alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Banyo Ürünleri
Banyo Ürünleri

Banyo Ürünleri

 

Son moda trend evlerin artık banyoları da göz kamaştırmakta ve herkeste albeni oluşturmaktadır. Birbirinden güzel mermer döşeme ve ışıklandırmalara sahip banyo ürünleri olmazsa olmaz bazı ekip arkadaşları mevcuttur. Bahsi geçen banyo ürünleri şöyle sıralanabilir; banyo paspas takımı, çamaşır sepeti, banyo dolapları, klozet ve lavabolar, duş setleri, klozet kapakları, lavabo bataryaları, banyo ürünleri, çöp kovaları ve fırçalar, su ısıtıcılar, sabunluklar, duşa kabin, çamaşır makinesi dolabı, jakuzi, banyo köşeliği, tuvalet kağıtlık, banyo aynası, banyo rafı, banyo bataryası, banyo seti, havlu asacağı.

 

Banyo Ürünleri Markaları

 

Banyo ürünleri hem işlevsel hem de estetik açıdan şıklık ve pratiklik yaratması ile bilinmektedir. Bu şu şekilde olabilmektedir;

 • Dar alanlara fonksiyon katmak

 • “Banyo sadece banyo değildir” diyenler için alternatif mekanlar yaratmak

 • Eşya fazlalığında ergonomik çözümler üretmek

 • Renk ve model seçenekleriyle evin havasına ayak uydurabilmek

 • Fonksiyonel aparatlarla tüm ihtiyaçların aynı yerde gruplandırılabilmesi

 

Banyo Ürünleri Fiyatları

 

Bazı banyo ürünleri fonksiyonlarından bahsedilecek olursa; başta banyo paspas takımı ve banyo tekstili gelmelidir. Banyo ürünleri son yıllarda istenilen renk, model ve desende bulunabilir yer paspasları, klozet kapağı örtüsü olarak satışa sunulmaktadır. Banyonun büyüklüğüne ve isteğe göre yere konulacak büyük yastık dekorları da banyo tekstil sınıfına girmektedir. Banyo seti ise; diş fırçalarının konduğu şık kaplar, sıvı sabun ve kalıp sabunluk, küçük havluluk gibi aparatlardan oluşmaktadır. Seramikten cama kadar birçok maddeden üretilmekte ve tüketicilere sunulmaktadır. Fonksiyonel işlevi fazla olan bir banyo ürünleri de banyo dolaplarıdır. Envai çeşit malzeme, ürün sığdırılabilen banyo ürünleri dolapları yine istenilen malzemeden üretilerek tüketicilerin zevk ve beklentilerine göre sunulmaktadır.  Banyo dolapları fazlalıkları ortadan kaldırarak; hem yerden tasarruf etmeye hem de birçok eşya ve malzemenin bir arada düzenli durmasına katkı sağlamaktadır. Duşa kabinler ise vazgeçilmez banyo ürünleri içerisindedir. Her banyo sonrasında etrafın kirlenmesini önlemekte, konforlu ve rahat bir banyo seçeneği sunmaktadır. Dar alanlara özel duşa kabin seçenekleriyle de oldukça avantajlı seçenekler yaratılmaktadır. Alan kısıtlaması olmayan banyolar da ise jakuzi şık ve konforlu bir seçenektir.

 

Banyo Ürünleri Online Satış

 

Banyo ürünleri içerisinde son tredlerin başında bambu banyo ürünleri setleri gelmektedir. Bambu banyo ürünleri setleri hem doğal görüntüsü ile hem de modern çizgileri ile tercih edilmektedir. Bir diğer tercih edilen banyo ürünleri ise çamaşır makinesi dolabıdır. Tek banyo olan evlerde yer darlığından kaynaklı olarak; çamaşır makinesi banyoya koyulmak zorunda kalınmakta bu da estetik durmamaktadır. Şık çamaşır makinesi dolabı seçenekleri ile bu sorunda ortadan kalkmakta çamaşır makineleri istenile boyutta ve malzemede şık dolaplarda muhafaza edilebilmektedir. Aynı muhafaza yöntemi su ısıtıcılar için de uygulanabilmektedir. Banyo rafları da hem yer açısından fırsatlar sunmakta hem de düzenli bir görüntü yaratmada yardımcı olmaktadır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!