alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oto Bakım Ürünleri
Oto Bakım Ürünleri
123

Oto Bakım Ürünleri

Günümüzde ülkemizde ve dünyada araç sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durum oto bakım ve temizlik sektörünü her geçen gün büyütmektedir. Araçlar, insanlar için çok önemli bir yer tutmakta adeta insanlar araçlarını evi gibi görmektedir. Bir araç için gereken önemli oto bakım ürünleri araştırması yaparak nasıl bir seçim yapmalı ve nelere dikkat edilmeli kolayca anlayabilirsiniz. 

 

Aracınızda bazı ürünler var ki bulunmadığı durumlarda can ve mal kayıplarının boyutunu artırmaktadır.

 

Kriko, yangın söndürücü sprey, kar zinciri takmatik, ilk yardım seti, akü takviye kablosu, hava kompresörü, buz kazıyıcı.

 

Yukarıda saydığımız ürünler araçlarda bulunduğu takdirde can ve mal kayıplarını büyük oranda azaltacaktır. Yolda kaldığınız zaman krikonuz zamanınız çekici beklemekle geçecektir. Aracınızda ufak bir yangın çıktığı takdirde büyümeden yangın söndürücü sprey ile kontrol altına alabilirsiniz. Kışın arabanız karda yolda kalırsa kar zinciri takmatik ile yola devam edebilirsiniz. İlk yardım seti ile araç içindekilere veya yolda gördüğünüz bir yaralıya erken müdahale şansı vermektedir. Aracınız akü yüzünden yolda kalırsa akü takviye kablosu akünüzü kolaylıkla şarj edebilir yolunuza devam edebilirsiniz. Hava kompresörü ve buz kazıyıcı da olması gereken araçlardır.

 

Oto Bakım Ürünleri Nelerdir?

Araçlarda genel olarak sigara içilmektedir veya misafirler bindiği zaman aracınızın güzel kokması sürücüler tarafından talep edilmektedir. Bu konuda sürücüler için bazı oto bakım ürünleri bulunmaktadır. İlk olarak sürücüler oto parfümü ürünlerini kullanmaktadır. Klima temizliği konusu bir araç için çok önemli bir konudur. Özellikle uzun süre temizlenmeyen klimalar araç içinde nefes alan insanlara bakteri salgılamakta ve insanları hasta etmektedir. Bir çeşit oto bakım ürünü olan klima temizleyicisi ile klima belirli periyotlar ile temizlenmelidir.

 

Diğer Oto Bakım Ürünleri

Araçlarda yukarıda bazı ürünlerden ve özelliklerine değindik. Diğer oto bakım ürünlerine göz atalım. Aracınızın camı kirlendiğinde oto cam suyunuz yoksa camınızı temizleyemez ve önünüzü sağlıklı göremezseniz. Araçlarınızla yola çıkmadan camınızı microfiber bez ile temizleyebilir ve rahat bir şekilde yola çıkabilirsiniz. Diğer bir ürün ise yolda herhangi bir aksiliğe karşı bulunması gereken ürün yedek silecektir. Ana silecekleriniz herhangi bir nedenden bozulursa yedek silecek ile sorunsuz bir şekilde yola devam edebilirsiniz. Kışın camlar yolculuk sırasında fazla açılmadığından dolayı camlar çok buğulanır ve özellikle sürücü için yolu görmek sıkıntıya yol açabilir.

 

Bu ürün camınızın buğulanması önleyen buğu önleyici spreydir. Bu sprey sayesinde özellikle kışın aracın camını açmaya gerek kalmadan buğu olan camlarınızın bu sorunun ortadan kaldıracaktır. Yine kış aylarında işe giderken sabahları araçların camları buz olur. Bu buzları buz çözücü ile çabuk bir şekilde buzu eritip yola çıkabilirsiniz hem zamandan hem de üşümeden bu sorunu halletmiş olursunuz. Uzun yola çıkacaksanız boyun yastığı ve bel yastığı alarak daha konforlu ve sağlıklı bir biçimde yolculuk yapabilirsiniz. Yukarıda hayati oto bakım ürünleri ve diğer ürünler olarak oto bakım ürünlerinin tanıtımını yaptık sizde bu ürünleri aracınızda bulundurmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu ürünler hem araç içindeki hem de yolda giderken tesadüfen kaza yapmış diğer sürücülerin hayatını kurtarma özelliği olan ürünlerdir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!