alt alt alt
FİLTRELE
Kokular ve Mumlar
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Kokular ve Mumlar
Kokular ve Mumlar

Kokular Ve Mumlar 

Kokular ve mumlar her evin vazgeçilmezi olan ürünler arasında yer alır. Özellikle ferah ve temiz ev ortamları konusunda pek çok kişi hassasiyet gösterir. Bunun için oda kokuları tercih edilen ürünlerdendir. Bir diğer detay ise ev dekoru için tercih edilen mumlardır. Özellikle ev ortamına başka bir boyut kazandıran mumlar her renk ve çeşidi ile her ortam için kullanılabilen bir özellik taşır. Aslında bir bakıma oda kokuları ve mumlar her ortamın en önemli detaylardandır.

Özellikle daha freş ve daha hoş bir ortamı sağlamak için oda kokuları adeta kurtarıcı ürünler arasındadır. Birden fazla çeşidi ile oda kokuları özellikle son yılların en gözde ürünleri olarak piyasada kendine yer buluyor. Özellikle hava kirliliği nedeni ile de oda kokuları sıkça tercih edilmektedir.

Kokular Ve Mumlar Hakkında Detaylar

Kokular ve mumlar hemen hemen her evin bir kenarında bulundurulan hatta çoğu evde de baş köşede kendine yer bulan ürünlerdir. Oda kokusu çeşitleri konusunda özellikle son yıllarda çeşitlilik fazla ve kaliteli olduğu için sıkça kullanılmaktadır. Bahar kokusu sevenler için oda koku çeşitlemesi doğru bir seçimdir.  Daha hafif ve ferahlatıcıdır. Daha yoğun kokular sevenler için de seçenekler oldukça fazladır.

Genellikle çiçekler ve meyve özlerinden yapılan ürünlerde insan sağlığına zarar vermeyecek içeriklerin kullanılmasına dikkat edilmesi önemli bir detaydır. Kokular uçucu ve gaz ihtiva eden ürünler olduğu için alırken mutlaka kullanma talimatına ve içeriğine bakmak gerekiyor. İçeriğinde hangi maddelerin kullanıldığı ve ürünün nasıl saklanması gerektiği konusunda bilinçli olmak son derece önemli bir detaydır.

Koku ve Mum Seçimleri

Kokular ve mumlar ev ortamları, ofis ortamları, alışveriş mağazaları gibi sayısız mekan için tercih edilen ürünlerdendir. Her iki ürün için de önemli olan kaliteli ürün tercihinin yapılmasıdır. Özellikle oda kokuları kişilerin soludukları ürünler oldukları için doğru ürünlerinden tercih yapmak önemli bir detaydır.  Oda kokularının çoğunda kötü kokularının üstünü örten bir özellik söz konusudur. Bu özellik aynı zamanda içerisinde barındırdığı kimyasallar nedeni ile zarar vericidir.

Kötü kokuların üstünü örtmesinden ziyade kötü kokuları yük edici özelliği olan ürünler tercih etmek gerekir. Böylece sorunun üstü kapatılmak yerine soruna netlikle çözüm bulunmuş olur. Mum seçimi yaparken de dikkat edilmesi gereken detayları gözden kaçırmamak gerekiyor. Özellikle kokulu mumların doğal içerikten üretilmiş olması gerekiyor. Yoğun ve ağır kokular insan sağlığını tehdit eden başlıca olumsuz unsurlar arasında yer alıyor.

Koku ve Mumların Seçimi ve Fiyatları

Özellikle sağlık bakanlığından onaylı ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Çünkü piyasada yüzlerce oda kokusu adı altında satılan ve içeriğinde ne olduğu bilinmeyen pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünlerin içerisinde bulunan kimyasallar insan sağlığına ciddi zararlar verebiliyor. Bu nedenle en kaliteli ürünleri ayağınıza getiren sitemizden bu ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kokular ve mumlar ile ilgili seçim yaparken de özellikle içeriği konusunda bilgi almak sağlık açısından son derece önem taşıyor.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!