alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
TEMİZLİK
TEMİZLİK

Temizlik

 

Sağlıklı yaşamak istiyorsanız sağlığınıza önem vermeniz gerekir. Aklınıza bile gelemeyecek birçok yerlerde mikrop ve bakteriler bulunur. Bunlar temizlenmediği zaman insanlara çok ciddi hastalıklara neden olabilir. Bazı hastalıklara yakalandıktan sonra geri dönüş olmayabilir, hastalıktan ömür boyu kurtulamayabilirsiniz. En değerli çocuklarınız bile bu hastalığa yakalanır.

 

Çocukların bağışıklık sistemi çok güçlü olmadığı için ilk onları bulur. Yakalandığı hastalıklar çocuklarınıza kalıcı zarar verebilir. Bütün bunlara engel olmak için evinizdeki tüm alanları temiz tutmanız gerekiyor. Temizlik tüm bu hastalıkların bulaşmasını önleyen kalkan gibidir.

 

Temizlik Nedir?

 

Sağlığa zarar veren pas, kir, toz gibi etkenlerden korunmaktır. Bunlardan kurtulmak için bazı temizlik ürünleri geliştirilmiştir. Temizlik için alınan tüm önlemlere hijyen de denilir. Temizlik geniş bir konudur. Vücut temizliğinden kıyafet, yüzey temizliği, bulaşık, tuvalet, banyo, fayans temizliğine kadar hepsini içine alır. Her alana uygun temizlik ürünleri kullanılması gerekir. Örneğin fayans temizliği için ayrı bulaşık için ayrı temizlik malzemeleri geliştirilmiştir. Hepsi mikrop ve kirleri yok ederek hijyen sağlar.

 

Temizlik Ürünleri 

 

Finish bulaşık deterjanı tablet halindedir. Tabak, bardak, tencere gibi ürünlerdeki zorlu kirleri bile tek başına temizlik sağlar. Yumoş havlu ve kıyafetlerinize yumuşaklık ve hoş koku verir. Özellikle çocuklar bu yumuşaklığı çok severler. Demostos yoğun kıvamlı çamaşır suyudur. Sararan bardaklara ve kirlenen fayanslara eski beyazlığını geri kazandırarak hijyen sağlar. Ayrıca cif’de tüm yüzeyler banyo, lavabo , mutfak fayansı gibi yüzeylerdeki kirleri temizler.

 

Domastos tuvalet bloğu hijyenik temizlik, kirece karşı etkili ve ferah kokulu özellikleri bulunur. Dixi yüzey temizleyici ise yüzeylerdeki kirleri temizleyerek yaban gül kokusu sayesinde yüzeylerin mis kokmasını sağlar.

 

Etimatik borlu çamaşır deterjanı renklilerde ve beyazlarda mükemmel temizlik sağlayarak inatçı kir ve lekeleri temizler. Çamaşırların daha hijyenik ve yumuşak olmasını sağlar. Ön yıkama gerektirmeden zorlu kirleri temizler. Kalıntı bırakmaz ve fosfat içermez. Makinedeki kireçleri de çözer. Bebeklere daha hassas temizlik ürünleri üretilmiştir. Uni baby yumuşatıcı bebeklerin hassas tenlerine uygun yumuşaklık sağlar.

 

ABC ise bulaşık deterjanı, çamaşır deterjanı, yumuşatıcı gibi ürünleri bulunur. Buda temizlik için etkili ürünlerden birisidir. temizlik ürünleri o kadar çoktur ki saymakla bitmez. Bulaşık eldiveni, kağıt havlu, yağ çözücü, sprey leke çıkarıcı, parlatıcı sünger, temizlik sapı, koruyucu tablet, tuz ruhu gibi temizlik ürünlerini de kapsar.

 

Temizliğin Ürünlerinin Avantajları

 

Temizlenen yüzeyi cazip, çekici estetik görünüm sağlar. Yerdeki kir, toz ve çöp gibi kalıntıları temizler. Toplu kullanım alanlarında hastalık çok çabuk bulaşacağı için oradaki mikropları öldürerek bulaşmasını önler. Otellerdeki odalar, toplu kullanım alanlardaki tuvaletler, hastanelerdeki hastaların çarşafları yiyecek kapları geniş kapsamlı temizlik yapılması çok önemlidir.

 

Çünkü buralarda hastalıklar daha çabuk bulaşacağı için yapılan temizlikler bunların önüne geçer. Hamam böceği, fare gibi haşerelerin gelmesini önler. Eşyaları, yüzeyleri koruyarak daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Ortamı kullanılabilir hale getirerek insanların yaşam kalitesini uzatır.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!