alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU

Dezenfektan

Dezenfekte Nedir ?

Dezenfekte Ürünlerini Satın Almak için ideal bir seçim olduğunu söyleyebilmek için, maddenin belirli özelliklere sahip olması gerekir. Bu fonksiyonlar; geniş bir antibakteriyel spektruma sahiptir, kullanılan kimyasallardan etkilenmez, kullanıcı üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur ve kullanılan yüzeye uyum sağlar, yani kullanılan yüzeyi etkileyen herhangi bir olumsuz sonuca (yüzey aşınması gibi) neden olmazlar. Bunun etkisi belirli bir süre kalıcıdır. Örneğin, temizleme kabiliyetine, su için yüksek çözünme verimliliğine sahiptir ve konsantre veya seyreltilmiş formda kullanılabilir. Tüm bu fonksiyonlara ek olarak, doğal bir dezenfektan olarak kullanıcıların dikkate alması gereken konulardan biridir. Dezenfektan içeriğinin belirli işlevleri olmalıdır.

Dezenfekte Kullanımı

Genellikle temizlik için kullanılan ürünler kir ortamını temizlemek için tasarlanmıştır. Dezenfektan, birimlerin hijyenini sağlamak, özellikle ve genel olarak, alet ve ekipmanlarda gerekli hijyeni sağlamak ve aktif olarak çalışan personel için gerekli hijyeni sağlamak gibi belirli hedeflere ulaşmak için sahadan mikroorganizmalar göndermek için kullanılır. Diğer temizleyicilerle kullanılacak tıbbi dezenfektanları ve diğer çeşitleri seçerken, genel sağlığa yol açabilecek olumsuz sonuçları göz önünde bulundurmalı ve beklenen temizlik performansını sağlamalısınız. Alkollü el dezenfektanları, yaşamın sürdürüldüğü bir dünyada kaçınılmaz olarak yayılan ve yayılan salgın tipi hastalıklara karşı korunmak için kullanılması gereken bir alışkanlık türüdür.

İnsanlar bazen günlük yaşamdaki yoğun tempo nedeniyle hijyen konusunu göz ardı edebilirler. Bu gibi durumlarda, bir torbaya kolayca sığabilecek boyutta küçük bir dezenfektan kurtarıcı olabilir. Torba ve cep dezenfektanları adı verilen mini dezenfektanlara olan talep her geçen gün artmaktadır. Gün boyunca kullanıcılara pratiklik sağlamak için çok ihtiyaç duyulan bu elin dezenfektanı, çok kullanışlı bir el dezenfektan pompası ile kurtarıcı oldu. Normal şartlar altında ellerinizi en az 20 saniye sabun ve suyla iyice yıkamanız ve temiz bir havlu veya peçete ile kurutmanız çok önemlidir. Ellerini gerektiği gibi yıkayan kişilere ek olarak, ortak alanlarda bulunması gereken insanlar için el dezenfektanı gibi ürünlerle gerekli temizliği sağlamak gerekir.

Dezenfekte Kullanım Alanları

Cansız bir ortamda bakteri dışındaki patojenik mikroorganizmaların öldürülmesini veya çoğaltılmasını durdurmak için kullanılan tüm kimyasallara 'dezenfektanlar' denir. Dezenfeksiyon ve sterilizasyon kelimeleri karıştırılır. Bu iki eylem aynı değildir. Sterilizasyon kelimesi cansız bir ortamda bulunan tüm patojenik veya patojenik olmayan mikroorganizmaların ortadan kaldırılması anlamına gelir. Dezenfeksiyon işlemi öncelikle büyük ölçekli enfeksiyonları önler. Tehlikeli mikroorganizmalara karşı öldürme gibi etkileri olabilecek birkaç alkol türü vardır. Bunlardan en çok tercih edilen alkoller, etil alkol ve izopropil alkoldür. Alkol dezenfektanları ile ilgili olarak; Bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkili olduğu bulunmuştur.

