alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Deniz Yatağı
Deniz Yatağı

Deniz Yatağı

Yazın gelmesiyle beraber deniz, kum, plaj, tatile gitme sezonu da geldi ve tatil sezonu açıldı. Yüzmek dışında denizin içinde yapabileceğimiz birçok aktivite mevcut. Denizin içinde arkadaşlarınızla, ailenizle, eşinizle, ya da çocuklarınızla beraber oynayacağınız birçok oyun ve yapabileceğiniz aktivite mevcut. Bunlardan biri olan deniz yatağı, simidi ya da Kolluk hem denizde güven hem de rahat etmemizi sağlıyor. Deniz simidi ve kolluk yüzme bilmeyen insanlar için en azından kıyıdan uzaklaştıracak ve korkuyu bir nebze dahi olsa azaltmayı kolaylaştıracaktır.

 

Çift Kişilik Deniz Yatağı

Deniz simidini belinize getirdiğiniz zaman suyun kaldırma kuvvetiyle beraber deniz sizi o deniz simidiyle beraber sizi havada tutacak ve deniz seviyesinin yukarısında kalmanızı sağlayacaktır. Kolluk ise her iki kolunuza birden geçireceğiniz yine deniz simidin de olduğu gibi deniz korkunuzu azaltacak ve sizi havada tutup aslında yüzmenizi de sağlayacak malzemelerden bir tanesidir. Bir diğer ise aslında deniz içinde daha rahat edebileceğiniz ve gerçekten denizin keyfini çıkarabileceğiniz malzemelerden bir tanesi de deniz yatağı olmaktadır. Deniz yatağını nefesiniz ve pompa yardımıyla şişirdikten sonra denizin kıyısında uzanır vaziyette deniz yatağına uzanıp bir yandan ellerinizle denizin suyuyla oynarken diğer yandan denizin keyfini yavaş - yavaş çıkartabilirsiniz.

 

Deniz Yatağı Fiyatları

Deniz yatağının üzerinde uzanır bir vaziyetteyken kontrollü olmak kaydıyla denizin sularına kendinizi bıraktığınız an farklı dünyalarda olabilirsiniz.Deniz yatağı dinlendirici bir etkiye sahiptir.Deniz yatağı sayesinde kendinizi hem dinlenmiş hem de gerçek anlamda denizin keyfini çıkarmış hissedeceksiniz.

 

Deniz yatağı diğer deniz ürünlerinden farklıdır. Deniz yatağında kendinizi kolluk ve deniz simidin de olduğu gibi güvende hissedemezsiniz. Deniz yatağının kontrolü iyi bir şekilde sağlanmazsa eğer mesela deniz yatağının üzerinde yatarken denizin sizi nereye gittiğini kontrol etmezseniz bu durum bir felakete yol açabilir. Örneğin; deniz sizi deniz yatağıyla beraber ileri taraflara sürüklerse eğer bir dalga gelmesiyle beraber o an deniz yatağının üzerinde düşme ihtimaliniz en olası durumlar arasındadır. Bu sebeplerden dolayı sürekli olarak deniz yatağını ve kendinizi kontrol altında tutmanız gerekmektedir.

 

Deniz yatağını eğer küçük ya da yaş aralığı 1-14 yaş aralığı varsa ve yüzme bilmiyorsa tavsiye etmeniz çocuklar açısından pek doğru olmayabilir. Deniz yatağını kendi imkanlarınızla nefes yoluyla şişirmeniz baş ağrısına sebep olmakla birlikte solunum yollarından da hızlanmaya sebep olabilir. Bu yüzden pompa yardımıyla beraber deniz yatağınızı rahatlıkla şişirebilirsiniz.

 

Deniz yatağını almaya karar verdiyseniz eğer tatil beldelerinde rahatlıkla bulabileceğiniz ebat olarak büyük bir deniz malzemesidir. Mavi, yeşil, sarı, pembe renkleri mevcuttur. Deniz yatağı çeşidi olarak bardaklı olan deniz yatakları daha çok tercih edilenler arasındadır yapı olarak ergonomiktir görsel olarakta şık ve kullanışlı dizayn edilmiştir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!