alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Paspas
Paspas
123

Paspas

Paspaslar ile ilgili, ev için, ofis için, bina kapısı önü, AVM önü, araba içi paspasları her türlü ihtiyaca uygun amacı karşılayacak paspas çeşitlerini, alış veriş noktaları ve free Shop’larda özel yapım paspaslara sahip olmak mümkündür. Özel yapım, hediyelik paspaslar, yeni ev hediyesi paspaslar, her türlü paspas çeşitleri mevcuttur. Ayakkabı altı tozluk olarak da bilinmektedir. Her mekanın önünde bulunan, bilinen paspaslar, dışarıdan gelen kirli, tozlu, pislikleri aldırmak amacı ile kullanımı sağlanan gerekli bir ihtiyaçtır.

Paspas Nedir?

Paspas günlük yaşantımızda kullandığımız, hemen hemen her gün üzerine bastığımız ev ihtiyaçlarından biridir. Paspas, kapıların hemen önünde farklı şekillerde ve malzemelerden yapılmış, halı tarzında bir eşyadır. Kapı önüne konulma amacı, içeri girerken ayakkabıyı çıkarttıktan sonra üzerine basmak ve evin içine girmek için yapılmıştır. Farklı amaçlarla kullanım ihtiyacını karşılayan paspas birçok amaca ihtiyaç karşılamaktadır. Farklı malzemeler ve şekillerle birlikte kullanılmaktadır. Ev hanımları kullanılmayan kıyafetlerden, yünlerden yapabilmektedir. Dışarıda piyasada da farklı şekil ve malzemeler ile yapılmış paspas bulmak mevcuttur. Plastik, tüylü, keçe, çim görüntüsü ve kalın halı birbirinden farklı çeşitliliği ile satışı mevcuttur.

Paspas Nerelerde Kullanılır? Ve Kullanım Amacı Nedir?

Paspas kullanımı geçmişten günümüze kadar gelmektedir. Birçok yaşam yerlerinde kullanılmaktadır. Evlerde kapı önlerinde, alış veriş merkezlerinde, AVM’lerde, çeşitli işletmelerde, binaların kapı giriş önlerinde, site içerisinde dairelerin kapı önlerinde, okullar, işletmeler, dükkânlar birçok topu yaşam alanı ve bireysel yaşanan yerlerde bulunmaktadır. Ayakkabı giyerken ya da çıkartırken üzerine basmak için kullanılmaktadır. Alış veriş yerleri ve fabrika, iş erlerinde ise yağmurlu havada ayakkabının altındaki çamuru ve dışarının tozunu sildirmek, iç mekâna geçememesi için kirletmemesi amacı ile kullanılmaktadır. Ayakkabı altındaki pisliği alacak şekilde özel amaçla tasarlanmış ve satışa sunulmaktadır. Kullanım alanı oldukça yaygın ve amacı çok kullanışlı bir gereçtir.

Paspas Çeşitleri Nelerdir?

Paspas çeşitleri, kullanılan alana göre farklı şekillerde, malzemelerde yapılmaktadır. Özel yapım paspaslar, yeni evli çiftlerin ilk evlerine yerleşirken yaptırdıkları aile soy isimlerini yazdırdıkları, keçeden ya da tüylü, kıllı malzemeden yaptırılmaktadır. Hazır satışı olan paspaslarda mevcuttur.  Rahat yıkanabilen ve çabuk kuruyan bir yapıya sahiptir. Büyük mekânlarda, paspaslar genellikle büyüktür ve birçok kişi rahatlıkla basabilmektedir. Halı görünümünde büyüktür. Ev için paspaslar ise küçük ve belli boyutlarda yapılmaktadır. Ev için kauçuk hammadde ile yapılanda mevcuttur. Genellikle paspaslar üzerinde welcome yani İngilizce Hoş geldin yazar. Sade, tek renk olanları da mevcuttur. Genelde, çim yeşili, kum rengi ve bordo olmaktadır. Yine farklı çiçek desenleri, hayvan figürleri, sade, çiçek motifleri, insan ayağı izi, pati izi desene en bilindik ve en rastlanan paspas desenleridir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!