alt alt alt

Fairy Platinum Kapsül 43 Adet

Fairy
Stok Kodu : 8001090107572
49,99 TL ( KDV Dahil )

Fairy Platinum Kapsül 43 Adet 

 

Ev dolusu misafiri, büyük bir keyifle, en güzel yemeklerle ağırladığınızı düşünün. Herkesin büyük iştahla yediği yemekleri sonunda yıkanacak yağlı tabakları, sosa bulanmış servisleri, içeceklerin bardaklarda bıraktığı izleri düşünerek gölgede bırakmak ister misiniz? Bu soruya kimsenin evet diye cevap vereceğini sanmıyoruz.

Fairy Platinum tablet, en zorlu bulaşıklar için bile üstün temizleme gücü ile yanınızda. Üstelik makinaya yerleştirmeden once bulaşıklarınızı ön yıkama yapmanıza gerek yoktur ve bu zaman ve su tüketiminizde tasarruf etmenizi sağlar.

Fairy bulaşık makinası deterjanı, yada tam ismi ile hepsi bir arada Fairy bulaşık kapsülü, bulaşıklarınızdaki yağı ve kiri temizlerken aynı zamanda onları parlatır ve limon kokusu sayesinde makinanızın da temizlik hissine sahip olmasını sağlar.

Fairy bulaşık deterjanı fiyatları, kalitesi ve üstün temizliği ile size asla üzmeyecek. Fairy Platinum en ucuz etiketleri ile Marketpaketi.com’da!

Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!