Alkol miktarı hacmen yüzde elliden az ise, alkolün mikroplar üzerindeki etkili öldürücü etkisi bu oranda azalır. En yüksek alkol etkisinin yüzde 60 ila 90 arasında değişebileceği tespit edilmiştir. Tabii ki, mikroorganizmanın tipi ve özellikleri de etkili bir faktördür. 70 alkollü dezenfektan genellikle tercih edilen çeşittir. Gün içinde belirli bir yerle iletişim kurduktan sonra, alanında uzman olan insanlar genellikle bir dezenfektanla iyice temizleneceğini iddia ederler. Şu anda, el dezenfeksiyonu bir sprey olarak da kullanılabilir. El dezenfektanı jeli de piyasada bulunmaktadır. Bu ürün normal şartlar altında günde en az 5 veya 6 kez kullanılabilir. Uzmanlar tarafından önerilen ve etkili olan bir el dezenfektanının, fiyat açısından her insanı ilgilendirebilecek bir formu vardır.

Uzmanlar tarafından önerilen ve etkili olan bir el dezenfektanının, fiyat açısından her insanı ilgilendirebilecek bir formu vardır. Dezenfektan ne kadar etkilidir? Bu sorunun cevabı kullanılan ürün miktarına ve dezenfektan belirtilerine göre değişebilir. Alkol bazlı bir dezenfektanın günlük yaşamda birçok kullanımı vardır. İnsanların temas ettiği her yerde, özellikle sağlık merkezleri, hastaneler, enfeksiyon riski altındaki ortamlar, insanların kullandığı ortak alanlar, alışveriş yerleri, yurtlar, okullar, sınıflar, öğrenme merkezleri, işyerlerinde kolayca kullanılabilen bir üründür. ve evler.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ayşenur D Müşteri
  DAHA ÖNCE KARGO DA EKSİK ÜRÜN İÇİN İLETİ YAZMIŞTIM ÜRÜNLERİM GELDİ BENİMLE İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR.
  Hacı M Müşteri
  Magazanızdan İki defa online alışverişim oldu memnuniyetimi ifade etmek isterim özellikle kargoyu hazırlayan ve E fatura hazırlayan personelinizi tebrik eder başarılar dilerim. Teşekkürler...
  Suat D Müşteri
  İlk defa o da tesadüfen bulduğum firmanızdan yaptığım alışverişten çok memnun kaldım. Hızlı kargo (1 gün) ve özenli paketleme için teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan böyle alisveris için arayacağım ilk site siz olacaksınız. Hayırlı işler diliyorum, isiniz rast gitsin.
  Atilla A Müşteri
  Fiyatları çok uygun. Bu sebeple ilk kez alışveriş yaptım bu siteden. Yaklaşık 10-15 parça bir siparişti. 1 ürünün rengi farklı geldi. Ancak ürünlerin kalitesinde hiçbir sorun yok. Gayet düzgün paketlenmiş. Küçük problemleri dert etmeyecekseniz güzel bir site öneririm.
  Sevilay Müşteri
  Çok hızlı gönderim mükemmel paketleme teşekkürler
  Dilaraaa Müşteri
  Ürünler kaliteli. Mükemmel servis. Tebrik ederim.
  Sinan Ç Müşteri
  Alış veriş yaprken karasizdim..ama çok güvenilir bir site. emeği geçenlere teşekkür ederim.
  Emre M Müşteri
  İlk kez alışveriş yaptım. İstanbul'da yaşıyorum verdiğim siparişler eksiksiz ve hasarsız geldi. Çok memnun kaldım. Teşekkürler
  İlker D Müşteri
  Sipariş vermemden 24 saat bile geçmeden kargom iyi paketlenmiş olarak sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ayrıca yolladıkları hediye ürün içinde teşekkürler :)
  Funda L Müşteri
  Çok teşekkür ederim çabuk ve çok özenliydi sevgiler
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat