FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU

Dezenfektan

El Dezenfektanı Fiyatı

Dezenfektan ürünlerini satın almanın ideal bir seçim olduğunu söyleyebilmek için, maddenin belirli özelliklere sahip olması gerekir. Bu fonksiyonlar; geniş bir anti bakteriyel jel spektruma sahiptir, kullanılan kimyasallardan etkilenmez, kullanıcı üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur ve kullanılan yüzeye uyum sağlar, yani kullanılan yüzeyi etkileyen herhangi bir olumsuz sonuca (yüzey aşınması gibi) neden olmazlar.

Bunun etkisi belirli bir süre kalıcıdır. Örneğin; temizleme kabiliyetine, su için yüksek çözünme verimliliğine sahiptir ve konsantre veya seyreltilmiş formda kullanılabilir. Tüm bu fonksiyonlara ek olarak, doğal bir dezenfektan olarak el dezenfektanı kullanıcıların dikkate alması gereken konulardan biridir. Kısacası kişisel bakım kategorisinin vazgeçilmezi olan dezenfektan solüsyonlarının içeriğinin belirli işlevleri olmalıdır.

 

Dejenfektan Antibakteriyel Jel

Genellikle temizlik için kullanılan ürünler kir ortamını temizlemek için tasarlanmıştır. Dezenfektan jeller, birimlerin hijyenini sağlamak, özellikle aynı zamanda genel olarak aletlerde ya da ekipmanlarda gerekli hijyeni sağlamak ve aktif olarak çalışan personel için gerekli hijyeni sağlamak gibi belirli hedeflere ulaşmak için yani sahadan mikroorganizmaları göndermek için kullanılır. Diğer temizleyiciler ile kullanılacak alkol bazlı dezenfektanını, Corona dezenfektanını ve diğer çeşitleri seçerken, genel sağlığa yol açabilecek olumsuz sonuçları göz önünde bulundurmalı ve beklenen temizlik performansını sağlamalısınız. Alkol bazlı el dezenfektanı, yaşamın sürdürüldüğü bir dünyada kaçınılmaz olarak yayılan günümüzün sorunu Corona ( Covid – 19 ) gibi salgın tipi hastalıklara karşı korunmak için kullanılması gereken bir alışkanlık türüdür. En iyi sanal market sayesinde sizler de sağlığınıza önem veriyor iseniz online bir şekilde pek çok çeşitteki dezenfektanı satın alabilirsiniz.

İnsanlar bazen günlük yaşamdaki yoğun tempo nedeniyle hijyen konusunu göz ardı edebilirler. Bu gibi durumlarda çantanıza kolayca sığabilecek boyutta küçük dezenfektan kurtarıcı olabilir. Torba ve cep dezenfektanları adı verilen mini dezenfektanlara olan talep her geçen gün artmaktadır. Gün boyunca kullanıcılara pratiklik sağlamak için çok ihtiyaç duyulan bu sprey dezenfektanları, çok kullanışlı bir el dezenfektan pompası sayesinde oldukça pratik bir haldedir. Normal şartlar altında ellerinizi en az 20 saniye sabun ve suyla iyice yıkamanız ve temiz bir havlu veya peçete ile kurutmanız çok önemlidir. Ellerini gerektiği gibi yıkayan kişilere ek olarak, ortak alanlarda bulunması gereken insanlar için alkollü dezenfektan gibi ürünlerle gerekli temizliği sağlamak gerekir.

 

Alkol Bazlı Sprey Dezenfektan

Cansız bir ortamda bakteri dışındaki patojenik mikroorganizmaların öldürülmesini veya çoğaltılmasını durdurmak için kullanılan tüm kimyasallara 'dezenfektanlar' denir. Dezenfeksiyon ve sterilizasyon kelimeleri karıştırılır. Bu iki eylem aynı değildir. Sterilizasyon kelimesi cansız bir ortamda bulunan tüm patojenik veya patojenik olmayan mikroorganizmaların ortadan kaldırılması anlamına gelir. Dezenfeksiyon işlemi öncelikle büyük ölçekli enfeksiyonları önler. Tehlikeli mikroorganizmalara karşı öldürme gibi etkileri olabilecek birkaç alkol türü vardır. Bunlardan en çok tercih edilen alkoller, etil alkol ve izopropil alkoldür. Alkol dezenfektanları ile ilgili olarak; Bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkili olduğu bulunmuştur.

