alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Blender
Blender

Blender

Blender; mutfakta en sık kullanılan, sebze ve meyve gibi birçok gıdayı doğrama ve karıştırma işlemlerinden geçiren küçük mutlak aletidir. Blender elektrik ile çalışmaktadır. İstenilen boyutta blender setleri bulunmaktadır. Kaç kişi için kullanılacağına göre boyut seçimi yapılabilmektedir. Blender setlerinin tüm parçaları ayrılarak makinede kolayca yıkanabilmektedir. Karıştırılacak, parçalanacak ve öğütülecek gıdaların sertliğine göre ortalama 350-600 watt gücündeki blender setleri daha kullanışlı olmaktadır. Her mutfakta yer alması gereken blenderler günümüzde birçok renk, model ve güçte üretilmekte ve tüketicilere sunulmaktadır.

 

Meyve ve sebze gibi gıdaların istenilen düzeyde parçalanmasını sağlamaktır. Birçok gıdanın karıştırılmasına yardımcı olmaktır. Zamandan tasarruf sağlamaktır. Mutfakta pratiklik sağlamaktır. Gıdalara aynı anda birkaç işlem gerçekleştirme imkanı sağlar.

 

Braun Blender

Blenderler güç özelliklerine ve üretilen malzemelerine göre çeşitlere ayrılabilmektedir. Blender setleri ikiye ayrılmaktadır; geleneksel klasik blender ve el blenderleri. Geleneksel el blenderleri, üzerinde döner bıçak ve kapağın bulunduğu bir güç tabanından oluşur. İçine konulan malzemeyi karıştırmak, parçalamak veya öğütmek için dönerek hareketlenir ve güçlü özelliği ile kolayca işlemi gerçekleştirir. Özellikle güçlü bir blender tercih etmek isteyenler geleneksel blenderleri tercih edebilir. Koruyucu kapakları ise malzemenin dışarıya taşmasını ve sızmasını engellemektedir.El blenderleri; çok daha yumuşak ve hafif gıdaların karıştırılması, parçalanması ve öğütülmesini sağlar. Motor yapısı ve gücü ortalamanın aşağısındadır. Günlük mutfak kullanımı için yeterli olabilmektedir. Portatif bir kullanım sağlayan el blenderleri, herhangi bir tencere veya kapta kullanım sağlayabilmektedir.

 

Blender seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da blenderin kablolu veya kablosuz seçeneklerinin de olmasıdır. Kablolu blender, elektrik enerjisinden dolayı daha kuvvetli bir şekilde çalışırlar. Kablosuz blender ise daha portatif kullanım sağlar. Alınacak blender mutfakta hangi malzemelerin karıştırılması veya parçalanmasına yarayacaksa o şekilde seçilmeli ve alınmalıdır. İşe yaramayacak bir blenderi dolaba kaldırmaktansa işlevi olacak bir ürün tercih etmek her zaman daha doğrudur.

 

1000 Watt Blender

Blender seçenekleri göz önünde bulundurulurken sürahi haznesi de önemli bir etken olmaktadır. Sürahi haznesi birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Cam, çelik ve plastik sürahi seçenekleri blender alacakların seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu sürahi blenderin maliyetini de arttıran bir etkendir. Daha makul fiyatlarda bir blender almak isteyen kişiler, plastik sürahili blender tercih edebilirler. Plastik sürahi her ne kadar daha makul bir fiyatta olsa da zaman içerisinde kullanımı sırasında koku vermeye başlayabilir ve rengi solabilir. Cam sürahi ise en sağlıklı blender aparatlarındandır. Tek dezavantajı kırıldığı takdirde blender için tekrar bir sürahi almak gerekmektedir. Çelik sürahiler ise paslanmaz çelikten üretilmektedir. Maliyeti yüksek blender modellerinde bulunur. Cama oranla düşme ve kırılma dezavantajı da bulunmamaktadır.


 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!