alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
ANNE BEBEK
ANNE BEBEK

Anne Bebek

 

Geniş ticaret hizmetimizin kapsamı, özellikle anne ve bebek ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tedarik fırsatı veriyor. Doğum sonrasında hem annenin hem de bebeğin ihtiyaçlarının daha önceden hazır olması, büyük önem taşımaktadır. Zaruri ihtiyaçlar, hem sağlık hem de devamlılık açısından çok büyük önem taşıyor. Dikkatli bir şekilde seçtiğimiz tüm ürünlerde, öncelikli olarak hijyen kurallarına dikkat etmekteyiz. Sağlıklı bir neslin devamı için hem annenin hem de bebeğin sağlığı, bizim için işten daha önce gelmektedir. Elbette ki ticari bir firmayız ve ürünlerimizi pazarlamak da bizim görevlerimiz arasında.

 

Burada müşterilerimizin hassasiyetlerini korumamız, her şeyin önünde gelmektedir. Özellikle doğum sonrasında hem anne hem de bebeğin yoğun bir bakıma ihtiyacı olabilir. Burada eksiksiz ürün kataloğu ve ihtiyaçların zaruri bir şekilde karşılanması, internet üzerinden alışverişi daha cazip hale getiriyor. Özellikle doğum yapmış anneler, evden çıkmadan internetten çok kolay sipariş verip istedikleri ürüne yine kolayca ulaşabilirler. Anne bebek ile alakalı her türlü ihtiyacın, tarafımızdan eksiksizce tedarik edildiğini unutmayın.

 

Anne Bebek Ürünleri

 

Oldukça geniş kapsamlı ürün kataloğu, fiyatlarıyla da çok cazip bir durum ortaya koyuyor. Bebekler ve anneler için çok çeşitli ürün seçeneklerimiz olduğu gibi, ürünlerimiz kaliteli fakat fiyatlarımız oldukça cazip. Ürün kataloğu oluştururken çok fazla alternatifi bir araya toplamış durumdayız. Her türlü ihtiyaç ve zaruri gereklilikler düşünüldüğü için, ürün kataloğu ve liste oluşturmak gerçekten bizim için hayli vakit alıyor. Ebeveynlerin ihtiyacını karşılamak, görev ve sorumluluklarımız arasında. Yalnız şunu unutmayın ki her şeyden önce bebeklerin ihtiyacı daha öncelikli olarak ön plana çıkıyor. Anne bebek ürünleri noktasında çok hassas davranmaktayız. Kalite ile birlikte uygun fiyatlar, her zaman bizim için gerekli ve ön planda olan bir hizmet anlayışını temsil ediyor. Bu hizmetten herkes gibi siz de istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

 

Anne Bebek Ürünleri ve Kıyafetleri

 

Genellikle en çok kullanılan ürünlerin başında, sırt çantası veya bakım çantası geliyor. Burada eksiksiz bir şekilde hazırlanmış bu çantalar, bebek bakımı için pek çok görevi üstleniyor, eksiksiz olarak da yerine getiriyor. Sağlıklı bir bebek bakımı, ilk olarak firmamız tarafından düşünüp hazırlanan ürünler ile destekleniyor. Uygun fiyatlı seçenekler ve anne bebek kıyafetleri noktasındaki her türlü gereklilik, hazırladığımız çantalar ve ürünler içerisinde bulunuyor. Bebek bakımı noktasında daha dikkatli olmak isteyen tüm ebeveynler, ürünlerimizi dikkatli bir şekilde incelemelidir.

 

Bebek ve anne ihtiyacını karşılayacak ürünlerin tamamı, kaliteli ve garantilidir. Ücretsiz kargo politikamızla birlikte buradan vereceğiniz siparişler, hem hızlı hem de kolay bir şekilde elinize ulaşmaktadır. Gerek doğum öncesinde gerek doğum sonrasında ihtiyaçlarınızı belirlediğiniz anda, alışverişi internetten kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Biz hizmet konusunda asla yılmadık, kaliteli ürün sunma noktasında da her zaman çok ısrarcıyız. Ürünlerimize baktığınız zaman, bu konudaki anlayışımızı ve ticari düşüncemizi siz de göreceksiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!