alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Çamaşır Sepeti
Çamaşır Sepeti

Çamaşır Sepeti 

Bütün evlerin ihtiyaç listesinin başlarında yer alan ve sürekli ihtiyaç duyulan çamaşır sepeti çamaşır yıkamadan önce ve yıkadıktan sonra çamaşırların konulması için üretilen bir malzemedir. Çamaşır sepeti çamaşırlarınızın toplu bir şekilde dağınık olmayarak muhafaza edilmesi ve taşınması için oldukça kullanışlı bir üründür. Bu ürünler sayesinde hem kirli çamaşırlarınızın muhafaza edilmesi hem de temiz çamaşırlarınızı kurutma öncesi ve sonrası taşınmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kirli çamaşır sepeti sayesinde kirli çamaşırlarınızın dağınık şekilde durmadan yıkama işlemine kadar toplu muhafaza edilmesinden dolayı kolaylık sağlayan bir üründür. Bu ürünler plastik yapısı sayesinde oldukça dayanıklı olan ürünlerdir. Aynı zamanda daha uzun süreli kullanıma uygun olan ürünlerdir.

Çamaşır Sepeti Modelleri

Çamaşır sepeti genellikle plastik yapıda olan bazı ürünler yumuşak bazı ürünler sert plastikten üretilmiştir. Sert plastikten üretilen ürünler daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım için oldukça uygun olan ürünlerdir. Uzun ve derin olan ve genellikle kapaklı olan ürünler kirli sepeti için kullanılan ürünlerdir. Temiz çamaşır sepeti ise daha eni büyük ve derinliği az olan ürünlerdir. Bu ürünlerin çeşitli ebatları olan ürünlerdir. Farklı görünüşe sahip bu ürünler her zevke ve her tarza uygun seçenekleri sayesinde size uygun olanı sitemizden seçebilirsiniz. Bu ürünlerin yumuşak plastik yapısı olanları genellikle temiz çamaşırların kuruma işlemelerinin öncesi ve sonrası taşıma işlemlerinde kullanılan ürünler olmaktadır. Çanta şeklinde olanlar genellikle yumuşak plastik ile üretimi yapılmış olanlardır. Yumuşak ve kolay şekil verme kolaylığı sayesinde çeşitli şekillere sahip farklı görüntülere sahip ürünler ile karşılaşabilirsiniz.

Kirli ve Temiz Çamaşır Sepeti

Çamaşır sepeti kirli çamaşırlar ve temiz çamaşırlar için kullanıldığı için kullanım açısından ikiye ayrılan ürünlerdir. Farklı görünüşe sahip oldukları için kirli ve temiz çamaşırlar için kullanılan farklı ürünlerdir. Her zevke uygun geniş bir ürün yelpazesi vardır. Bu ürünlerin seçenekleri arasında birçok renge uygun renk seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Banyoda şıklığı yakalamak ve renk uyumunu tamamlayabilmek için çamaşır sepetinin seçimi de önemlidir. Çamaşır sepeti aslında sıradan bir ürün gibi gözükse de evinizin şıklığını banyoda da devam ettirmek isteyenler çamaşır sepeti seçimlerinde de oldukça dikkatli davranarak uyumlu renklerde şık seçimler yapılması gerekir.

Çamaşır Sepeti Modelleri ve Fiyatları

Seçtiğiniz ürünün kalitesi ve boyutu fiyatı etkileyen unsurlardır. Kaliteli bir ürün kalitesiz bir ürüne göre her zaman biraz farklı fiyat ile karşınıza çıkabilir. Hem kaliteli hem de bütçenize uygun fiyatlardaki çamaşır sepeti modellerini sitemizden satın alabilirsiniz. İnternet alışverişleri normal alışverişlere göre daha uygun fiyatlar ile karşılaşmanızı sağlar. Dilediğiniz şıklığa sahip ve oldukça uygun fiyat seçenekleri ile birlikte çamaşır sepetine sahip olmak istiyorsanız internet sitemizden bu ürünleri satın alabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!