alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Koku Gidericiler
12

Koku Gidericiler 

Ne kadar temiz olursa olsun bir ortam kötü kokuyorsa orada tam bir temizlikten bahsetmek mümkün değildir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde oluşan koku sorunu bütün görünümün üstüne çıkmaya yeter. Kötü kokuların ortadan kaldırılması için çeşitli yöntemler mevcuttur. En sık kullanılan ürünler ise koku gidericiler kategorisinde olanlardır. Bu ürünler kötü kokuları nötralize eder. Aynı zamanda bakterilerin de oluşumunu engelleyerek çift yönlü bir fayda sağlar. Koku gideren tabletler tuvaletlerde oluşan kötü kokulara karşı etki eden en önemli ürünlerdi. İnternet sitemizde yer alan farklı koku gidericiler bu konuda imdadınıza yetişecektir. Kullanıldıkları ortama ferahlık getiren bu ürünleri kullandığınızda hayran kalacaksınız.Özellikle titiz hanımlar için özenle seçtiğimiz ürünler koku gidericiler kategorisinde sizleri beklemekte.Tuvaletlerin ferah ve hoş kokmasını sağlayan koku gidericiler internet sitemizde yer almakta. Bu ürünler evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, otellerde, kısaca birçok yerde kullanılabilir. Tuvalet kokusu gidermek için kullanılan ürünler son zamanların en popüler ürünleri arasındadırlar. Bu ürünler ferahlatıcı etkiye sahiptirler.

Tuvalet Koku Gidericiler

Koku gidericiler zevke göre farklı kokulardan seçilebilir. Deniz, çam, çiçek kokuları bulmak mümkündür. Herkesin kendine göre bir koku zevki vardır. Bu zevke göre dilenen koku ile ortamın güzelleştirilmesi sağlanır. Aynı şekilde duvara asılan koku gidericiler de kullanılabilir. Böylece sürekli olarak kokunun yayılması sağlanır. Duvara asılan koku gidericiler kullanılan en eski koku önlenme malzemesidir. Zamanla yeterli gelmemelerinden dolayı yeni ürünlerin ortaya çıkması söz konusu olmuştur. Tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına paralel olarak internet sitemizde yer verdiğimiz bu ürünlerle eviniz daha ferah bir kokuya ulaşacak. Sizde daha hoş kokulu tuvaletler için bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Lavabo Koku Gidericiler

Koku söz konusu olduğunda sadece tuvaletlerden bahsetmek olmaz. Lavabolarda kokuya neden olan alanlardan biridir. Buralarda ise tablet tarzı koku gidericiler kullanılabilir. Bu ürünler lavabo içerisinde oldukları süre boyunca etrafa hoş bir koku yayarlar. Suyla temas ettikleri zaman ise erirler. Lavabo borularını tıkama ihtimalleri yoktur. Bu ürünler çoğunlukla naftalin esaslı ürünlerdir. İşletme lavabolarında görülen ürünler çoğunlukla bunlardandır. Aynı şekilde evlerde de kullanılabilirler. Temizlik yapılmasına engel olmazlar.

Koku Gidericiler Çeşitleri ve Fiyatları

Koku gidericiler hem kötü kokuların ortadan kalkmasını sağlar hem de tuvalet yüzeyinde oluşan kireçlenmeye karşı etkili olanları da vardır. Daha sağlıklı bir ortam yaratırlar. Tuvaletlerde kötü kokuların oluşması olağan bir durumdur. Aynı zamanda çözümü olan bir durumdur da. Bu koku gidericilerin klozetlerde kullanılan modelleri aynı zamanda klozet aralıklarına girerek o bölgelerde bakteri oluşumunun da önüne geçer. Bu alanların temizliğinin ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinir. Koku gidericiler her türlü tuvalet, banyo ve lavabo tipi için uygundur. Koku gidericiler çeşitleri ve fiyatları internet sitemizde yer almaktadır. Sizlerde uygun fiyatlarla koku gidericiler edinmek isterseniz sitemizi ziyaret edip satın alabilirsiniz. Tuvaletler için olan ürünler klozate asılabilir. Bir başka çeşit ise rezarvuar küpleridir. Bu küpler rezarvuar içerisine atılır ve suyun akışı sırasında tuvalete yayılır. Sürekli olarak kullanılan bu ürünlerin yanında aralıklı olarak kullanılan ve temizliği artıran ürünler de internet sitemizde vardır. Evinizin temizliği ve sağlığınız için internet sitemizde koku gidericiler kategorisini ziyaret edebilir güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 


 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!