alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Çay
Çay
%15indirim
Lipton Filiz 1000 gr
29,50 TL 24,99 TL
%10indirim
Çaykur Altınbaş Çayı 500 gr
17,49 TL 15,75 TL
%13indirim
Doğuş Tiryaki Çayı 5000 gr
132,00 TL 114,90 TL
%12indirim
Beta Çay Kızıl Dem 1 kg
24,99 TL 21,99 TL

Çay

Karadeniz bizim çok önemli zenginliklerimizden bir bölgedir. Burada yetişen olağanüstü bitkiler, iklim koşullarıyla da farkına net bir şekilde göstermektedir. Özellikle burada yetişen ve itina ile harmanlanmış olan çay bitkisi, evinize gelirken pek çok değişik aşamadan geçiyor, son derece sağlıklı ve kaliteli seçenekler özenle oluşturuluyor. Sofranız için ve sizin için evinize gelirken pek çok değişik aşamadan geçiyor. Son derece sağlıklı ve kaliteli seçenekler özenle oluşturuluyor, sofranız için ve sizin içim keyfiniz için çok önemli bir alternatif oluşturuyor.

Son derece sağlıklı kaliteli ve özenli bir şekilde üretilen ürünler çok önemli aşamalardan geçirilerek marketimize kadar geliyor. Ürün alternatiflerimiz tamamen müşterilerin memnuniyetini kazanacak seçeneklerden tercih edilmektedir. Özenle paketlenmiş ve kaliteli ambalajı ile birlikte görsellerde yerini alan bu muazzam seçenekler, sizin isteklerinizi karşılayacak potansiyele sahiptir. Ürün kalitemizden kesinlikle taviz vermediğimiz gibi, sizin için en kaliteli ürün seçeneklerini sunmak için de muazzam bir gayret ortaya koyuyoruz.

Çay Çeşitleri

Gerek yeşil gerekse de siyah çeşitleri ile birlikte aromalı ve çok özel alternatifler bu sayfalarda sizi bekliyor. Kendini ve kalitesini ispat etmiş olan çok önemli ürün seçenekleri firmamızın ticaret politikasının da çok önemli bir yer tutmaktadır. Evinize layık ve keyfinize uygun aynı zamanda lezzetiyle sizi etkileyen mis kokulu çay çeşitleri, size sunduğumuz en kaliteli ve özel ürünleri temsil etmektedir. Ülkemiz bu konuda üretici kapasitesi ile gerçekten çok önemli fark yaratmaktadır. Bize düşen görev ise bu kaliteli ürünleri en uygun şartlarda size ulaştırmaktır. Ürün seçenekleri özenle seçildiği gibi çalışmalarımıza ve size sunduğumuz ürünlerimize çok fazla güveniyoruz.

Her bir ürün belli aşamalardan geçerek kaliteli bir seçenek haline geliyor. Sağlam dayanıklı ve güzel görünüşlü ambalajı ile sofranıza kadar ulaşıyor. Buradan tercih edeceğiniz ürün alternatiflerini sepete ekleyerek kolayca alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Online alışveriş market hizmetlerinde çok çarpıcı ve özel ürün seçeneklerine her zaman fazlasıyla yer veriyoruz.

Çay Fiyatları

Kalitesine güvendiğimiz ürünleri en uygun şartlarda müşterilerimize ulaştırmak en önemli görevlerimiz arasında bulunuyor. Ortak bir lezzeti paylaşmak toplumumuzun misafirperverliği açısından da çok önemlidir. Değişik marka ve kaliteli seçeneklerle birlikte bu sayfalardan size sunduğumuz farklı çay çeşitleri, fiyatlarıyla da gerçekten sizi memnun edecektir. Ürün konusunda her zaman çok dikkatli iyisini seçeceğiz ve en iyisini seçip size getirme konusunda iddialıyız.

Ürün seçeneklerini büyük bir özenle seçmekteyiz çok güzel ve hoş kokulu bitki çayları ise bu sistemin size özel sunumu olarak dikkat çekmektedir. Ücretsiz kargo ve kolay ulaşım konusunda da alışverişleriniz bizimle birlikte güven içerisinde firmamızı tercih ederek, çok farklı ürün seçeneklerini en uygun koşullarda rahatlıkla elde edebiliyorsunuz. Ödeme kolaylığı sağlanan ve alışveriş avantajları ile evinize kadar gelen tüm seçenekler, firmamızın ayrıcalığını çok net bir şekilde gösteriyor.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!