alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Ağız Gargarası
12

Ağız Gargarası

Ağız gargarası oldukça sık kullanılan bir ağız bakım ürünüdür. Bu ürün doğru kullanıldığı takdirde oldukça çok yarar sağlamaktadır. Önemli olan bu ürünleri hekim tavsiyesi doğrultusunda ve kurallara uygun olarak kullanmaktır. Bu sayede ağız kokusu gibi şikayetlerden kurtulmak mümkün olduğu gibi ağız bakım hijyeni de tam olarak sağlanmış olur.

Ağız Gargarası Markaları

Ağız bakım suyu ya da diğer bir ifadeyle ağız gargarası doğru kullanıldığı takdirde en az diş fırçalamak kadar etkili olan bir üründür. Ağız gargaraları farklı özellikte olabilen ürünlerdir. İçeriklerine göre ağız bakımında farklı faydalar sağlarlar. Genel olarak nefes tazelemeye ve ağızdaki gıda parçacıklarını uzaklaştırmaya yardımcı olurlar. Diş fırçalamanın ve diş ipi kullanımının yanında oldukça destek sağlayan ağız gargarası oldukça başarılı ürünlerdir. İçinde florür olan ağız gargarası dişleri, bakteri plaklarının oluşturdukları asite karşı korumaktadır. Ayrıca ağız gargarası kullanmak nefesi tazelerken aynı zamanda ağız kokusu gibi sorunlardan kurtulmaya da yardımcı olmaktadır.

Ağız Gargarası Kullanımı

Günlük olarak ağız gargarası kullanmak diş fırçasının ulaşamadığı yerler için oldukça fayda sağlamaktadır. Çünkü diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda bakteriler birikir ve kötü kokulara neden olur. Ayrıca bu bakteriler diş ve ağız sağlığı açısından da tehlikelidir. Ağız gargarası bu bakteri oluşumunu engeller ve kötü koku gibi şikayetlerin ortadan kalkmasını sağlar. Burada önemli olan nokta günlük ağız bakımında kullanılan gargaralarla ağız içi operasyonlar sonucunda kullanılan gargaraları karıştırmamaktadır. Çünkü ağız içi operasyonlardan sonra kullanılan ağız gargarası içinde birtakım farklı bileşenler barındırır ve sadece doktorun söylediği süre zarfında kullanılmalıdır. Ağız gargaralarının doğru ve düzenli kullanılması da oldukça önemlidir. Ayrıca ağız gargarası tek başına ağız bakımını sağlamamaktadır. Yani doğru bir diş temizliğinde diş fırçalamanın yerini ağız gargarası alamaz. Diş fırçalamak, diş ipi kullanmak ve ağız gargarası yapmak ayrı olan işlemlerdir. Birinin sağladığı faydanın yerini bir diğeri tutmamaktadır. Ağız gargarasını kullanırken yeterli bir süre boyunca kullanıldığına da dikkat etmek gerekir. Çünkü ancak yeterli bir sürede gargara etkisini göstermektedir. Genel olarak ağız gargaraları 30 saniye ile 1 dakika arasında ağızda çalkanır ve ardından gargara suyu tükürülür.

En İyi Ağız Gargarası

Ağız gargarası sağladığı faydaya ve içerdiği bileşenlere göre değişiklik gösterebilen ürünlerdir. Bu nedenle kişiler kendilerine göre bir ürün seçmelidirler. Mesela pek çok ağız gargarası içersinde alkol bulunmaktadır. Küçük çocukları olanlar ya da alkol tedavisi görenler alkolsüz bir ağız gargarası seçmelidirler. Benzer şekilde diş hassasiyetine sahip olanlar rahatlatıcı ve diş etlerine daha hassas olan ağız gargaralarını tercih edebilirler. Kimi ağız gargaraları ise sadece ağız kokusunu önlemekle kalmaz aynı zamanda plak karşıtı maddeler de içerirler. Bu sayede dişlerde plak oluşmasının önüne geçerler. Ağız gargarası seçilirken bu kıstaslar göz önüne alınmalıdır ve kişiler kendileri için en uygun olan ürünü tercih etmelidirler.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!