktadır. Burada karşımıza çıkan TKV süzme çam balı 2000 gr lezzetli, avantajlı ve önemli bir tercih olarak gerçekten geniş bir perspektifte cazip imkânları göstermektedir.

 

TKV Süzme Çam Balı 2000 Gr Fiyatı

 

Fiyatı uygun tercihler ile birlikte insanların sağlıklı olmasına katkı sağlayan alternatifler, gerçekten doyurucu ve özellikli bir malzeme ile birlikte kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle vücudun bağışıklık sistemini en iyi şekilde daha dirençli hale getiren sistemler, indirimli fiyatlarla elde edeceğiniz bir avantajı göstermektedir. TKV süzme çam balı 2000 gr fiyatı makul olduğu gibi ürün kalitesi ve lezzeti, gerçekten yüksek standartlarda iyi bir sonuç yaratmaya devam etmiştir. Ucuz ve kaliteli seçenekler ile birlikte mutfak ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için burada gerçek zamanlı çözümler, en iyi biçimde ortaya çıkmak durumundadır. Böylelikle insanların bağışıklık sistemini daha güçlü hale getiren bu lezzet, kolaylıkla elde edilebilir olmak durumundadır.

 

Ucuz TKV Süzme Çam Balı 2000 Gr

 

Ucuz, sağlıklı ve bir o kadar da kaliteli seçenekler ile birlikte insanlar, yaşam tarzına uygun ürün modellerini gözden geçirmek durumundadır. İnsanlar için memnuniyet anlamına gelen ve cazip projelerle birlikte avantaj sağlayan seçenekler, kesinlikle üzerinde durulması gereken geniş imkânları göstermektedir. Özellikle de kalsiyum sayesinde, kemikleri güçlendiren yapısı ile birlikte vücudu destekleyen sağlıklı bir malzemeyi gözler önüne getirmektedir. Ucuz TKV süzme çam balı 2000 gr ile birlikte buradaki avantajları çözmek ve sağlıklı ürün kalitesini en iyi biçimde gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Çok sayıda insan için sağlık anlamına gelecek proje ve çözümlerde bu nitelikte ürünlerin, gerçekten çok büyük değeri ortaya çıkmaktadır.

 

Ucuz TKV Süzme Çam Balı 2000 Gr Fiyatı

 

İnanılmaz derecede ucuz ve indirimli rakamların yanı sıra sağlıklı tercihler noktasında, gerçekten insanların yakından baktığı çözümleri daha iyi bir biçimde görmek gerekmektedir. Kalsiyum sayesinde kemikleri güçlendiren ve demir sayesinde dolaşım sistemini daha işlevsel hale getiren lezzetli bal seçeneğinden istifade etmek lazım. Ucuz TKV süzme çam balı 2000 gr fiyatı ile birlikte buradaki avantajlı çözümleri kendiniz için ve aileniz için önemli bir fırsata dönüştürme şansınız var.

 

Makul derecedeki fiyat garantisi ile birlikte kaliteli seçenekler, pek çok kişinin kolay alışveriş noktasında önemli fırsatlarını desteklemeye devam etmektedir. Son derece sağlıklı ve kaliteli seçenekler burada önemli olduğu gibi, marka güvencesi ile birlikte burada atılmış adımlar, sağlık bakımından da sizi en iyi sonuca götürmeye devam etmektedir.

Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Hafize t Müşteri
  Dün vermiş olduğum antibakteriyel dermosept 24 saat geçmeden elimde oldu. Paketlemesi de çok iyiydi.
  Cevdet Ö Müşteri
  Vermiş olduğum siparişim ertesi gün elime ulaştı.Paketleme çok güzel 10 numara.Çok teşekkürler
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat