alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Ev Gereçleri

Ev Gereçleri

Her evin sabit bir takım ihtiyaçları vardır. Ev gereçleri evlerin daha düzenli olmasını ve evle ilgili ihtiyaçların giderilmesini sağlar. Bu eşyalar evi kullanışlı hale getirmek için üretilir. Ev gereçleri denildiğinde akla onlarca malzeme gelir. Birden çok markanın farklı ev gereçleri ile bütün ihtiyaçlar  karşılanabilir. Banyodan mutfağa, salondan bahçeye kadar birçok alanın daha güzel görünmesi, işlerin daha çabuk bitmesi veya konforun artırılması için bu ürünler kullanılır. Bu ürünlerin çeşitli renklerde ve stillerde üretilmesi tamamlayıcı özelliklerini de artırır. Ev gereçleri belirli bir düzende seçilebilir. Yani aynı tarzın parçası olan ürünler alınarak standart bir çizgi oluşturulabilir.

Ev Gereçleri Çeşitleri

Ev gereçleri denilince akla gelen ürünler arasında saksılardan taburelere, askılardan raflara kadar çok geniş bir aralık gelir. Bahçe ve çiçek meraklıları için rengarenk saksılar ve bu saksılarda daha güzel çiçekler yetiştirmek için toprak karışımları vardır. Saksılar balkon askılarında kullanılan, bahçelerde kullanılan modeller olarak geniş bir yelpazede bulunabilir. Özel çiçek toprağı karışımları çiçeklerin çoşmasına ve kolay büyümesine yardımcı olur. Banyolarda, balkonlarda ve bahçalerde kullanılabilecek plastik katlanabilir sandalyeler ise bu kategori altında bulunan diğer gereçler arasındadır. Katlandıkları için depolanma sorunu yaratmazlar.

Ev Gereçleri Seçimi

Ev gereçleri sınırsız ihtiyaçlara karşılık verir. Seçim yaparken ihyiaçlar net bir şekilde belirlenirse satın alma konusunda sıkıntı yaşanmaz. Dekoratif amaçlı eşyaların seçiminde dekorasyonun kalan parçaları ile uyumlu olmasına bakılır. Böylece genel görüntüde biçimsiz bir durum oluşmaz. Eğer genel olarak renklerin hakim olduğu bir tarz söz konusuysa seçilecek gereçlerin de rengarenk olmasında bir sakınca olmaz. Daha minimalist tarzlar içinse sade renkli düz tasarımlar tercih edilebilir. Tabi bu alandaki ürünler sadece dekorasyon amacı gütmezler. Temizliğe yardımcı ürünler de bulunabilir. Mutfak ve banyoların temiziliğinde kullanılan fırçalar bu ana başlık altında toplanabilir. Çamaşır ipleri, mandallar, mandal sepetleri gibi kullanıma yönelik ürünler de bulunabilir. Bu ürünler plastik, ahşap ve camdan üretilebilir. Her bir ürünün kullanım özelliğine göre üretim metaryali belirlenir.

Ev Gereçleri Fiyatları

Bu ürün gamına bakıldığı zaman fiyatların çok fazla değişiklik gösterdiği gözlemlenebilir.  Üründe kullanılan malzeme, kalitesi, markası, kullanım amacı fiyat politikalarını doğrudan etkiler. Cam ürünlerin fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olabilir. Ayrıca üzerinde işleme olan ve işçiliği fazla, tasarım ayrıntıları çok olan ürünler de fiyat açısından daha yüksek bir çizgide olabilir. Eviniz için gerekli olan bütün ev gereçleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız, bütün işlerinizi daha kolay çözmenizi sağlar. Bu ürünler fiyatlarından önce kullanışlı olup olmadığı göz önüne alınarak karar verilmesi gereken ürünlerdir. Sağlam olmaları ise uzun süre kullanılabilmeleri için birinci gerekliliktir. Seçim yaparken ürünün kalitesini göz önünde tutmak gerekir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!