alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Fotokopi Kağıdı
Fotokopi Kağıdı

Fotokopi Kağıdı

Tüm ofislerde ve okullarda çokça lazım olan bir kağıt türüdür. Fotokopi kağıdı A4 boyutunda olan ve tüm kopyalama ve çoğaltma işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kağıtlardır. Bu kağıtlar fotokopi makinası kullanılan her alanda kullanılabilir. Çıktı veya yazıcı kullanımı için de oldukça uygundur. Bir kırtasiye ürünü olarak kullanılan bu kağıtlar hemen hemen her alanda karşınıza çıkabilir. Tüm işyerlerinde, okullarda hatta evlerde bile en çok ihtiyaç duyulan bir üründür.

 

Ofislerde kullanıma uygun fotokopi makinesi ilk olarak 1959 yılında üretilmiştir. Bu makinenin üretilmesi ile birlikte işyerlerindeki belgelerin çoğaltılması ve kopyalanması oldukça kolay hale gelmiştir. Özellikle iş yerlerimde büyük bir kolaylık sağlayarak evrak işlerinin kolaylıkla çözülmesini sağlamıştır. Bu makinenin kullanımı ile birlikte uygun olan fotokopi kağıtları kullanılmaya başlamıştır.

 

 

A4 Fotokopi Kağıdı 

Fotokopi kağıdı diğer kağıtlara göre biraz daha kalın olması gerekir. Aksi takdirde kopyalama işlemi çok verimli olmayabilir. Genellikle 80 ile 90 gram ağırlığında olan kağıtlar daha uygun kağıtlardır en çok tercih edilen boyut A4 olsa da diğer ebatlarda tercih edilen fotokopi kağıtları içerisinde yerini alır. Ebat ölçümleri kopyalama yapılacak işleme göre değişiklik gösterir.

 

Uzun uzadıya bir belge kopyalanacak ise bunun için A4 daha uygun olabileceği gibi el ilanları ya da daha küçük yazılar içeren belgeler için de daha küçük boyutlardaki fotokopi kağıtlarını kullanabilirsiniz. Daha kaliteli bir kopyalama işlemi için kağıtların fotokopi makinası ile kullanımında tek taraflı kullanılması gerekir. Böylelikle daha kaliteli ve verimli kopyalama işlemi yapmış olursunuz.

 

 

Toptan Fotokopi Kağıdı 

Fotokopi kağıdı aslında fotokopi makinasının icadı ile kullanılmaya başlanmış olsa da kağıdın icadından bu yana sıklıkla karşımıza çıkan kağıtlardır. Bu kağıtlar günlük hayatınızda oldukça sıklıkla karşılaştığınız ürünlerdir. bu ürünler sayesinde fotokopi makinasının icadından önce belge kopyalama işlemlerini karbon kağıdı deline kağıt ile yazı üzerinden geçilerek yapılıyordu. Fotokopi makinasının icadından sonra elektronik olarak yapılan kopyalama işlemleri sayesinde daha çok kopyalama yapılmaya başlanmış bu sayede ise daha çok fotokopi kağıdına ihtiyaç duyulmaya başlanmış.

 

Tüm kopyalama ve çıktı işlemleri için fotokopi kağıdı kullanılır. Toplu olarak alınan genellikle 100 adetli ya da 500 adetli olarak satılır. Ofis ortamları için toptan alınan fotokopi kağıdı fiyat açısından daha avantajlı olabilir. Evdeki ve fotokopinin daha az ihtiyaç duyulduğu yerlerde ise 100  lü kullanım daha uygundur.

 

A4 Fotokopi Kağıdı Fiyatları

A4 Fotokopi kağıdı çok pahalı ürünler değildir. Oldukça uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkan ürünlerdir. Tüm kırtasiye ürünlerinin satıldığı yerlerde uygun fiyatlar ile birlikte kolayca sahip olabilirsiniz. İnternet sitemizden de rahatlıkla karşınıza çıkabilecek fotokopi kağıtlarını güvenli bir şekilde internet sitemizden sipariş ederek uygun fiyatlardaki fotokopi kağıtlarına sahip olabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!