alt alt alt
FİLTRELE
Hasta Bakım
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Hasta Bakım
12

Hasta Bakım Ürünleri

Kişisel kullanıma yönelik olarak üretilen hasta bakım ürünleri, ihtiyaç halinde yetişkin hastalar tarafından kullanılır. Bu ürünler özel dokulu ürünlerdir. Ameliyat sonrası veya yatalak hastaların kullanımına göre düzenlenirler. Hasta bakım ürünleri ayağa kalkamayan hastaların tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için kullanılan ürünlerdir. Ayrıca bunların arasında temizlik ihtiyacını gideren ürünler de mevcuttur. Çoğu kimse yatalak hastası olması durumunda bu ürünleri tercih eder. Hasta ayağa kalkma konusunda sıkıntı yaşayabilir ya da ayağa kalkma yetisini tamamen kaybetmiş olabilir.Hasta bezleri kullanma zorunluluğunun oluşması bez seçimi sırasında kafa karışıklığına neden olabilir.Fakat kafa karışıkllığı yaşamamak için tek yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Hasta Bakım Ürünleri Seçimi

Hasta bakım ürünleri arasında seçim yaparken öncelikle rahatlık göz önünde bulıundurulur. Rahat olmadığı durumlarda hasta kendini iyi hissetmez. Beden ölçülerine ve kıvrımlara dikkat edilmeli, hastanın dönüşünü engelleyecek ürünler kullanılmamalıdır. Bu nedenle hasta bakım ürünleri için geniş bir beden seçeneği vardır. Ayrıca her ürün her kişiye iyi gelecek diye bir kural yoktur. Bazı hasta bakım ürünleri ciltte aletjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu durumda ürünü hemen değiştirmek gerekir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için hasta bakım ürünleri siparişlerinizi sitemizden güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.Bu tür ürünlerin kolay giyip çıkarılması ya da takılması gerekir. Hastanın bedenini fazla yormadan değiştirilebilmeleri önemlidir. Bizlerde bu konulara oldukça dikkat ettik ve size en uygun seçenekleri sitemizde satışa sunduk. 

Hasta Bakım Ürünleri Modelleri

Hasta bakım ürünleri yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı üretilir. Bunların diğer ürünlerden farkı hastaların rahat etmesi amacı gütmesidir. Hasta bakım ürünleri denilince sadece yatalak kişiler için olan akla gelmemelidir. Gün içinde idrar kaçırma problemi olan kişiler de mesane pedlerini kullanarak bu sorunlarına çözüm bulabilirler. Hasta eğer sadece idrar kaçırma sorunu yaşıyorsa bu pedleri kullanmak en idealidir. Hastanın tuvalet ihtiyacını kendisinin gidermediği bir durum söz konusuysa en doğrusu hasta bezi kullanmaktır. Görüldüğü gibi hasta bakım ürünleri farklı amaçlara hizmet eder. İnternet sitemizde yer alan hasta bakım ürünleri kategorisini ziyaret edebilir  aynı zamanda hızlı kargo ve güvenli alışveriş imkanıyla satın alabilirsiniz.

Hasta Bakım Ürünleri Modelleri ve Fiyatları

Hasta bakım ürünleri paket halinde satılır. Bu paketlerin içeriği ürüne göre değişiklik gösterir. Markaya ve özelliklerine göre de fiyatlar farklılık gösterebilir. Paket içerisindeki ürün sayısı ne kadar fazla olursa, fiyat artacak ancak totalde daha ekonomik bir hale gelecektir. Hasta bezlerinin üst dokusu da birbirinden farklılık gösterir. Özel dokulu veya losyonlu olanların fiyat aralıkları biraz daha yüksektir. Burada önemli olan fiyattan çok hastanın rahat etmesi olduğu için internet sitemizde yer alan seçenekler oldukça geniştir. Hasta bakım ürünleri arasında tercih yaparken ürünün açıklama kısmına dikkat edilmelidir. Bir kere kulllanım sonrası hastanın cildini tahriş eden, sızdıran ve takılması sırasında zorlanılan ürünler tekrar kullanılmamalıdır. Bu konuda kısa bir süre gözlem yaparak en ideal ürünleri siz müşterilerimize sunmak için internet sitemizde yer verdik. Sizlerde internet sitemizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!