alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Temizlik Gereçleri
Temizlik Gereçleri

Temizlik Gereçleri 

Temizlik sağlığı korumak için yapılan uygulamalar ve alınan önlemlerdir. Sağlı bir yaşam istiyorsanız temizliğe önem vermeniz gerekir. Temiz olmayan ortamlarda pek çok hastalıklar baş gösterir. Buda kişinin ölümüne kadar etki eder. En çok mikrop barındıran olan organ ellerdir. Bir işi yaparken genellikle eller kullanılır ve eller iyi temizlenmezse yemek yerken vücuda girer. Ellerin yanında ortam temizliği de çok önemlidir. Zaten ellere bu ortamın temiz olmamasından dolayı geçer. Tüm mikrop ve bakterileri öldürmek için kimyasal temizleme ürünleri geliştirilmiştir. Bunları temizlik gereçleri olmadan kullanılmaz.

Temizlik Gereçlerinin Özellikleri 

Bulaşık eldivenleri bulaşık deterjanı ve yağlardan kurtulmanızı sağlar. Bulaşık deterjanı kimyasal maddelerden yapıldıkları için uzun süre kullanımında ellere zarar vererek deri dökülmelerine sebep olabilir. Bulaşık eldivenleri bu sorunların oluşmasına engel olur. Temizlik gereçleri arasında yer alan temizlik bezlerinin mikrofilerli olmasından dolayı tozları ve kirleri anında çekerek pürüzsüz bir temizlik sağlar. Vilada ve temizlik setleri bir bütün olarak kullanılır. Temizlik sapının kilidini çekerek temizliğe başlayabilirsiniz. Viladanın içine su ve yüzey temizleyici karıştırılır. Mopu otomatik hazne içinde yıkayıp, otomatik sıkma aparatı sayesinde sıkabilirsiniz.

Beton, ahşap, fayans yüzey temizlemek için idealdir. Biobellinda mikrofiber bob ise yüzeyde bulunana saç, tüy ve tozları kaçırmadan içine alarak temizler. Parke, mermer, granit, ahşap, seramik gibi yüzeyleri özel iplikleri sayesinde tozu ve kirleri emer. Cıtcıtlı başlığı ile hem kolay temizlik sağlar hem de kolay değiştirilebilir. Yüzey temizliğinde kullanmak için mikofiber mop çeşitleri bulunur. Kalın, pamuklu ve püskülü andıran mop çeşitleri bulunur. Bunlar pratik ve uzun ömürlüdür. Çini, ahşap, doğal ve yapay yüzeylerde kullanılabilir. Özel yapısı ile tozları emer. Halı kaydırmaz, polen temizleme seti, temizlik sapı, muayene eldiveni, paspas, faraşlı fırça, yer fırçası, tüy toplayıcı temizlik gereçlerinden bazılarıdır.

Temizlik Gereçleri ve Malzemeleri

Temizlik gereçlerine temizlikte kullanılan malzemeler de denilebilir. Doğal veya yapay malzemelerden üretilerek kullanılabilir araçlar yapmaya denir. Bunlar temizliği kolaylaştıran malzemelerdir. Temizlikte kullanılan bazı kimyasal maddeler tene değmesi halinde çeşitli reaksiyonlara sebep olabilir. Temizlik gereçleri ile bu sorunlara çözüm olmuştur. Bazen de kirleri ovalamaya silmeye yardımcı olur. Temizlik malzemelerini kullanmak için temizlik gereçlerine ihtiyaç duyulur. Onlar olmadan temizlik yapılmaz. Evde bulunması gereken önemli malzemelerden birisidir.

Temizlik Gereçleri ve Malzemelerinin Kullanım Alanları

Temizlik gereçlerinin kullanım alanları geniştir. Evde, işte, özel ve kamu kurumlarında, okullarda, bankalarda kısacası her yerde kullanılabilir. Evde ev hanımları özel veya kamu kurumlarında ise hizmetli veya görevliler kullanır. Özellikle toplu alanlarda geniş temizlik gerektirdiği için hizmetliler aynı yeri birden fazla temizlerler. Cam temizliği, yerlerin temizliği, tozların alınması, bulaşıkların yıkanması, oluşan yağ kir pas temizliği gibi birçok alanda temizlik gereçleri kullanılır. Bu gereçler sayesinde daha temiz, pürüzsüz ve kısa sürede temizlik yapmanızı sağlar. İnsanların hayatını kolaylaştırıp sağlığına yardımcı olurlar.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!