alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Parfüm
Parfüm
12

Parfüm

Her yaş grubuna özel ve her cinsiyete özel olarak imal edilmekte olan parfüm çeşitleri, herkesin kendi zevkine ve cilt tipine göre kullanmakta olduğu bir kozmetik ürünüdür. En çok kullanılan kozmetik ürünlerinden biri olan parfümler, farklı renkleri ve farklı şişeleriyle de dikkat çekiyorlar. Özellikle de kadınların en çok kullanmaktan hoşlandığı kozmetik ürünlerinden biri olan parfüm, hayatınızı daha dingin ve daha şık geçirmenize yardımcı oluyor. Kozmetik ürünleri içerisinde kişisel bakım ürünü olarak yer alan parfüm ürünleri, milyonlarca çeşide sahiptir ve herkes kendi, tenine en çok yakışan bir parfümü ya da birden fazla parfümü kullanabilir. Cilt tipi ve ten ile uyumlu olan parfümler her zaman daha kalıcı olarak kullanılır.

 

Erkek Parfüm

Parfüm çeşitleri kokuları, renkleri ve şişe tiplerine göre ayrılmakta olan kozmetik ürünleri içerisinde yer alıyor. Oldukça kullanışlı ve kalıcı olan parfümlerin yanı sıra, aynı zamanda kalıcı olmayan ve hafif olan parfüm de mevcuttur. Yaz ve kış mevsimlerine göre de değişiklik göstermekte olan parfümler, yazın daha hafifken kışın daha ağır olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kadınlar yazın daha çok çiçeksi parfümleri kullanırken, erkekler de daha aromatik kokulara yer veriyorlar. Kışın ise kadınlar tarafından gül ve orkide gibi daha ağır kokuları içeren parfüm tercih edilirken, erkekler tarafından da odunsu ve ağaç içerikli kokular tercih ediliyor. Parfümlerin kullanımı her an her yerde ve her mevsimde büyük bir öneme sahip olan kozmetik ürünleridir.

 

En İyi Erkek Parfüm

Parfüm, kötü kokuları engellemek ve taze bir kokuaya sahip olmak ve çevrenizde bulunan insanları rahatsız etmemek amacıyla kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Ancak parfümlerin nerede ve ne zaman ve özellikle de nasıl kullanıldığını bilmek her zaman çok önemlidir.

 

Parfümler, mutlaka duştan sonra kullanılmalıdır. Nemli ve gözenekleri açılmış olan cilt, parfüm ürününü daha kolay ve rahat emer. Nabız bölgelerine, boyun bölgelerine ve kıyafetlerin üst kısımlarına sıkılan parfümler daha kalıcı olmasını sağlar. Parfümlerinizi ütü suyuna ve çamaşır makinesi suyuna karıştırarak, kıyafetleriniz üzerinde daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Parfümlerin EdP olan türleri daha fazla esansa oranına sahiptir ve uçucu olmadığı için daha uzun süre kalıcı olur.

 

Orjinal Parfüm

Parfüm ürünlerinin kullanımı her yaş grubunda son derece önemli bir durumdur. Kötü kokuları engellemek için kullanılır. Terlemeyi önlemek amacıyla parfümlerin kullanımına günün her saatinde yer verilebilir. Kalıcılığı arttıran bölgelere sıkıldığı takdirde parfümlerin kullanımı daha uygundur. Ucuz ve ithal parfümler kullanmak yerine, yerli üretimi olan ve alkol oranı az olan, aynı zamanda pahalı olan parfümleri kullanmak hem ozon tabakasına zarar vermez hem de kişinin sağlığını tehdit etmeden kullanımına devam edilmesi sağlar. Parfümleri seçerken çok dikkatli olmak gerekir.


 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!