alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Temizlik Gereçleri
Temizlik Gereçleri
%23indirim
Parex Twister Temizlik Seti
90,99 TL 69,99 TL

Temizlik Gereçleri 

Temizlik sağlığı korumak için yapılan uygulamalar ve alınan önlemlerdir. Sağlı bir yaşam istiyorsanız temizliğe önem vermeniz gerekir. Temiz olmayan ortamlarda pek çok hastalıklar baş gösterir. Buda kişinin ölümüne kadar etki eder. En çok mikrop barındıran olan organ ellerdir. Bir işi yaparken genellikle eller kullanılır ve eller iyi temizlenmezse yemek yerken vücuda girer. Ellerin yanında ortam temizliği de çok önemlidir. Zaten ellere bu ortamın temiz olmamasından dolayı geçer. Tüm mikrop ve bakterileri öldürmek için kimyasal temizleme ürünleri geliştirilmiştir. Bunları temizlik gereçleri olmadan kullanılmaz.

Temizlik Gereçlerinin Özellikleri 

Bulaşık eldivenleri bulaşık deterjanı ve yağlardan kurtulmanızı sağlar. Bulaşık deterjanı kimyasal maddelerden yapıldıkları için uzun süre kullanımında ellere zarar vererek deri dökülmelerine sebep olabilir. Bulaşık eldivenleri bu sorunların oluşmasına engel olur. Temizlik gereçleri arasında yer alan temizlik bezlerinin mikrofilerli olmasından dolayı tozları ve kirleri anında çekerek pürüzsüz bir temizlik sağlar. Vilada ve temizlik setleri bir bütün olarak kullanılır. Temizlik sapının kilidini çekerek temizliğe başlayabilirsiniz. Viladanın içine su ve yüzey temizleyici karıştırılır. Mopu otomatik hazne içinde yıkayıp, otomatik sıkma aparatı sayesinde sıkabilirsiniz.

Beton, ahşap, fayans yüzey temizlemek için idealdir. Biobellinda mikrofiber bob ise yüzeyde bulunana saç, tüy ve tozları kaçırmadan içine alarak temizler. Parke, mermer, granit, ahşap, seramik gibi yüzeyleri özel iplikleri sayesinde tozu ve kirleri emer. Cıtcıtlı başlığı ile hem kolay temizlik sağlar hem de kolay değiştirilebilir. Yüzey temizliğinde kullanmak için mikofiber mop çeşitleri bulunur. Kalın, pamuklu ve püskülü andıran mop çeşitleri bulunur. Bunlar pratik ve uzun ömürlüdür. Çini, ahşap, doğal ve yapay yüzeylerde kullanılabilir. Özel yapısı ile tozları emer. Halı kaydırmaz, polen temizleme seti, temizlik sapı, muayene eldiveni, paspas, faraşlı fırça, yer fırçası, tüy toplayıcı temizlik gereçlerinden bazılarıdır.

Temizlik Gereçleri ve Malzemeleri

Temizlik gereçlerine temizlikte kullanılan malzemeler de denilebilir. Doğal veya yapay malzemelerden üretilerek kullanılabilir araçlar yapmaya denir. Bunlar temizliği kolaylaştıran malzemelerdir. Temizlikte kullanılan bazı kimyasal maddeler tene değmesi halinde çeşitli reaksiyonlara sebep olabilir. Temizlik gereçleri ile bu sorunlara çözüm olmuştur. Bazen de kirleri ovalamaya silmeye yardımcı olur. Temizlik malzemelerini kullanmak için temizlik gereçlerine ihtiyaç duyulur. Onlar olmadan temizlik yapılmaz. Evde bulunması gereken önemli malzemelerden birisidir.

Temizlik Gereçleri ve Malzemelerinin Kullanım Alanları

Temizlik gereçlerinin kullanım alanları geniştir. Evde, işte, özel ve kamu kurumlarında, okullarda, bankalarda kısacası her yerde kullanılabilir. Evde ev hanımları özel veya kamu kurumlarında ise hizmetli veya görevliler kullanır. Özellikle toplu alanlarda geniş temizlik gerektirdiği için hizmetliler aynı yeri birden fazla temizlerler. Cam temizliği, yerlerin temizliği, tozların alınması, bulaşıkların yıkanması, oluşan yağ kir pas temizliği gibi birçok alanda temizlik gereçleri kullanılır. Bu gereçler sayesinde daha temiz, pürüzsüz ve kısa sürede temizlik yapmanızı sağlar. İnsanların hayatını kolaylaştırıp sağlığına yardımcı olurlar.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!