alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Paspas
Paspas
123

Paspas

Paspaslar ile ilgili, ev için, ofis için, bina kapısı önü, AVM önü, araba içi paspasları her türlü ihtiyaca uygun amacı karşılayacak paspas çeşitlerini, alış veriş noktaları ve free Shop’larda özel yapım paspaslara sahip olmak mümkündür. Özel yapım, hediyelik paspaslar, yeni ev hediyesi paspaslar, her türlü paspas çeşitleri mevcuttur. Ayakkabı altı tozluk olarak da bilinmektedir. Her mekanın önünde bulunan, bilinen paspaslar, dışarıdan gelen kirli, tozlu, pislikleri aldırmak amacı ile kullanımı sağlanan gerekli bir ihtiyaçtır.

Paspas Nedir?

Paspas günlük yaşantımızda kullandığımız, hemen hemen her gün üzerine bastığımız ev ihtiyaçlarından biridir. Paspas, kapıların hemen önünde farklı şekillerde ve malzemelerden yapılmış, halı tarzında bir eşyadır. Kapı önüne konulma amacı, içeri girerken ayakkabıyı çıkarttıktan sonra üzerine basmak ve evin içine girmek için yapılmıştır. Farklı amaçlarla kullanım ihtiyacını karşılayan paspas birçok amaca ihtiyaç karşılamaktadır. Farklı malzemeler ve şekillerle birlikte kullanılmaktadır. Ev hanımları kullanılmayan kıyafetlerden, yünlerden yapabilmektedir. Dışarıda piyasada da farklı şekil ve malzemeler ile yapılmış paspas bulmak mevcuttur. Plastik, tüylü, keçe, çim görüntüsü ve kalın halı birbirinden farklı çeşitliliği ile satışı mevcuttur.

Paspas Nerelerde Kullanılır? Ve Kullanım Amacı Nedir?

Paspas kullanımı geçmişten günümüze kadar gelmektedir. Birçok yaşam yerlerinde kullanılmaktadır. Evlerde kapı önlerinde, alış veriş merkezlerinde, AVM’lerde, çeşitli işletmelerde, binaların kapı giriş önlerinde, site içerisinde dairelerin kapı önlerinde, okullar, işletmeler, dükkânlar birçok topu yaşam alanı ve bireysel yaşanan yerlerde bulunmaktadır. Ayakkabı giyerken ya da çıkartırken üzerine basmak için kullanılmaktadır. Alış veriş yerleri ve fabrika, iş erlerinde ise yağmurlu havada ayakkabının altındaki çamuru ve dışarının tozunu sildirmek, iç mekâna geçememesi için kirletmemesi amacı ile kullanılmaktadır. Ayakkabı altındaki pisliği alacak şekilde özel amaçla tasarlanmış ve satışa sunulmaktadır. Kullanım alanı oldukça yaygın ve amacı çok kullanışlı bir gereçtir.

Paspas Çeşitleri Nelerdir?

Paspas çeşitleri, kullanılan alana göre farklı şekillerde, malzemelerde yapılmaktadır. Özel yapım paspaslar, yeni evli çiftlerin ilk evlerine yerleşirken yaptırdıkları aile soy isimlerini yazdırdıkları, keçeden ya da tüylü, kıllı malzemeden yaptırılmaktadır. Hazır satışı olan paspaslarda mevcuttur.  Rahat yıkanabilen ve çabuk kuruyan bir yapıya sahiptir. Büyük mekânlarda, paspaslar genellikle büyüktür ve birçok kişi rahatlıkla basabilmektedir. Halı görünümünde büyüktür. Ev için paspaslar ise küçük ve belli boyutlarda yapılmaktadır. Ev için kauçuk hammadde ile yapılanda mevcuttur. Genellikle paspaslar üzerinde welcome yani İngilizce Hoş geldin yazar. Sade, tek renk olanları da mevcuttur. Genelde, çim yeşili, kum rengi ve bordo olmaktadır. Yine farklı çiçek desenleri, hayvan figürleri, sade, çiçek motifleri, insan ayağı izi, pati izi desene en bilindik ve en rastlanan paspas desenleridir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!