alt alt alt

Çotanak Fındık Yağı 5 lt

Stok Kodu : 8693275000404
129,00 TL ( KDV Dahil )
Çotanak Fındık Yağı 5 lt 
 • Çotanak Fındık Yağı 5 lt  Çotanak Fındık Yağında 34 mg E Vitamini bulunmaktadır.
 • Dengeli beslenme ve insan sağlığı açısından bu iki gruptaki yağları tek başına tüketmek yeterli değildir. Mutlaka bu iki grup yağın da birlikte belli oranda  tüketilmesi gerekir. 
 • Çoklu doymamış yağ asitleri olan linoleik-linolenik asit Ayçiçek ve Mısır yağında yüksek oranda bulunur, bu grup yağlarda oleik asit oranı yetersizdir. Linoleik ve linolenik asitler  insan vücudunda sentez edilemez; dışarıdan, yani gıdalarla alınması gerekir ve insan vücudu için önemli yapı taşlarıdır. 
 • Yetersizliğinde büyümede gecikme, üreme fonksiyonlarında bozulma, karaciğer ve böbrek gibi hayati organlarda patolojik değişiklikler ile diğer birçok sağlıksızlık belirtileri tespit edilmiştir. 
 • Ayrıca bu yağ asitleri yağın damarlarda akıcılığını sağlar. Kandaki kolesterol ve trigliserit düzeyini olumlu etkiler.  
Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!