alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Hazır Çorba
Hazır Çorba
12

Hazır Çorba

Hazır çorba; Günümüzde hızlı yaşam biçimi, zamanın kısıtlı oluşu ve hobilere olan vaktin ayırt edilemeyişi yemek konusunda da aynı sıkıntıyı neden olmaktadır. İnsanların artık iki dakika bile boş zamanları bulunmamaktadır. Bu konuda insanlara çok yardımcı olan ve birçok insanın aktif bir şekilde kullandığı pratik yemek olan ve doyurucu özelliği ile hazır çorba konusuna değineceğiz. Hazır çorba, insanlar tarafından son zamanlarda çok tüketilen bir yemek veya ürün haline gelmiştir. 

 

Hazır Çorba Çeşitleri

 

 • Hazır Domates Çorbası

 

En çok talep gören hazır çorbalardan bir tanesi olup, lezzetli bir çorbadır. Domates tadı yoğun olup üzerine kaşar ile tüketildiğinde daha lezzetli bir yemek haline gelmektedir. Acılı ve acısız şekilde piyasada müşterilere sunulmaktadır. Ana yemek öncesi güzel bir çorbadır ve doyurucu özelliği vardır.

 

 • Hazır Mercimek Çorbası

 

Mercimek çorbasının hazır bir şekilde servisinden ziyade ülkemizde evlerde en çok yapılan çorbalardan biridir. Hazır çorba olarak da piyasadaki ürünler tat ve lezzet olarak gayet başarılıdır. Genelde öğrenciler tarafından tercih edilir; bunun nedeni ise hem fiyat olarak ucuz hem de tat olarak lezzetli olmasıdır. Üzerine bir yaprak nane veya dereotu ile servis edilir. Ana yemek öncesi iştah açıcı özelliği vardır. Üzerine genelde limon sıkılması metabolizmayı güçlendirir. Ayrıca biberiye baharatları da eklenirse daha lezzetli bir hal almaktadır.

 

 • Hazır Ezogelin Çorbası

 

Ezogelin çorbası da, mercimek çorbası gibi ülkemizde evlerde yapılan ve geleneksel bir çorbadır. Tat olarak evlerde yapılan çorbanın yerini tutmasa da ezogelin çorbasının hazır biçimi oldukça lezzetlidir. Bu hazır çorba da en çok talep gören ve tercih edilen çorbalar arasındadır. Bu çorba da fiyatı uygun ve lezzetli çorba olduğu için hem öğrenciler hem de çalışan insanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

 • Hazır Tavuk Suyu Çorbası
   

Genellikle evlerde bütün tavuk yanına yapılmaktadır. Hazır çorba olarak da lezzeti ve tadı evlerdeki tat kıvamına yakındır. İki türlü hazır tavuk suyu çorbası bulunmaktadır. Şehriyeli ve normal tavuk suyu hazır çorba olarak bulunmaktadır. İçinde tavuk yani hayvansal gıda olduğu için doyurucu özelliği en fazla çorbalardandır. Ayrıca protein oranı yüksek çorbadır. Bu yüzden spor yapanların ana yemek öncesi tavuk suyu çorbası tüketmesi kas yapılarına fayda sağlayacaktır. Üzerine baharatlar ilave edilerek veya limon sıkılarak tüketilebilir.

 

 • Hazır İşkembe Çorbası
   

Bu hazır çorba genelde lokantalarda insanlar tarafından zaten çok sık bir biçimde tüketilmektedir. Dışarıda tüketme şansı veya zamanı olmayan insanlar için ise hazır işkembe çorbaları bulunmaktadır. Tat ve lezzet olarak beğenilen bir çorba olan işkembe çorbası, besleyici özelliği ile dikkat çekmektedir. İçinde bulunan protein, lif ve çeşitli vitaminlerle en faydalı çorbalar arasında yerini almaktadır. Diğer çorbalara göre üzerine daha fazla baharat ve sos eklenmektedir. İşkembe çorbasının üzerine sirke, biberiye baharatları, sarımsak sosu ve limon ile çorbanızı daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Hem doymak hem de vitamin deposu bir çorba olan işkembe çorbası biraz da bu faydalı özellikleri sayesinde talep görmektedir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!