alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Çorap
Çorap

Çorap 

Çoraplar yaz kış hepimizin sıklıkla tercih ettiği giyim ürünleri arasında yer alır. Kış mevsiminde kışlık ve yaz mevsiminde ise yazlık çorap seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Özellikle çorap kalitesine dikkat etmek gerekiyor. Özellikle kaliteli çorap seçimi ayak sağlığı için önem taşır. Son zamanlarda sıklıkla piyasada dışarıdan kaçak olarak getirilen çorap ürünlerinde tehlike olduğu saptanmıştır. Çorapların üretildiği malzemeler kalitesiz olduğu için insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle çorap alırken ürün ile ilgili detaylı bilgi edinmek gerekiyor.

Çorap Modası

Özellikle belli firmalar sağlık standartları çerçevesinde bu ürünleri piyasaya sürüyor. Bu nedenle önce sağlık diyerek doğru ürünü tercih etmek gerekiyor. Yaz aylarında terletmeyen ve hava geçirgenliği yüksek olan çoraplar tercih edilmelidir. Bu seçim ile ayakta mantar oluşumuna engel olunabilir. Daha ince kumaştan üretilmiş çorap çeşitleri yaz aylarında daha rahat kullanışa sahiptir.

Çorap Modelleri

Çoraplar yetişkin çorapları, kadın ve erkek çorapları ve çocuk çorapları olarak adlandırılabilinir. Özellikle son zamanlarda yetişkin ve çocuk çoraplarındaki detaylar oldukça sıra dışıdır. Her model ve her renk üretilen çoraplar da artık her türlü tasarımı görmek mümkün oluyor. Özel tasarım çoraplar, şekilli çoraplar, desenli çoraplar gibi pek çok ayrıntıdan bahsetmek mümkün olabilir.

Kadın patik çoraplar, erkek patik çoraplar, kadın soket çoraplar, takımlara özel lisanslı çoraplar, yine takımlara özel lisanslı çocuk çorapları, çizgi film kahramanlı çocuk çorapları gibi pek çok çorap detayından söz etmek mümkün olabilir.Yine yaz aylarında kadınlar tarafından sıkça tercih edilen diğer çorap çeşitleri ise ince çoraplardır. İnce çoraplar yaz kış kullanılabilir özelliği olan ürünlerdir.

Çorap Markaları ve Fiyatları 

Birçok markanın farklı modellerindeki birçok çorap çeşidini güvenilir alışverişin adresi olan sitemizden uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Birçok ürünü ayağınıza getiren sitemiz farklı desen ve kalıplardaki çorapları sizlere sunmaktadır. Kendi tarzınıza uygun bulacağınız ve severek giyeceğiniz kaliteli çoraplarımıza  bayılacaksınız. Sitemizde çocuğunuzun da çok seveceği çizgi film karakterli, çicek desenli çorapları dört mevsim giyebileceği tarzda birçok modeli bulabilirsiniz.

Kalitesiz çoraplar kötü malzemeden üretilmiş ise ayak sağlığına ve genel vücut sağlığına ciddi oranda zarar veriyor. Bu nedenle çorap fiyatından önce çorabın kalitesini ön planda tutmak gerekiyor. Bu nedenle çorap seçimi yaparken öncelikle nasıl bir kumaştan üretildiğine dikkat edilmelidir. Bir diğer önemli detay ise çocuk çorapları ile ilgilidir. Çocuklar yetişkinlere göre daha hassas bir vücut yapısına sahiptir. Bu nedenle onlara çorap seçerken daha dikkatli olmak gerekiyor.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!