alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU
Ayakkabı Boyası

Ayakkabı Boyası

Ayakkabı Boyası

Cilalı veya krem formatında ve değişik renklerde üretilen, ayakkabılara bakım yapmak ve görüntüsüne yenilik katmak amacıyla üretilmiş olan boyalara ayakkabı boyası denir.

Ayakkabı boyası birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir,

 • Cilalı veya krem şeklinde olurlar.

 • Ayakkabıyı parlatmaya yarar.

 • Ayakkabı dış etkenlerden korur.

 • Ayakkabının görünüşünü yeniler.

 • Ayakkabının ömrünü uzatır.

 • Ayakkabıdaki kusurları örtmede yardımcı olur.

Ayakkabı Boyası Çeşitleri

Nubuk Boyası : Tüyleri kısa ve tok bir görüntüye sahip olan, süetin derileşmiş formatında üretilen, kadifemsi kumaşlardan yapılan ayakkabıların boyama ve bakımı için üretilmiş olan özel tür boyalara nubuk boyası denilmektedir. Tüm deri ayakkabı çeşitlerinde olduğu gibi nubuk ayakkabılar da özel bir bakım gerektirmektedir.  Nubuk deri ve ayakkabıların özel üretilen silgi ve sünger ile temizliği yapılabilmektedir. Ayakkabı kalıpları ise yine nubuk ayakkabı bakımında önemli bir yer tutmaktadır. Nubuk ayakkabılar herhangi bir boya ile boyanamaz. Nubuk ayakkabılar için özel üretilmiş nubuk boyalar ile boyama işlemi yapılır.

 

Deri ayakkabıların belirli bakımları ve boyası yapılması gerekmektedir. Bu da ancak özel deri aksesuarları için üretilmiş boyalar ile yapılabilir. Deri ayakkabılar deri boyası ile boyanırsa ürünün orijinal rengi korunmuş olmaktadır.  

 

Süet boyaları, süet ayakkabıların bakımı ve ayakkabı boyası ihtiyacı için üretilmiş bir boya çeşididir. Diğer klasik ayakkabılar gibi boyanmaktadır.

 

Ayakkabı Boyası Fiyatları

Nubuk ayakkabıların boyaması ön hazırlık gerektirmektedir. Boyama yapılacak ürünün üstünde olabilecek toz ve kirler nubuk fırçası ve süngeri ile ön hazırlık olarak temizlenmelidir. Islak nubuk yüzeyler boya tutmaz. Boyama işleminden önce kuruması gerekmektedir. Boya sürülen sünger ile ince katmanlar halinde, dairesel bir şekilde boyama işlemi yapılır. Boya kuruduğu anda tekrar yüzeyin üzerinden sünger geçilmemelidir. Bu işlem kötü bir görüntü oluşmasına sebep olacaktır. Ayakkabının kuruması ve bu işlemden sonra kullanılması gerekmektedir. Oda sıcaklığına ve mevsime göre kuruma işlemi süre bazında değişkenlik gösterecektir. Nubuk ayakkabılar sık giyilmesi halinde, haftada bir kez nubuk boyası ile boyanmalı ve bakımı ihmal edilmemelidir. Tüm bu işlem ve bakımlar ayakkabının ömrünü uzatacaktır.

 

Mat ayakkabılar ise ayakkabıya cila uygulaması yapılmalıdır. Cila kullanılacak olan süngerin üzerine bir miktar sürülerek ayakkabının her bölgesine eşit şekilde sürülmelidir. Ayakkabıların her alanı cila fırçası yardımı ile fırçalanmalı ve böylece cila ayakkabıya sindirilmiş olmaktadır. Tüm ayakkabılar akşam saatlerinde ve serin havalarda boyanmalıdır. Bir ayakkabı ne kadar yavaş kurursa o kadar başarılı bir görünüm elde etmiş olur. Nubuk ve deri ayakkabılar hariç tüm ayakkabıların boyanma sitili aynıdır. Sünger, fırça ve ayakkabı boyası yardımı ile tüm ayakkabılar rahatlıkla evde boyanabilmektedir.

 

.


 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat