alt alt alt
FİLTRELE
Ayakkabı Bakım Ürünleri
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Ayakkabı Bakım Ürünleri
Ayakkabı Bakım Ürünleri
123

Ayakkabı Bakım Ürünleri

Ayakkabı bakım ürünleri; ayakkabıların yeni görüntüsüne sahip olması ve ömrünü uzatması anlamında yapılan tüm bakımlarda kullanılan malzemelere denir. Gelişen teknoloji ile birlikte, ayakkabı bakım ürünleri de fonksiyonel olarak gelişim göstermektedir.

Parlatıcı sünger, ayakkabının boyanmasına yardımcı olmakta ve parlatma işlemi yapılırken kullanılmaktadır. Ayakkabı boyası; boylara yenilik katan, eski görünümü sağlayan çeşitli renklerde üretilmiş özel boyalardır. Ayakkabı cilası, ayakkabı boyandıktan sonra parlamasını ve boyayı korumansı sağlayan cilalardır. Ayakkabı fırçası, ayakkabı boyama işleminden geçirilirken kullanılan ayakkabı bakım ürünleri kategorisinden bir üründür. Su iticiler, su geçiren ayakkabıların çevresine sıkılarak kuruduktan sonra bir süre su geçirmeme özelliği sağlayan sprey maddelerdir.

 

Ayakkabı Bakım Ürünleri Ve Çeşitleri

Birçok ayakkabı bakım ürünleri bulunmaktadır. Bazıları şu şekildedir;

 

 • Parlatıcı sünger

 • Ayakkabı boyası

 • Ayakkabı cilası

 • Ayakkabı fırçası

 • Su İticiler

 • Parlatıcı

 • Ayakkabı tabanı

 • Ayakkabı kalıbı

 • Ayakkabı spreyi

 • Ayakkabı temizleme spreyi

 • Ayakkabı çekeceği

 • Ayakkabı temizleme tozu

 • Silikon ve jel tabanlık

 • Koku giderici spreyler

 • Topuk vurma önleyici

 • Ortopedik tabanlık

 • Ayakkabı bağcığı

 

Ayakkabı Bakım Ürünleri Ve Fiyatları

Ayakkabı tabanı, vurma önleyici ve ayağın rahat etmesini sağlayan özel üretilmiş tabanlardır. Özellikle büyük gelen ayakkabılarda kullanımı yaygındır. Ayakkabı spreyi, sprey şeklinde üretilmiş boyalardır. Ayakkabı temizleme spreyi, özel üretilmiş temizlik losyonlarıdır. Kullanımı oldukça pratiktir. Sprey sıkılır ve uygun bir bezle ayakkabı silinir. Ayakkabı çekeceği, ayakkabının daha rahat giyilmesini sağlamak üzere üretilmiş ayakkabı bakım ürünlerindendir. Ayakkabı temizleme tozu ise, bazı kumaş ayakkabıların temizliği için kullanılan özel tuz şeklinde tozlardır. Bazı ayakkabılar satılırken yanında kullanılması üzerine verilmektedir.  Silikon ve jel tabanlık, özellikle bayanların topuklu ayakkabı giydiklerinde ayaklarının ayakkabı içerisinde kaymasını engellemek için giydikleri ve kullandıkları bir ayakkabı bakım ürünüdür. Bu tabanlıkları, ayaklarından rahatsız olan kişiler konforlu bir ayakkabı giyimi için de kullanabilmektedirler. Koku giderici spreyler ise, gün sonunda havalandırılması gereken ayakkabıların içerisine sıkılarak bakterilerin yok olmasını ve ayakkabının güzel kokmasını sağlamaktadır. Topuk vurma önleyicisi ise, silikon şeklinde bir ayakkabı bakım ürünüdür. Yeni alınan bazı ayakkabıların arka topuk kısmına yerleştirilerek rahat bir kullanım sağlar. Ayakları hassas olan kişiler de her ayakkabı türü ile bu silikon aparatları rahatlıkla kullanabilmektedir. Ortopedik tabanlık, ayak rahatsızlığı olan kişilerin sağlık sorunları sebebiyle tercih ettiği özel üretim tabanlıklardır. Özellikle düztaban rahatsızlığında, içe basma durumunun yarattığı ayak ağrılarında bu özel tabanlıklar büyük rahatlık sağlamaktadır. Doktor reçetesi ile de bazı ortopedik ürünler satılan yerlerden tedarik edilebilmektedir. Ayakkabı bağcığı ise, ayakkabıların üzerinde hem dekoratif hem de sıkı tutması sebebiyle kullanılan ayakkabı bakım ürünleri arasındadır. Çeşitli renk ve desende ayakkabı bağcığı bulabilmek mümkündür.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!