alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Piller
123

Piller

Elektronik aletlerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte piller aletler için enerji üreten sistemlerin de farklılaşmaya başlaması sürecin bir parçasıdır. Her aletin kendine göre bir enerji ihtiyacı vardır. Taşınmayan aletlerin enerji ihtiyacı doğrudan elektrik hatlarından karşılanırken, mobil cihazların ve oyuncak gibi küçük aletlerin enerji ihtiyacı piller vasıtasıyla karşılanır. Piller teknoloji dünyasında çok uzun yıllardır varlığını sürdüren bir malzemedir. Büyük küçük farklı ebatlarda ve farklı akımlarda piller bulunur. Piller kendine göre bir işleyiş mekanizması mevcuttur. Bu işleyiş sonucunda da kullanıldığı aletin çalışmasını sağlar. Piller dayanıklılığına göre  kullanım ömür oranlarıda ortaya çıkmış olur Piller her evin başlıca ihtiyaçlarından birisidir.İnternet sitemizde yer alan piller kategorisinden istediğiniz pil çeşidini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.Hızlı kargo ve uygun fiyat avantajıyla sipariş edeceğiniz piller kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

Pil Çeşitleri

Piller içerisinde bulunan kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren düzeneklerdir. Enerji ihtiyacı daha düşük olan cihazlar için kullanılabilecek en ideal çözümdür. Bir pil üzerinde iki kutup vardır. Kutuplardan biri negatif, diğeri de pozitif kutuptur. Piller belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu sürenin sonunda pilin değiştirilmesi gerekir. Her pilin üzerinde kendi özelliklerini gösteren işaretler vardır. Bu işaretlere bakarak piller kullanılacağı cihaza uygun olup olmadığı konusunda bize bilgi verebilir. Bir cihazın ihtiyacı olan elektrik yükü ile pilin kapasitesi yeterli değilse o cihaz çalışmaz. Burada pilin kalitesinden çok kapasitesi önemlidir. İnternet sitemizde satışa sunduğumuz piller %100 garantili ve en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak tek amacımız. Kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olan marketpaketi.com.tr adresinden istediğiniz pili sipariş edebilirsiniz. Online satışta en önemli noktalardan olan güvenlik ve hızlı kargo konusundaki tutumumuz her zaman müşterilerimize daha bir deneyim yaşatma düşüncesidir.

Pil Fiyatları

Piller fiyat olarak aslında çok maliyeti olan ürünler değildirler. Kurum olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunun için yaptığımız çalışmalar doğrultusunda, pil fiyatları ve modellerine internet sitemiz üzerinden piller kategorisine göz atarak ulaşmanız mümkün. Hızlı kargo imkanı ile yapacağınız alışverişler çok kısa süre içerisinde ayağınıza gelecek.Atık piller içeriğindeki maddelerden dolayı çöpe atılmayacak kadar değerli olmalarının yanında, çevreye yaydıkları maddelerden dolayı da zararlıdırlar. Bu nedenle çöp toplama ünitelerinin yanında piller için ayrılan özel bir alan bulunur. Bu alan piller üzerinde tasarruf yapılarak tekrar kazandırılması için önemlidir. Ayrıca piller toplanarak tekrar kazandırılması kanun ile de yasa ile belirlenmiş şekilde yapılır.Marketi ayağınıza taşıyan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan marketpaketi.com.tr avantajlı fiyatlarıyla sizi bekliyor..

Pil Çeşitleri ve Fiyatları

Piller temelinde iki ana gruba ayrılırlar. Şarj edilebilenler ve tek kullanımlık olanlar. Tek kullanımlık olan piller ömrü tükendikten sonra tekrar kullanılmaları mümkün değildir. Şarj edilebilir piller ise şarj makinesi ile tekrar doldurulurlar ve kullanılabilirler. Piller kumanda, radyo, oyuncak, matkap, işitme cihazları, saat gibi farklı aletlerde kullanılırlar. Bunların hepsine uyan bir pil çeşidi vardır. Kalem pil, ince pil, büyük boy pil gibi ebatları farklı piller kullanım konusunda bütün ihtiyaçları karşılarlar. Ayrıca bunların akımları da birbirinden farklıdır. Sürekli bir pil kullanımı söz konusu ise en doğru seçim şarj edilebilenler olacaktır. Bu piller uzun vadede pil yenileme ihtiyacını ortadan kaldırırlar ve daha ekonomik sonuçlar doğururlar. Eğer sürekli bir pil kullanımı söz konusu değilse tek kullanımlık pillerden faydalanmak daha idealdir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!