alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Temizlik Süngerleri
Temizlik Süngerleri
123

 Temizlik Süngerleri  

Sağlık için ortam temizliği çok önemlidir. Bulunduğunuz ortamlar temiz olmazsa hastalıkları davetiye getirmiş olacaktır. Buralarda mikrop ve bakteriler yaşar ve ürerler. Bulaşacak kendilerine bir kurban ararlar. Bakterilerin yok olması için kimyasal maddelerden yapılmış temizlik maddeleri üretilmiştir. Bunlar hem hijyen sağlarlar hem de hoş koku ve güzel görünüm verirler. Bu maddeleri kullanabilmek için temizlik malzemesi olması gerekiyor. Bu temizlik maddelerini temizlik malzemesini kullanarak kir, pas, toz, mikroplardan kurtulmayı kolaylaştırır. Temizlik süngerleri de bu malzemelerden birisidir.

Temizlik Süngerleri Nedir?

Temizlik süngerleri her evde olmazsa olmaz temizlik malzemelerinden birisidir. Süngerin bulunduğu gözenekleri sayesinde suyu kolaylıkla emmesi ve hava almasından dolayı temizlikte kolaylık sağlar. Diğer yüzünde sert tabaka olması sayesinde yoğun leke ve kirleri kolayla temizlerler. Bayanlar temizlik süngerlerini mutfak ve banyoda kullanırlar. Fiyat bakımından da en ucuz temizlik malzemelerinden birisidir.

Temizlik Süngerlerinin Özellikleri 

Temizlik süngerleri genellikle toptan 6 veya 8’li paketler içinde satılırlar. Çoğunlukla süngeri sarı renkte fiber tarafı ise yeşil renktedir. Farklı renklerde olanları da vardır. Bu süngerler hem inatçı kurumuş kirleri ve lekeleri çıkarır hem de su çeken süngeri sayesinde kurulama görevi yapar. Hassas tava ve tencereleri çizmeden temizler. Lekesiz temizlik yapmanıza yardımcı olur. Mutfak ve lavabolarda süngerlerin yanında temizlik telleri de bulunur. Süngerlerin inatçı kurumuş kalıplaşmış lekeleri çıkaramadığı zaman bu hassas temizlik telleri devreye girer. Parlatıcı süngerler ise ayakkabı, araba direksiyon ve göğüs kısmını, deri olan tüm eşya ve kıyafetleri parlatıp yeni gibi görünmesini sağlar. Bazı temizlik süngerleri halka halinde olup ortasında temizlik teli yer alır.

Sihirli bezler deterjan gerektirmeyen temizlik bezleridir. Normal bezlere göre 3 kat daha emici özelliği bulunur. Banyo sonrası kurulanmak içinde kullanılabilir. Cif kopar kullan rulo bezler yüksek emiş gücüne sahiptir. İstenildiği kadar kopar kullanılarak pratik temizlik sağlar. Rengini ve şeklini koruduğu dayanıklı yapısı sayesinde hem ıslak hem de kuru halde kullanılabilir. Tırnak koruyucu süngerler sayesinde tencere ve bardakları yıkarken parmakların tahriş olmasını engeller. Yer temizliğini sağlamak içinde saplı  yer temizliği süngeri geliştirilmiştir. Bazı süngerler 4 tarafı sert temizlik bezi ile dikilmiştir içinde ise süngeri vardır. Tekli paketlerde satılırlar. Hassas yüzeyler için püsküllü temizlik süngerleri ve ovma teli de vardır.

Temizlik Süngerleri Nerelerde Kullanılır?

Genellikle mutfak, lavabo, banyoda kullanılır. Sihirli bezleri mutfak, banyo, fayans lavabo, cam, parke, mobilya, ayna ve tüm yüzeylerde kullanılabilir.  Temizlik süngerleri fiber tarafını tencere, tava sünger tarafını ise bardak, cam, tabakların temizliğinde kullanabilirsiniz. Dışı fiberle dikilmiş kare süngerleri ise dışı kir sökücü özelliği bulunur. Oca küstü, tezgâh, aspiratör gibi yoğun kir ve leke barındıran yerlerde kullanılabilir. süngerleri sayesinde kolayca köpürür ve hijyen sağlar. Yer temizlik sistemi ise parke, seramik ve diğer tüm yüzeylerde temizlik sağlar.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!