alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Fotokopi Kağıdı
Fotokopi Kağıdı

Fotokopi Kağıdı

Tüm ofislerde ve okullarda çokça lazım olan bir kağıt türüdür. Fotokopi kağıdı A4 boyutunda olan ve tüm kopyalama ve çoğaltma işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kağıtlardır. Bu kağıtlar fotokopi makinası kullanılan her alanda kullanılabilir. Çıktı veya yazıcı kullanımı için de oldukça uygundur. Bir kırtasiye ürünü olarak kullanılan bu kağıtlar hemen hemen her alanda karşınıza çıkabilir. Tüm işyerlerinde, okullarda hatta evlerde bile en çok ihtiyaç duyulan bir üründür.

 

Ofislerde kullanıma uygun fotokopi makinesi ilk olarak 1959 yılında üretilmiştir. Bu makinenin üretilmesi ile birlikte işyerlerindeki belgelerin çoğaltılması ve kopyalanması oldukça kolay hale gelmiştir. Özellikle iş yerlerimde büyük bir kolaylık sağlayarak evrak işlerinin kolaylıkla çözülmesini sağlamıştır. Bu makinenin kullanımı ile birlikte uygun olan fotokopi kağıtları kullanılmaya başlamıştır.

 

 

A4 Fotokopi Kağıdı 

Fotokopi kağıdı diğer kağıtlara göre biraz daha kalın olması gerekir. Aksi takdirde kopyalama işlemi çok verimli olmayabilir. Genellikle 80 ile 90 gram ağırlığında olan kağıtlar daha uygun kağıtlardır en çok tercih edilen boyut A4 olsa da diğer ebatlarda tercih edilen fotokopi kağıtları içerisinde yerini alır. Ebat ölçümleri kopyalama yapılacak işleme göre değişiklik gösterir.

 

Uzun uzadıya bir belge kopyalanacak ise bunun için A4 daha uygun olabileceği gibi el ilanları ya da daha küçük yazılar içeren belgeler için de daha küçük boyutlardaki fotokopi kağıtlarını kullanabilirsiniz. Daha kaliteli bir kopyalama işlemi için kağıtların fotokopi makinası ile kullanımında tek taraflı kullanılması gerekir. Böylelikle daha kaliteli ve verimli kopyalama işlemi yapmış olursunuz.

 

 

Toptan Fotokopi Kağıdı 

Fotokopi kağıdı aslında fotokopi makinasının icadı ile kullanılmaya başlanmış olsa da kağıdın icadından bu yana sıklıkla karşımıza çıkan kağıtlardır. Bu kağıtlar günlük hayatınızda oldukça sıklıkla karşılaştığınız ürünlerdir. bu ürünler sayesinde fotokopi makinasının icadından önce belge kopyalama işlemlerini karbon kağıdı deline kağıt ile yazı üzerinden geçilerek yapılıyordu. Fotokopi makinasının icadından sonra elektronik olarak yapılan kopyalama işlemleri sayesinde daha çok kopyalama yapılmaya başlanmış bu sayede ise daha çok fotokopi kağıdına ihtiyaç duyulmaya başlanmış.

 

Tüm kopyalama ve çıktı işlemleri için fotokopi kağıdı kullanılır. Toplu olarak alınan genellikle 100 adetli ya da 500 adetli olarak satılır. Ofis ortamları için toptan alınan fotokopi kağıdı fiyat açısından daha avantajlı olabilir. Evdeki ve fotokopinin daha az ihtiyaç duyulduğu yerlerde ise 100  lü kullanım daha uygundur.

 

A4 Fotokopi Kağıdı Fiyatları

A4 Fotokopi kağıdı çok pahalı ürünler değildir. Oldukça uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkan ürünlerdir. Tüm kırtasiye ürünlerinin satıldığı yerlerde uygun fiyatlar ile birlikte kolayca sahip olabilirsiniz. İnternet sitemizden de rahatlıkla karşınıza çıkabilecek fotokopi kağıtlarını güvenli bir şekilde internet sitemizden sipariş ederek uygun fiyatlardaki fotokopi kağıtlarına sahip olabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!