alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Ahşap Eşya

Ahşap Eşyalar

Dekorasyon ve kullanım için üretilen  ahşap eşyalar ve çeşitlerinin üretilmesinde kullanılan ana malzeme ahşaptır. Ahşap eşyalar bu kategoride farklı ürün seçenekleri sunar. Ahşabın eşyalar ahşabın yapımında kullanımı sınırsızdır. Dokusu ve doğal görüntüsü nedeniyle tercih edilmesinin yanında ahşap eşyalar içinde bulunduğu her ortama hoş bir hava katar. Ahşap doğanın insana sunduğu en güzel malzemelerden biridir. Hem dokusu hem de dokunuşu diğer ürünlere benzemez ve diğerlerinin arasından hemen sıyrılır. Ağaçların türlerine göre ahşapta farklılaşır. Her ahşabın kendine özgü bir kullanımı vardır. Bazı ahşap türleri mobilya yapımında kullanılır, bazıları da süs eşyalarına şekil verir. Ancak her nerede kullanılırsa kullanılsın ahşabın yansıması her zaman daha farklı olur. Bu nedenle de değerli bir malzemedir. Biz hizmet konusunda asla yılmadık, kaliteli ürün sunma noktasında da her zaman çok ısrarcıyız. Ürünlerimize baktığınız zaman, bu konudaki anlayışımızı ve ticari düşüncemizi siz de göreceksiniz.

Ahşap Eşyalar ve Çeşitleri

Ahşap eşyalar canlı bir dokunun parçasıdır. Tıpkı ağacın kendisinde olduğu gibi lifli bir yapısı vardır. Bu yapı ahşap eşyalar ve çeşitleri de yansıyabilir. Böylece ortaya daha doğal bir görüntü çıkar. Anadolu kültürüne bakıldığında binlerce yıldır ahşabın kullanılıyor olduğu görülür. Üretim soğrudan hammaddeden yapılır. Geçmişi çok eski olmasına rağmen modern tasarımlarda da ahşaptan vazgeçilmez. Ahşaptan üretilen eşyaların en önemli özelliği bakım yapıldıkları zaman tekrar yeni bir görüntüye kavuşmalarıdır. Ahşap eşyalar ve çeşitlerinin üretiminin bu konuda avantaj sağlamasından dolayı ahşap objelere de sık rastlanır.

Ahşap Eşyalar ve Fiyatları

Ahşap yapısı gereği çok fazla toz tutan bir ürün değildir. Bakımları da bu nedenle kolay olur. Düzenli olarak nemli bir bezle silinmeleri temiz görünmeleri için yeterlidir. Ahşap eşyalar suyla fazla temas ettirilmemlidir. Bu nedenle ahşap mutfak eşyalarını yıkarken fazla su kullanmadan temizlemek gerekir. Yıkama sonrasında ise iy bir şekilde kurulmuş olmalarına özen gösterilmelidir. Nihale ve kesme tahtası olarak ahşap eşyalar ısıya dayanıklı olarak üretilirler. Nihalelerin üzerinde olan desenler ahşap eşyalar ve çeşitlerinin daha güzel görünmesini sağlar. Bundan dolayı ahşap eşyalar arasında seçim yaparken zorlanılmaz. Ahşap masalar ise artık eskisi kadar büyük ebatlarda üretilmez. Katlanabilir ayaklarıyla bu masalar her mekana uyum sağlayacak şekildedir. Eski tarzda yer sofrası olarak kullanılan ve daha modern bir görüntüye sahip olan bu masalar ile evlerde daha keyifli bir görüntü ortaya çıkartılır. Güvenilir ve kaliteli ambalajı içerisinde bulunan ürünler size en kısa zamanda ve en doğru koşullarla ulaşmaya devam ediyor. Her ne kadar ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi vermiş olsak da destek hattından daha ayrıntılı bilgi için bize başvurabilirsiniz. Sayfalarımızı çok sık ziyaret eden müşteriler özellikle indirimli ve kampanyalı fırsatlarla daha çok buluşuyorlar. Sizlerde sayfalarımızı ziyaret edin ve fırsatları kaçırmayın.

Ahşap Eşyalar Çeşitleri ve Fiyatları

Ahşap eşyalar fiyatlarına bakıldığına ürüne göre değişiklik gösterdiği görülür. Bu fiyatların belirlenmesinde kullanılan ahşabın ve ahşabın üzerinde olan işlemelerin tamamı göz önüne alınır. Fiyatları yüksek olan ahşaplar olduğu gibi daha ekonomik modeller de bulunabilir. Ahşap eşyalar ve çeşitlerinin kalitesine göre fiyatlarıda farklılaşabilir. Doğru bakımlarla korunarak kullanılan ahşap eşyalar uzun süreler ilk günkü yeniliğinde kalır. Eşyaların kullanımı sırasında kullanım talimatlarına uymak bu noktada en önemli ayrıntıdır. Her ahaşp ürünün içerisinde kendisine göre bir kullanım talimatı bulunur. Tüketicilerin öncelikle bu noktalara dikkat etmesi ürünlerinin en iyi şekilde performans göstermesi için gereklidir.İnternet sitemizi ziyaret ederek ahşap eşyalar ve çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!