alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
OYUNCAK
OYUNCAK
%10indirim
Dolu 3011 Çitli Şehir Evi 24 + Ay
488,90 TL 440,01 TL
%10indirim
Dolu 3016 Çit 10 Adet 6 + Ay
410,00 TL 369,00 TL
%10indirim
Dolu 3017 Çit 6 Adet 6 + Ay
297,90 TL 268,11 TL
%10indirim
Dolu 8050 Pedallı Traktör 36 + Ay
182,90 TL 164,61 TL

Oyuncak 

Oyuncaklar, çocukların gelişimine katkıda bulunan ürünlerdir. Her bir oyuncağın. Çocuk gelişiminde oldukça önemli bir rolü vardır. Öyle ki bir çocuğun oynadığı oyuncak, o çocuğun meslek seçimini bile etkileyebilmektedir. Bu nedenle çocukların öğrenmeye aç oldukları dünyalarına, kaliteli ve doğru oyuncaklar katılmalıdır.

 

Oyuncak Çeşitleri 

Bez bebekler, çıngıraklar, arabalar ve daha pek çok oyuncak çocukların hayal güçlerini arttırmakta ve onların gelişimine katkıda bulunmaktadır. Her yeni oyuncak aslında öğrenilen yeni bir bilgi demektir. Çocuk oyuncakla oynarken merak duygusu ön plana çıkar. Oyuncakla oynarken çocuğun geliştirdiği oyunla birlikte çocuğun da pek çok yönü beraberinde gelişir. Bu nedenle seçilen oyuncaklar çocukta merak uyandıran, çocuğun problem çözme becerisini destekleyen ve çocuğun hayal dünyasına katkıda bulunan oyuncaklar olmalıdır.

Ayrıca her yeni oyuncakla beraberinde pek çok şey öğrenildiği düşünüldüğünde, seçilen oyuncakların çocuğun yaşına uygun olması da önemli bir konudur. Çünkü çocuklar yaşına uygun olan oyuncaklarla oynarken daha fazla eğlenirler ve öğrenirler. Çünkü çocuğun oynadığı her oyuncak ve kurduğu her oyun aynı zamanda bir beceri demektir. Yaşa uygun olmayan oyuncaklar bu durumu olumsuz etkileyebilir.

 

Oyuncak Seçimi

Çocukluk dönemi hem en eğlenceli olan dönemdir hem de öğrenmenin en hızlı olduğu zamanlardan bir tanesidir. Çünkü pek çok temel çocukluk döneminde atılmaktadır. Çocukların gelişiminde öğrenilen her bir yeni beceri, çocukların ilerleyen yaşamlarında genel hatların biçimlenmesine destek olmaktadır. Çocuklarda beceri kazanımını destekleyen en önemli oldu da oyundur. Oyun oynarken kullanılan oyuncaklar da bu nokta da oldukça önem taşımaktadırlar.

Çocuğun oyuncaklarıyla geçirdiği vakit hem eğlenceli olan vakittir hem de gerçek yaşamla ilgili birtakım sorunlar da bu sayede öğrenilebilir. Oyunun oyuncakla olan ilişkisi sayesinde çocuğun ihtiyaçları, hayal kırıklıkları ya da mutlulukları çok daha kolay gözlemlenebilmektedir. Ayrıca çocuklar iletişimi, vazgeçmeyi ya da istemeyi, paylaşmayı ve beklemeyi oyuncaklar aracılığıyla öğrenirler. Bu nedenle bir çocuğun oyununun oyuncakla olan ilişkisi oldukça önemlidir.  

 

Oyuncak Seçimi ve Fiyatları

Çocukların oyun ve oyuncak ihtiyaçlarına katkıda bulunmak için pek çok markanın birbirinden farklı oyuncakları sitemizde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Çocukların dünyasına yenilikçi yaklaşımla yaklaşmaktalar ve çocuklara eğitici, yetenek bazlı ve sağlığa uygun oyuncaklar sunmaktadırlar. Elbette bu durum her zaman sabit değildir. Bu noktada ebeveynler oyuncak seçiminde oldukça dikkatli olmalıdırlar. Her şeyden evvel seçilen oyuncak çocuğun yaşına uygun olmalıdır.

Çocuğun zevklerine göre doğru tercihlerde bulunmak gereklidir. Ayrıca oyuncakta kullanılan malzemelere, bu malzemelerin kalitesine, sağlığa uygunluklarına ve daha pek çok kıstasa da dikkat etmek gerekmektedir. Bu nedenle oyuncak seçiminde kaliteli ürün ve hizmet anlayışından vazgeçilmeyen sitemizden cazip fiyat seçenekleriyle oyuncak çeşitlerini satın alabilirsiniz.Bu noktalara dikkat edilerek hem güvenli bir oyuncak temini sağlanır hem de çocuklara hitap edebilen doğru oyuncaklar seçilir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!