alt alt alt
Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri 

 

 

- Havalesi / EFT ile ödeme :

 

Öz Koru Sanal Mağazacılık Gıda İnşaat Pazarlama Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

 

 - Kredi Kartı ile ödeme :

 

 128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar.Öz Koru Sanal Mağazacılık Gıda İnşaat Pazarlama Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Öz Koru Sanal Mağazacılık Gıda İnşaat Pazarlama Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

 

Kargo Ücreti ve Teslimat Süresi 

 

    Ankara 0-50 TL alışveriş tutarına 5 TL kargo ücreti alınır. 50 TL üzeri alışveriş tutarına ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Ankara'da Saat 14:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde teslim edilir.

    Tüm İllere  0-100 TL  alışveriş tutarına 6.99 TL kargo ücreti alınır. 100 TL üzeri alışveriş tutarına ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir*. Tüm İllere Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.  

 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

*Seçili Kargo Firmalarında

MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!