alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
OYUNCAK
OYUNCAK
%37indirim
FurReal Peluş Tüylü Köpeğim
199,90 TL 124,99 TL
%38indirim
Barbie FXL68 Şık Bebek
47,99 TL 29,99 TL
%15indirim
Barbie FHY73 Rüya Evi
999,99 TL 849,99 TL

Oyuncak 

Oyuncaklar, çocukların gelişimine katkıda bulunan ürünlerdir. Her bir oyuncağın. Çocuk gelişiminde oldukça önemli bir rolü vardır. Öyle ki bir çocuğun oynadığı oyuncak, o çocuğun meslek seçimini bile etkileyebilmektedir. Bu nedenle çocukların öğrenmeye aç oldukları dünyalarına, kaliteli ve doğru oyuncaklar katılmalıdır.

 

Oyuncak Çeşitleri 

Bez bebekler, çıngıraklar, arabalar ve daha pek çok oyuncak çocukların hayal güçlerini arttırmakta ve onların gelişimine katkıda bulunmaktadır. Her yeni oyuncak aslında öğrenilen yeni bir bilgi demektir. Çocuk oyuncakla oynarken merak duygusu ön plana çıkar. Oyuncakla oynarken çocuğun geliştirdiği oyunla birlikte çocuğun da pek çok yönü beraberinde gelişir. Bu nedenle seçilen oyuncaklar çocukta merak uyandıran, çocuğun problem çözme becerisini destekleyen ve çocuğun hayal dünyasına katkıda bulunan oyuncaklar olmalıdır.

Ayrıca her yeni oyuncakla beraberinde pek çok şey öğrenildiği düşünüldüğünde, seçilen oyuncakların çocuğun yaşına uygun olması da önemli bir konudur. Çünkü çocuklar yaşına uygun olan oyuncaklarla oynarken daha fazla eğlenirler ve öğrenirler. Çünkü çocuğun oynadığı her oyuncak ve kurduğu her oyun aynı zamanda bir beceri demektir. Yaşa uygun olmayan oyuncaklar bu durumu olumsuz etkileyebilir.

 

Oyuncak Seçimi

Çocukluk dönemi hem en eğlenceli olan dönemdir hem de öğrenmenin en hızlı olduğu zamanlardan bir tanesidir. Çünkü pek çok temel çocukluk döneminde atılmaktadır. Çocukların gelişiminde öğrenilen her bir yeni beceri, çocukların ilerleyen yaşamlarında genel hatların biçimlenmesine destek olmaktadır. Çocuklarda beceri kazanımını destekleyen en önemli oldu da oyundur. Oyun oynarken kullanılan oyuncaklar da bu nokta da oldukça önem taşımaktadırlar.

Çocuğun oyuncaklarıyla geçirdiği vakit hem eğlenceli olan vakittir hem de gerçek yaşamla ilgili birtakım sorunlar da bu sayede öğrenilebilir. Oyunun oyuncakla olan ilişkisi sayesinde çocuğun ihtiyaçları, hayal kırıklıkları ya da mutlulukları çok daha kolay gözlemlenebilmektedir. Ayrıca çocuklar iletişimi, vazgeçmeyi ya da istemeyi, paylaşmayı ve beklemeyi oyuncaklar aracılığıyla öğrenirler. Bu nedenle bir çocuğun oyununun oyuncakla olan ilişkisi oldukça önemlidir.  

 

Oyuncak Seçimi ve Fiyatları

Çocukların oyun ve oyuncak ihtiyaçlarına katkıda bulunmak için pek çok markanın birbirinden farklı oyuncakları sitemizde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Çocukların dünyasına yenilikçi yaklaşımla yaklaşmaktalar ve çocuklara eğitici, yetenek bazlı ve sağlığa uygun oyuncaklar sunmaktadırlar. Elbette bu durum her zaman sabit değildir. Bu noktada ebeveynler oyuncak seçiminde oldukça dikkatli olmalıdırlar. Her şeyden evvel seçilen oyuncak çocuğun yaşına uygun olmalıdır.

Çocuğun zevklerine göre doğru tercihlerde bulunmak gereklidir. Ayrıca oyuncakta kullanılan malzemelere, bu malzemelerin kalitesine, sağlığa uygunluklarına ve daha pek çok kıstasa da dikkat etmek gerekmektedir. Bu nedenle oyuncak seçiminde kaliteli ürün ve hizmet anlayışından vazgeçilmeyen sitemizden cazip fiyat seçenekleriyle oyuncak çeşitlerini satın alabilirsiniz.Bu noktalara dikkat edilerek hem güvenli bir oyuncak temini sağlanır hem de çocuklara hitap edebilen doğru oyuncaklar seçilir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!