alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Cam Eşyalar

Cam Eşyalar 

Mutfak gereçleri arasında en çok tercih edilen ürünler cam eşyalar. Cam eşyalar hem daha dekoratif hem de daha sağlıklı bir yapıya sahiptirler. Cam eşyalar bu nedenle diğer ürünlere göre daha revaçtadırlar. Cam denilince akla sağlık gelir. Camın varlığı insan yaşamında çok uzun yıllara dayanır. Bu nedenle tasarım konusunda da geçmişten gelen gelişimin yanında sürekli kendini yenileyen bir çizgisi vardır. Bu ürünler birçok kullanım amacına hizmet eder. Cam deyince akla onlarca mutfak eşyası gelir. Cam doğadan elde edilen malzemenin işlenmesi ile yapılır. Bu nedenle kullanılabilecek en doğal ürünlerden biridir.

Hediyelik Cam Eşyalar

Cam içinde bulunan malzemeye kokusunu, tadını ve aromasını bırakmaz. Her ne olursa olsun tadının bozulması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yiyecekler ve içeceklerin tümü için geçerlidir. Şeffaf camlarda içerisi rahatlıkla göründüğü için karmaşa yaratmaz. Tasniflenme işlemi daha kolay halledilir. Camın yapısında diğer birçok üründe olan kansorojen maddeler bulunmaz. İnsan sağlığına bu kadar duyarlı olan bir malzemenin kullanımı ise tabi ki vaz geçilmez olacaktır. Camlar aynı zamanda zararlı gazlar salgılamazlar. Kırıldıkları zaman ve kullanım ömürleri bittiğinde tekrar işlenebilirler. Geri dönüşüme müsait bir malzeme olduğu için aynı zamanda doğa dostudurlar. Cam eşyalar hediyelik ürünler arasında da yer alan eşyalardır.Sizlerde istediğiniz kişiye internet sitemizi ziyaret ederek cam eşyalar içersinden hediyelik ürün alabilirsiniz.

Cam Eşyalar ve Çeşitleri

Cam eşyalar bir mutfağın ihtiyacı olan bütün malzemeleri karşılarlar. En çok kullanılan cam eşyaların başında kavanozlar gelir. Kuru ya da yaş bütün yiyecekler cam kavanozlar içerisinde depolanabilir. Reçeller, turşular, salçalar, makarnalar, bakliyatlar, unlar, baharatlar cam eşyalarda muhafaza edildiği sürece tatlarında bir değişiklik olmadan uzun süre saklanabilirler. Tabi cam eşyalar sadece bununla sınırlı değildir. Çay takımları da en çok tercih edilen eşyalar arasında yer alır. Cam bardaklar genellikle kendi tabakları ile birlikte takım yapılarak kullanılır. Bu da bütünlüğün bozulmasının önüne geçer. Cam çay takımlarına eşlik edecek cam ikramlıklar da hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Çay bardaklarının yanında cam su bardakları ise evlerde en çok kullanılan malzemeler arasındadır. Cam bardakların çeşit çeşit boyları ve ebatları vardır. Borcam gibi ısıya dayanıklı ürünler ise pişirme sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Borcamlar özel bir cam ürünüdür. Isıyla temas ettikleri zaman diğer camlar gibi kırılma ve dağılma yapmazlar. Camda pişirme yapmak birçok seçeneğe göre daha sağlıklıdır. Borcamlar fırında da kullanılabilir.

Mutfak Cam Eşyalar

Cam eşyalar fiyatları gereği camın içeriğine ve kalitesi ile markasına göre değişiklik gösterir. Camın plastik ürünlerden daha farklı bir fiyata sahip olduğu söylenebilir. Ancak sağlığına dikkat edenler cam eşyalar ne kadar pahalı olursa olsun ilk sıraya bunları yerleştirir. Cam eşyalar yaşama sağlık ve güzelliği aynı anda getirir. Sizler de cam eşyalar arasında seçim yaparak evinize hem sağlığı hem de  şıklığı getirebilirsiniz.Mutfak cam eşyalar çeşitleri diğer cam eşya ürünlerine göre farklılık göstermekle beraber daha uygun fiyatlarla satın almanız mümkün olabilir.İstediğiniz ürünleri internet sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!