alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
PET ÜRÜNLERİ
PET ÜRÜNLERİ

Pet Ürünleri

Hayvanlar insanların dostudur. İnsanlar hayvanlar ile yaşamayı normal yaşantısı içinde yer vermiş ve en iyi psikolojik tedavi olarak görmüştür. Sevgi beslenen hayvanlar için teknolojik piyasa gelişmeleri sunulmakta ve isteğe ve ihtiyaca uygun her türlü yardımcı gerekli araç, gereç temin edilmektedir. Pet ürünleri hemen hemen her eve de ihtiyaç haline gelmiş yaygınlaşmış bir yaşam tarzıdır.

 

Pet Ürünleri Ve Çeşitleri

Evde hayvan bakımı günümüzde yaygın bir yaşam tarzıdır. Kedi ve köpeklerin en yaygın bakımı gerçekleştirilen ev ortamlarında konforlu ve hayvan için sağlıklı her şey düşünülmüş piyasa ihtiyaçları sunulmaktadır.

 

Kedi – köpek mamaları, Kedi – köpek kıyafetleri, Kuş – balık yemi, Kuş – balık – kedi – köpek için gerekli alan gereçleri , Evcil hayvan için gerekli bakım ürünleri

 

En yaygın evcil hayvan bakımları ile gerekli kıyafet, yemek, vitamin takviyesi, ev, bakım alan gereçleri, şampuan, tarak ve benzeri bakım ilaçları gibi tüm ihtiyaçlara sahip olabilmek mümkündür. Yaygın olarak evcil bakım yaşam tarzı genişledikçe ihtiyaca cevap verecek her türlü araç, gereç ve mama, yem tüm alışveriş noktaları ile internet ortamı online alış veriş ayrıca veteriner klinik ortamlarında pet ürünleri bulabilmek mümkün hale gelmiştir.

 

Kapıda Ödemeli Pet Ürünleri

Hayvan bakımında, bakımı ile ilgili tüm kolaylığı sağlayan pet ürünleri geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Yaşamı kolaylaştırır ve hayvan sağlını korur. Hayvan için gerekli tüm ihtiyaçları her yerde bulabilmek artık çok kolay. Bir evcil hayvanın sağlığı ve uzun ömürlü yaşaması kadar dış etkenlere karşı korumak için genel bakımı da çok önemlidir. Yaşam alanlarında gerekli ihtiyaçları ve temizliği insan yaşamındaki gereklilik kadar önem taşımaktadır. Hayvan dostlar için düşünüşmüş yatak, kıyafet ve bakım ürünleri aynı zamanda mama, yem, vitamin artık veteriner haricinde tüm alış veriş noktalarında rastlamak mümkün. Per ürünleri kullanımı hayvan için uzun ömürlülük taşır. Bunun için kullanım amacı büyüktür. Bakımını kolaylaştırır. Hayvan daha sağlıklı ve mutlu bir ortamda yaşama imkanı kazanır. Piyasa ağları genişlemiş bir yelpazeye sahiptir. Çok miktarına ulaşmak kadar az miktara ulaşmakta kolaydır.

 

Hayvan bakımı, aileden biri olmuş gibi görülen değer kazanan bir sevgi ile özel gösterilir. Dolayısıyla da hayvanlar için düşünüler bir sürü yenilik, onların konforlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri içindir. Kontrollü veteriner denetimi haricinde yaşadıkları alan içinde gerekli tüm ihtiyaçları pet ürünleri kullanımı ile kolay hale gelmiştir. Evde, ofis ortamı, bazı iş yerleri gibi ortamlarda hayvanların bakımlarını kolaylaştıracak çözümler piyasaya sunularak kolay yaşam alanları oluşturulmuştur. Çoğunlukla ev ortamlarında, insanlar ile aynı ortamda fazla vakit geçirme ve her şeyden önce daha temiz bir ortam olması sebebi ile çocukların olduğu da düşünülerek geliştirilmiş pet ürünleri yaygın piyasa ağına sahiptir.

 

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!