alt alt alt
FİLTRELE
Kağıt Ürünleri
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU
Kağıt Ürünleri

Kağıt Ürünleri

Kağıt Ürünleri

Kırtasiye ve benzeri ihtiyaçları karşılamak konusunda attığımız adımlarla birlikte her geçen gün yeni kağıt ürünleri sizleri bu sayfalara taşınmaya devam ediyor. Özellikle öğrencilerin yol boyunca kullandığı A4 kâğıdı ihtiyacını karşılamak için toplu olarak alışveriş yapabilir ve bu konuda avantajlı bir seçeneği hemen değerlendirebilirsiniz. Çok insan ağırlık yaptığı için bu alışverişi yapmaktan çekinirken kargo fırsatı ile birlikte bu seçmiş olduğunuz kağıt ürünleri market alışverişiniz ile birlikte evinize kadar gelecektir.

 

Genellikle performans ve diğer ödevleri hazırlayan öğrenciler kağıtları sıklıkla kullanıyor. Aynı zamanda son dönemlerde ders notları olarak çalışma yapmak için yine A4 kâğıdı kullanımı bir gereklilik olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman kaliteli ve güvenilir tedarik etme noktasında yaptığımız çalışmalarla birlikte firma olarak size kağıt ürünleri konusunda yepyeni imkânlar sunmak için hazır bekliyoruz. Yüksek teknoloji yatırımları ve bilinçli müşteri girişimleri ile birlikte ihtiyaç karşılama konusunda gerçekten çok ciddi ve özel çalışmalarımız var. Kağıt ürünleri büyük bir dikkatle seçilmiştir ve bu sayfalarda hak ettiği yeri görmüştür.

 

Kağıt Ve Kağıt Ürünleri

Dilerseniz beyaz dilerseniz de Masis renkli A4 fotokopi ve diğer kağıt ürünleri ihtiyacınızı bu sayfalardan hemen karşılayabilirsiniz. Çocukların ders motivasyonunu yükselten ürün ve hizmet seçenekleri, ebeveynlerin başarılı tedarik çalışmaları ile birlikte çocuklara iyi bir fırsat sağlamaktadır. Kağıt ürünleri çeşitleri konusunda ürün ve hizmet alternatiflerimiz her geçen gün daha fazla çeşit ve birlikte karşınıza çıkmaya devam ediyor. Şu an için sayfalarımızda hazır bulunan ürün ve hizmet seçenekleri, kolay alışveriş koşulları ile birlikte değerlendirmeniz için karşınıza çıkmış durumda.

 

Renkli ve beyaz fotokopi kağıt ürünleri ve seçenekleri yıl boyunca öğrencilerin ders notlarını oluşturması için bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Her türlü ürün ve nitelikli tedarik konusunda yaptığımız çalışmalarla birlikte, evinizin ihtiyacını tek bir noktadan karşılamanız için size gereken desteği vermeye devam ediyoruz.

 

Kırtasiye Kağıt Ürünleri

İhtiyaç duyduğunuz zaman renkli ya da beyaz A4 kağıtlarını almaya karar verdiğinizde, bu alışverişi adet olarak yaparsanız rakam biraz daha artabilir. Biz size burada top olarak kâğıdı satıyoruz. Öğrencilerin özellikle ders performansı yerine gelsin diye çaba sarf eden şirketimiz, böylelikle ihtiyaçları tedarik ve düzenli karşılama noktasında her zaman müşterilerimizin ders potansiyeline katkı sağlıyor. Mukavemeti yüksek olan ve kullanışlı olduğu belli olan kağıt ürünleri seçenekleri, günlük hayatta gerekli olduğu gibi talebelerin kabiliyetini artıracak sonuçlar ortaya koymak durumundadır. Ucuz ve sağlık ürünleri size ulaştırmak konusunda firmamızın her zaman dürüst ve ciddi çalışmaları var.

 

Her türlü ürünün ticaretini avantajlı seçeneklerle kolay hale getiriyoruz. Gerek 100 TL üzeri ürünlerdeki ücretsiz kargo avantajı, gerekse de müşteri memnuniyeti için ortaya koyduğumuz tüm çalışmalar, size daha iyi hizmet vermemiz için bize güç veriyor. Bilinçli tedarikçi ve güvenilir firma olarak her zaman sizin için daha iyi performans adına çalışmalarımız devam ediyor. Marka kalitesi üst düzey ve her şekilde kullanışlı avantajını gösteren ürünleri orijinal seçenekler olarak size pazarlamaya devam ediyoruz.

 

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat