alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Cam Kavanoz
Cam Kavanoz

Cam Kavanoz

Günümüzde insan sağlığı açısından özellikle mutfak gereçleri arasında cam ürünlerin kullanılması önerilmektedir. Hem insan sağlığına faydası hem de kolay bir şekilde geri dönüştürülebilir özelliği ile çevreye de faydalı bir ürün olarak kullanılmaktadır. Giderek artan cam ürünlerin kullanımı, cam kavanoz, cam şişe veya cam saklama kapları gibi ürünlere yer verilmesine neden olmuştur. Marketten satın aldığınız baklagilleri veya makarna gibi kuru gıdaları sağlıklı bir şekilde cam kavanozlarda saklayabileceğiniz gibi sıvı olan reçel, turşu veya hoşaf gibi aklınıza gelebilecek gıdaları da cam kavanozda sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz. Uzun süre içerisinde duran gıdaları bozmadan, ilk günkü gibi koruyarak, kırıldığın da bile geri dönüşüme giderek, çevreye zarar vermeden tekrar kullanılabilir hale gelmektedir.

 

Küçük Cam Kavanoz

Piyasada ve internet sitelerinde, farklı cam kavanoz şekil ve modelleri yer almaktadır. Sağlıklı ürün saklama özelliklerinin olması, cam ürünlerinin tercih edilmesine neden olmaktadır. Farklı ebat ve derinlikte cam kavanoz modelleri yer almaktadır. Kapaklarının metal ve farklı renk seçeneklerinin olması ile baharat, bakliyat ve kuru meyveler gibi her türlü gıdayı koyarak, renkli setler oluşturabilirsiniz. Mutfak raflarında zevkinize uygun kavanoz ve rengi seçerek, mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Cam ürünlerinin kullanımının sağlıklı olması bakımından, en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldığı gibi ürünlerin dekoratif görünmesi de önemlidir.

 

Mini Cam Kavanoz

Günümüzde piyasada her yerde karşımıza çıkabilecek cam ürünler yer almaktadır. Üretilen camın inceliği, kalınlığı ve kalitesi bakımından, bilindik marka cam ürünleri satın almak gerekmektedir. Özellikle mutfak gereçleri arasında en çok ihtiyacımız olan cam kavanoz, her türlü gıdayı içerisine alabildiğinden, farklı ebatlarda ve desenlerde seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Mutfak gereçlerinden cam kavanozlar kullanışlı olduğu kadar, dekoratif olması da günümüzde önem kazanmıştır. Sürekli değişim içerisinde olan trend ve moda ürünlere ayak uyduran firma olarak, dekoratif cam kavanoz seçenekleri ile karşınızdayız. Ürünlerimiz kullanışlı ve mutfaklarınızı renklendirecek kadar farklı modellerini sizlere sunmaktadır. Farklı model ve sayıya göre değişen fiyatlarda olan ürünler, bütçenize uygun seçeneklerle satılmaktadır.  

 

Cam Kavanoz Fiyatları

Cam; geri dönüşü olmayan, çevreyi kirletmeyen ve hammaddesi doğal olan bir malzemedir. Sürekli bitmeden tekrar tekrar üretilen cam ürünler, ekolojik dengeyi koruduğu gibi insan sağlığına da faydalı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Cam kavanoz; kokuyu ve tadı çevreye bırakmadığı gibi uzun süre gıdaların içeride bozulmadan beklemesine neden olmaktadır. Cam ürünlerin tekrar geri dönüşüme girdiklerinde, renkli veya düz olarak farklı görünümlerde üretilebilirler. Camın kalitesi kalınlığı ve üretilen firmanın bilinirliğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Farklı desenlerde ve ebatlarda satışa sunulan cam kavanozlar, web sitemizde %25’e varan indirim seçenekleriyle müşterilerini bekliyor. Sitemizi ziyaret ederek, indirimli ve kampanyalı ürünlerin detaylarını inceleyebilirsiniz.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!