alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Temizlik Kağıtları

Temizlik Kâğıtları 

Gündelik hayatta,  ev işlerinde, bebeklerin temizliğinde,  ağız ya da burun silerken ve özel temizlik ihtiyaçlarında kullanılan temizlik kâğıtları,  dünyada en çok tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alıyor.   Ağırlıkları ve boyutları baskıda ya da yazıda kullanılan kâğıtlara göre daha hafif ve ince olan temizlik kâğıtlarının ortak özellikleri kurulama ve temizleme işlemi yapmasıdır.  Her alanda kullanımı uygun olan temizlik kâğıtları, evlerde, hastanelerde, okullarda, iş yerlerinde temizleme ve kurulama işlemlerinden kullanılmak üzere farklı çeşitlerde üretilip,  piyasaya sunulmaktadır. Üretimin ve teknolojinin her alanda geliştiği gibi temizlik ürünlerinin de gelişim ve artış göstermesi ile birlikte kâğıt havluları peçeteler, ıslak mendiller, makyaj temizleme mendilleri,   bebeklerin hassas ciltlerine uygun yumuşaklıkta özel mendiller üretilmiş ve insan yaşantısındaki temizlik ve hijyeni kolaylaştıran temizlik ürünleri sayısı da artırılmıştır. Cafelerde, restoranlarda, lokantalarda ve hatta paket servislerinde bile müşteriye temizlik amaçlı ücretsiz verilen ıslak mendilleri işletmeye ait isim ya da logaların üzerine basılı olduğu ambalajlar halinde ücretsiz olarak müşteriye verilmektedir.

Temizlik Kâğıtları Çeşitleri

 Temizlik kâğıtları; kâğıt havlu,  peçete, tuvalet kâğıdı,  paket ve kutu şeklinde satılan peçete ve ıslak mendiller gibi farklı kategorilerden oluşmaktadır.  Ancak hepsinin ana bileşeni ise tissue’dir. Selüloz, elyaflar ya da eski kâğıtlardan oluşmaktadır.   Krepsiz, kuru krepleme ya da ihtiyaca yönelik yaş krepleme şeklinde üretilen temizlik kâğıtlarının kreplemeden önceki gramajı ise 10 ile 20 mg/ m2 arasında değişirler. Krepleme ile birlikte de gramajları %20 kadar artış gösterebilir.Temizlik kağıtları çeşitleri için internet sitemizi ziyaret etmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Temizlik Kâğıtları Fiyatları

Söz konusu temizlik ve sağlık bilgisi olduğunda temizlik kâğıtları da kullanım alanları bakımından oldukça geniş bir ağa sahiptir.  Evlerde iş yerlerinde, okullarda hastanelerde kısa da temizlik ve sağlık bilgisi kurallarının önemli olduğu her yerde her çeşidini kullanmak mümkündür.  Medikal uygulamalarda bile muayene masa örtüsü adında temizlik kâğıtları kullanılmaktadır. Bu çeşidinin kullanım amacı ise hastaların ya da ziyaretçilerin temizliğini ve hijyenini korumak ve birbirlerine mikrop ve virüs bulaşmasını engellemektedir.   Hijyen söz konusu olduğunda ise ilk akla gelen temizlik kâğıdı tuvalet kâğıtları ve klozet kapak örtüleri olmaktadır. Tuvalet kâğıtları giderleri tıkamaması için suda eriyebilen, tek katlı ya da çift katlı olarak üretilmektedir. Klozet örtüleri ise klozet kapaklarını üzerine örtülüp, cilt ile teması engellemek için kullanılmaktadır. Kâğıt peçeteler ise el yüz ve burun silmek, temizlemek amacıyla kullanılmaktadır.  Tek katlı ya da çift katlı şeklinde üretilen kâğıt peçeteler aynı zamanda düz ya da desenli olarak farklı alternatiflere sahiptir.Temizlik kağıtları konusunda oldukça iddialıyız.En uygun fiyatlar için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Temizlik Kâğıtları Çeşitleri ve Fiyatları

Temizlik kâğıtları çeşitlerine göre değişmektedir.  Kâğıt peçeteler en ucuz temizlik kâğıtları arasında yer almaktadır.  Tuvalet kâğıtları ile kâğıt havlular 6’lı 12’li ya da 24’lü olarak satıldığından dolayı peçete ya da ıslak mendillere göre fiyatı biraz daha yüksek olabilir.  Temizlik kâğıdı alırken de burada dikkat edilmesi gereken husus, kullanım amacına uygun ürün alınmasıdır. . Temizlik kağıtları ve çeşitleri ile ilgili çeşitli bilgilere internet sitemizde yer alan temizlik kağıtları kategorisinden ulaşablir ve birbirinden farklı ürünleri görebilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!