Alkol miktarı hacmin yüzde elliden az ise, alkolün mikroplar üzerindeki etkili öldürücü etkisi bu oranda azalır. En yüksek alkol etkisinin yüzde 60 ila 90 arasında değişebileceği tespit edilmiştir. Tabii ki, mikroorganizmanın tipi ve özellikleri de etkili bir faktördür. 70 alkollü dezenfektan genellikle tercih edilen çeşittir. Gün içinde belirli bir yerle iletişim kurduktan sonra, alanında uzman olan insanlar genellikle bir dezenfektanla iyice temizleneceğini iddia ederler. Şu anda, el dezenfeksiyonu bir sprey olarak da kullanılabilir. El dezenfektanı jeli de piyasada bulunmaktadır. Bu ürün normal şartlar altında günde en az 5 veya 6 kez kullanılabilir. Uzmanlar tarafından önerilen ve etkili olan bir el dezenfektanının, fiyat açısından her insanı ilgilendirebilecek bir formu vardır.

Uzmanlar tarafından önerilen ve etkili olan bir el dezenfektanının, fiyat açısından her insanı ilgilendirebilecek bir formu vardır. Dezenfektan ne kadar etkilidir? Bu sorunun cevabı kullanılan ürün miktarına ve dezenfektan belirtilerine göre değişebilir. Alkol bazlı bir dezenfektanın günlük yaşamda birçok kullanımı vardır. İnsanların temas ettiği her yerde, özellikle sağlık merkezleri, hastaneler, enfeksiyon riski altındaki ortamlar, insanların kullandığı ortak alanlar, alışveriş yerleri, yurtlar, okullar, sınıflar, öğrenme merkezleri, işyerlerinde ve evlerde kolayca kullanılabilen bir üründür. En iyi sanal market sayesinde dezenfektan fiyatları karşınıza oldukça uygun fiyatlarda ve Eye Clean Dezenfektan, Cif Dezenfektan ve Dermosept Dezenfektan gibi pek çok kaliteli markalar iş birliği ile sizlere sunulmaktadır

