alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Çamasır Suyu
Çamasır Suyu
123

Çamaşır Suyu 

Temizlik denilince ilk akla gelen ürünlerden bir tanesi çamaşır suyudur. Çamaşır suyu yüksek temizleme gücü sayesinde mikropların kırılması açısından özellikle banyo ve tuvaletlerde sıklıkla tercih edilen bir temizlik ürünüdür. Mutfakta da gönül rahatlığı ile kullanılabilen detaylı temizlik için kullanılan bir temizlik ürünüdür. Çamaşır suyu ilk çıkış amacı beyaz çamaşırların daha beyaz olarak kalmasını sağlamak amaçla kullanıldığı bilinir.

 

Eski zamanlarda çamaşır için kullanılan bir temizlik ürünü iken artık ev temizliğinin detaylı temizlenmesi için kullanılan bir temizlik ürünüdür. Çamaşır suyu hemen hemen her alanda kullanılabilen bir ürün olmasına rağmen oldukça dikkatli kullanılması gereken bir üründür. Özellikle renkli kıyafetler ile temasından dolayı renklerde değişiklik yarattığı için oldukça sorun yaşanan bir temizlik ürünüdür.

 

 

Çamaşır Suyu Nedir ?

Çamaşır suyu kullanırken içerdiği kimyasallardan dolayı çok fazla solunmaması gereken bir üründür. Çamaşır suyu kullanımında kullanılmaya başlandıktan sonra özellikle kapalı ortamlarda kullanılıyor ise hemen durulanarak çamaşır suyu ile fazla temasından kaçınılması gerekir. Mutfak bölümünde ve mutfak malzemelerin temizliği için kullanılıyor ise çamaşır suyu kullanılan ürünlerin muhakkak bol su ile durulanması gerekir. Bol su ile durulanması sağlık açısından oldukça fazla önem taşır. Çünkü içerdiği kimyasallar tam olarak temizlenmediğinde sağlığı olumsuz yönde etkilenebilir.

 

Diğer kimyasal ürünler ile karıştırılmadan saf halde temizlik işlerinde kullanılması gerekir. İki kimyasal temizlik ürünü birleştirilerek kullanıldığı zaman zehirleme etkisi yarattığı için çok ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Çamaşır suyu çocuklardan mutlaka uzak tutulması gereken bir üründür. Bunun dışında eller ile temasından sonra muhakkak ellerin iyice yıkanarak çamaşır suyundan arındığından emin olmadan herhangi bir işlem yapmaya kalkışmayın.

 

Çamaşır Suyu Faydaları Ve Zararları 

Çamaşır suyu temizlik için oldukça ideal bir ürün olmasına rağmen kimyasal bir ürün olduğu için sürekli teması halinde zararlı bir ürün olur. Çamaşır suyu temizlik ürününü bilinçli olarak kullanılması gerekir aksi taktirde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Detaylı temizlik için çok eski yıllardan bu yana kadınların en çok tercih ettiği temizlik ürünüdür.

 

Yüksek temizleme gücü ve beyazlatma özelliğinden dolayı çamaşırlarda kullanıldığında bembeyaz bir çamaşır elde etmenizi banyo ve tuvalet kullanımlarında ise mikropları ortadan kaldırarak hijyenik bir ortam sağlamanıza yardımcı olur. Çamaşır suyu dikkatli kullanılmadığı taktirde sağlık sorunu dışında renkli kıyafetlere zarar vermesinden başka hiçbir zararı yoktur.

 

Çamaşır Suyu Fiyatları 

Aslında bilinen en uygun fiyata sahip temizlik ürünlerindendir. Litrelik seçeneklerinden sonra bidon tercihler ile birlikte daha uzun süre kullanabileceğiniz ve daha uygun fiyat seçeneği bulunan çamaşır suyu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çamaşır suyu seçeneklerine internet adremizden kolaylıkla sahip olabilir ve evinizden çıkmadan kapınıza kadar gelecek ürünler ile temizliğinizi içiniz rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!