alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Yüzey Temizleyici
Yüzey Temizleyici

Yüzey Temizleyici 

Yağmur, kar, lekeler, insanlardan dolayı yüzeyler kirlenir. Hem işlev görmesi hem de temiz olması için yüzeyler temizlenmesi gerekir. Hastaneler, okullar, özel veya kamu kuruluşlarında yüzey temizliği büyük önem taşır. Çünkü buralara günde yüzlerce insan ziyaret etmektedir. Pis görünmemesi ve hastalıkların bulaşmaması için yüzey temizliği önemliğidir. Evlerde ise bayanların önem verdikleri konulardan birisidir. Özellikle evde bebek ve çocuğun olası iki katı önem taşır.

Yüzey Temizleyici Nedir?

Cam, koltuk, masa, mermer, fayans, ahşap gibi yerleri temizlemek için üretilmiş temizlik ürünleridir. Yüzey temizleyici buralardaki toz, kir, yağ, yağmur rüzgâr ve kardan oluşan leke kalıntılarını kolaylıkla temizler ışıltı ve parlaklık verir. Uzun süre etkisini sürdükleri için tekrar leke tutmasını engellerler. Üstelik hoş kokusu ile ortama ferahlık getirir. Kullanıcıların ve ortamı ziyaret edenlerin beğendikleri temizlik ürünleridir.

Yüzey Temizleyici Özellikleri

Yüzey büyüklüklerine ve litresine göre farklılık gösterir. Büyük boy 5 litre yüzey temizleyicileri uzun süre kullanım imkânı sağlar. Tekrar marketlerden almanıza gerek kalmadığı için zamandan da tasarruf edersiniz. İsteğe göre orta boy ve sprey şeklinde olanları da bulunur. Yüzey temizleyici orta boy olanlar şişelerin içinde 2,5 litredir. Sprey olanlar ise genellikle 500 ve 750 ml arasında değişir. Zemin temizliği için lavanta, yaban gülü, çam esintisi, çiçek bahçesi, dağ çiçekleri, çiçek tazeliği, orkide büyüsü, kır bahçesi gibi kokuları bulunur.

Eskiden günümüze kadar etkili temizlik ürünlerinden biriside sıvı Arap sabunudur. Bu sabunlar durulamaya gerek kalmadan tüm geniş yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Ahşap, halı ve koltuklarda güvenle kullanılabilir. Ayrıca tezgâh, duvar ve banyoda da kullanılabilir. Bulaşıkların yağ ve lekelerin çıkarılmasında Arap sabunu kullanılabilir. Arap sabunlarının zeytinyağlı olanları da vardır. Bu ürün hem yüzeylerde kullanılabilir. Üstün formülü sayesinde muhteşem temizlik sağlarken temizlik sonrasında hoş koku bırakır. Paslanmaz çelik yüzey temizleyici sprey şeklindedir ve yağ, kireç, su lekelerinde etkilidir. Cam temizleyiciler ise genellikle sprey şeklinde 500 ve 750 ml olanları bulunur. Mandalina kokusu olan cam temizleyicisi çeşidi de vardır. Her markanın yüzey temizleyici çeşitleri bulunur.

Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Yüzey temizleyicileri kullanmak oldukça kolaydır. Zemin temizlenecekse öncelikle yerlerin elektrikli süpürge ile tozların temizlenmesi gerekiyor. Sonra bir kovaya su ve biraz yüzey temizleyici ilave edilir. İyice sıkılmış nemli olan paspas ile yerler silinir. Daha sonra kurumaya bırakılır. Pencereler açılırsa daha çabuk kurur. Ortamdaki temizliğe parlaklığa ve hoş kokuya bayılacaksınız. Cam temizliği ise kovaya gerek yoktur. Çünkü sprey tüpün içindedirler.

Normal kuru bir bez ve cam temizleyici yeterlidir. Camı bulunan tüm yüzeylere kullanılabilir. Cama spreyi sıkıp bezle silinerek kullanılır. Ek kurulamaya gerek yoktur. Anında camdaki lekeleri çıkararak berrak görüntü sağlar. Tek seferde mükemmel canlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!