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Mehves S Müşteri
  lk defa sizden alışveriş yaptım ve daha önce neden yapmamışım diye inanın kendime kızdım. sayfanın güzelliği ayrı fiyatlar ayrı kargo hızı ayrı kargo elemanın kibarlığı ayrı he aldığım ürününün itinayla hazırlanışına hayran kaldım ben daha önce başka bi yerden aldığım hiç bir üründe bu kadar güzel paketleme görmedim.aşırı memnun kaldım sizleri tebrik ediyorum işininizi severek yaptığınız o kadar belliki .tekrar tekrar teşekkür ediyorum.hep böyle kalın inşallah.bol bol satişlar diliyorum .saygılar.
  Müşteri
  Ad Soyad : Gulmin Ş Konu : Memnuniyet Mesaj Gonderdiginiz cam kavanoz konservelerimi bugun teslim aldım.Hepsi cok guzel paketlenmisti.Hic bir sorun yasamadım.Tesekkur ediyorum
  Selma Renk B Müşteri
  Merhaba, Müşteri yorumu yapmak için yazacak yer bulamadığımdan size maille ulaşmak istedim. Yayınlarsanız sevinirim. Sipariş verirken bu kadar çok memnuniyet olması açıkçası beni tedirgin etmişti. Ama gerçekten haklılarmış. Ürünler orijinal, paketleme mükemmeldi. Şimdiye kadar defalarca alışveriş yaptım. İlk defa bu kadar özenle hazırlanmış kargo teslim aldım. Başarılarınız daim olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  A.Güldal Müşteri
  Merhaba, ORDER-22336BlEC07117094 numaralı siparişim çok iyi paketlenmiş bir şekilde ve çok kısa sürede elime ulaştı. Özenli çalışmanız için teşekkür eder, bereketli işler dilerim.
  zehra Müşteri
  Hakikaten hızlı ve güvenilir hizmetiniz için tebrik ediyorum,aldığım ürün bayram sonrasına kalır mı diye tereddüt ediyordum ancak çok hızlı yetişti, teşekkürler ve başarılar
  Esra Ç Müşteri
  Merhaba. Sizlerden ilk defa alışveriş yaptım. Açıkçası biraz tereddüttüm vardı. Ama ürünün paketlenmesi, ürünün teslimat süreci ve süresi için çok teşekkür ederim. Bundan sonra müşteriniz olarak devam edeceğim. Başarılarınızın devamını dilerim.
  T.butikpasta Müşteri
  Merhaba dün verdiğim siparişlerim geldi sayfanızı ilk defa gördüm çok tereddüt ederek sipariş verdim harıka çok beğendim hızınız için ayrı teşekkür ederim bundan sonra bütün sayfaları siliyorum artık sizsiniz alışveriş sayfamız çok teşekkür ederim hayırlı bol kazançlarınız olsun
  aYNUR D Müşteri
  10tane sackremi sipariş ettim fakat aradılar beni ellerinde 6adet olduğunu söyledi bayan tamam dedim geriye kalan 4adet sackreminin parasini iki gün içinde iade ettiler kartıma ayrıca kargo ucretide almadılar son derece çözüm odakli güvenilir bir firma sadece sackreminn bir tanesinin kapağı biraz çatlamis oda muhtemelen kargodan kaynaklı çok önemli bişey deyildi firmaya ve kargoya çok tesekur ederim kargoda hızlıydı
  Ahmet B Müşteri
  İlk kez alışveriş yaptığım için tereddütlerim vardı ama denemek için de olsa ilk siparişimi verdim ve hemen ertesi gün elime ulaştı paketleme 10 numaraydı ürün hızlı ulaştı. Büyük firmalardan bile daha çabuk elime sağlıklı bir şekilde ulaştığı için çok teşekkür ederim. Inşaallah her zaman bu kalitenizi korur üstüne koya koya daha büyük yerlere gelirsiniz .
  Yeter V Müşteri
  Merhabalar, paketimi teslim aldım. Elinize emeğinize sağlık bayram hediyem için çok teşekkür ederim. Mutlu ettiniz. Sizlerde hep mutlu olun inşallah. Sağlıklı günler dilerim. İyi bayramlar..
  sedef Müşteri
  Siparişim eksiksiz geldi. Ilginiz için teşekkürler. Sizinle ilk kez çalıştık ama bundan sonrası favorimsiniz bilin istedim. Cok teşekkürler
  cenker y Müşteri
  sipariş verdiğim ürünleri özenli paketleyip ve zamanında gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim
  deniz d Müşteri
  hafta ortası sipariş vermek pek yaptığım 1 şey değildir ama iyiki de öyle yapmışım 27 ocakta verdiğim siparişteki peynir 29 liraydı daha ben teslim almadan 32 lira 98 kuruş olmuş fark 3 lira 98 kuruş 2 tane almıştım 7 lira 98 kuruş yapıyor bu çok iyi oldu geçtiğimiz perşembe akşamı yolladığım iletişim formunda bugün artık cuma oldu demiştim siparişimi pazartesi yollarsanız benim için daha iyi olur diye yazmıştım dikkate alıp pazartesi yolladığınız için teşekkür ederim peyniride daha kargoya vermeden fiyatı artınca gelmez para iadesi alırım diye düşünüyordum ama geldi çok sağolun işiniz gücünüz hep rast gitsin yeni siparişlerde görüşmek üzere hoşçakalın.
  İsmail G. Müşteri
  Bu kadar iyisini beklemiyordum helal olsun :) Fiyatları gayet uygun, ihtiyacım olan ürünlerin hepsi vardı. Siparişimi verdim. Ertesi gün elime ulaştı. Düzgün ve özenli paketlenmiş, ürünler kaliteli. Teşekkür ediyorum, güven verdiler. Ekonomiklik var, hız var, titizlik var daha ne olsun :)
  Ayşenur D Müşteri
  DAHA ÖNCE KARGO DA EKSİK ÜRÜN İÇİN İLETİ YAZMIŞTIM ÜRÜNLERİM GELDİ BENİMLE İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR.
  Hacı M Müşteri
  Magazanızdan İki defa online alışverişim oldu memnuniyetimi ifade etmek isterim özellikle kargoyu hazırlayan ve E fatura hazırlayan personelinizi tebrik eder başarılar dilerim. Teşekkürler...
  Suat D Müşteri
  İlk defa o da tesadüfen bulduğum firmanızdan yaptığım alışverişten çok memnun kaldım. Hızlı kargo (1 gün) ve özenli paketleme için teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan böyle alisveris için arayacağım ilk site siz olacaksınız. Hayırlı işler diliyorum, isiniz rast gitsin.
  Atilla A Müşteri
  Fiyatları çok uygun. Bu sebeple ilk kez alışveriş yaptım bu siteden. Yaklaşık 10-15 parça bir siparişti. 1 ürünün rengi farklı geldi. Ancak ürünlerin kalitesinde hiçbir sorun yok. Gayet düzgün paketlenmiş. Küçük problemleri dert etmeyecekseniz güzel bir site öneririm.
  Sevilay Müşteri
  Çok hızlı gönderim mükemmel paketleme teşekkürler
  Sinan Ç Müşteri
  Alış veriş yaprken karasizdim..ama çok güvenilir bir site. emeği geçenlere teşekkür ederim.
  Emre M Müşteri
  İlk kez alışveriş yaptım. İstanbul'da yaşıyorum verdiğim siparişler eksiksiz ve hasarsız geldi. Çok memnun kaldım. Teşekkürler
  İlker D Müşteri
  Sipariş vermemden 24 saat bile geçmeden kargom iyi paketlenmiş olarak sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ayrıca yolladıkları hediye ürün içinde teşekkürler :)
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin B. Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat