alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Organik ve Diyet Ürünler
Organik ve Diyet Ürünler

Organik ve Diyet Ürünler

Organik ve diyet ürünler hem sağlık açısından hem de beslenme olarak çok önemlidir. Her zaman doğal olan ev yapımı ürünler kişiyi sağlık açısından rahatsız etmez. Ancak paketli ürünler kapalı olan yiyecekler her zaman insan sağlığı için sakıncalıdır. Ürün seçimi ve çeşitleri her zaman önemlidir. Organik olan ürünler genelde daha dar alan ve az miktarlarda üretilmektedir. Standart dışı ürünler ise gıda ürünlerine göre sınıflandırılır. Sertifikası olan her ürün organiktir. Ancak her sertifika onaylı ürünlerde organik olacağı anlamına gelmez. Tarım bakanlığına onaylı ise ve orijinal olarak üretilmiş ise rahatlıkla tüketilebilir. Bir ürüne organik diyebilmemiz için hem tarımsal olması hem de güvenilir ortamda üretilip sertifika onaylı olması gerekir.

 Diyet Ve Organik Ürünlerin Faydaları 

Diyet yapan kişilerin organik tarım onaylı olan Organik ve diyet ürünler tüketmesi her zaman sağlık açısından ve zayıflama bakımından çok faydalıdır. Besinlere alerjisi olan kişilerde organik ürün tükendiğinde semptomların azaldığı görülmüştür. Daha taze olduğu için sıklıkla tüketilir. Koruyucu içermedikleri için kapalı olan paketlere göre daha sağlıklıdır. Diyet olan ürünler ise piyasada birden fazla olarak görülür. Yalnızca bunların doğal organik olanları her zaman sağlık açısından çok faydalıdır. Katkı maddeleri içermediği gibi doğal yetiştiği için her birey rahatlıkla tüketebilir. Organik olan ürünler ne gibi işlemlerden geçer? 

 

 • Doğal olan gübreler ile yetiştirilir.( Hayvan ve organik gübre)
 • Otlar kontrolden geçirilir. Toprağı sürerek ürün rotasyonu yapılır.
 • Böcekler doğal yöntemlerle kontrol edilir. Kuşlar kapanlar mutlaka kullanılır.
 • Hastalıkları önlemek ve zararlı olan ürünleri önlemek için tarımsal ürünler kullanılır. Bu işlemler sonrasında insanlar rahatlıkla tüketebilir. 

Organik Diyet Ürünler Nelerdir? 

Genellikler her birey sebze, meyve, et ve süt ürünleri, kahvaltılıklar, unlu mamuller, ve içecekler gibi ürünleri tüketir. Peki bunların arasından en çok hangileri organik ve diyet ürünler olarak tercih edilir? Tercih edilme sebebi sağlık açısından önemsendiği için süt, yumurta, karabuğday, siyez buğdayı, ve ekşi maya olarak belirleyebiliriz. En çok tüketilen ve satılan ürünler olarak öne çıkar. Beslenme açısından da son derece faydalıdır. Bu ürünler kullanıldığında doğal olduğu için kişiyi rahatsız etmez ve diyet yapan kişiler içinde uygundur.

Diyet Olan Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Diyet yaparken düzenli ve sağlıklı beslenmek önemlidir. Bunların yanı sıra organik olan ürünlerin seçimi ve kalorisi düşük olan ürünler her zaman tercih edilir. Çünkü organik olan ürünler tamamen doğal yetiştiği için sıklıkla tüketilir. Dikkat edilmesi gereken ise diyet ürünleri seçerken kalorisine bakıp ve lif bakımından zengin olduğuna bakılmalıdır. Her ne kadar piyasada diyet ürünleri olsa da her zaman organik ve diyet ürünler seçilmesi sağlık açısından faydalıdır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!