alt alt alt
FİLTRELE
FİLTRE SEÇENEKLERİ
STOK DURUMU
İlk Lego ve Bloklarım

İlk Lego ve Bloklarım

İlk Lego Ve Bloklarım 

Çocuklar için oyuncakları vazgeçilmezdir. Onlarla güzel vakit geçirirler, eğlenirler. Ebeveynlerin tarafından bakıldığında oyuncak oynamak bir vakit geçirme biçimi olsa da çocuklar tarafından çok daha karmaşık bir konudur. Oyuncaklar çocukların hayal gücüne destek veren ve onları yaşama hazırlayan parçalardır. Bir çocuk oyun oynarken yaşamı tecrübe eder. Böylelikle de farklı durumlarla nasıl başa çıkacağını öğrenir. Her bir oyuncağın kendine göre bir öğretici tarafı vardır. Bazı oyuncakların ise eğitim yükü diğerlerine göre daha falzadır. Bunlar ilk Lego ve bloklarım olarak tanımlanan yapı oyuncaklarıdır. Çocuklarına faydalı oyuncak alma telaşında olan aileler öncelikle bu oyuncaklara yönelirler. Uzmanlarda yapı oyuncaklarının çocukların gelişiminde faydalı olduğu konusunda aileler ile hem fikirler.

İlk Lego Ve Blok Oyuncakların Faydaları

Çocuklar erken yaşlarda soyut ve somut arasındaki ilişkiyi kuramazlar. Bu tür oyuncaklar ise onların zihinlerindeki soyut nesneleri somut bir biçime dökmelerine olanak sağlar. Hayal güçleri gelişir. Geişen hayal gücüne paralel olarak da yaratıcılıkları beslenmiş olur. Kendi zihinlerinde olanı gerçeğe dökmeyi başaran çocukların kendini ifade etme şekilleri de gelişir. İlk Lego ve bloklarım bu nedenle çocukların temel oyuncakları arasında gösterilir. Oyun oynamak esastır. Ancak oynanacak oyunun da kendine özgü bir türü olmalıdır. Çocuklar hem eğlenirken hem de öğrenebilecekleri oyunlara yönlendirilirlerse gelişimleri açısından daha faydalı olur.

İlk Lego Ve Bloklarım Kategorisi

Diğer bütün oyuncaklar gibi ilk Lego ve bloklarım kategorisine giren oyuncaklar farklı modellere sahiptirler. Teknoloji, bilim, uzay, meslekler, araçlar, hayali kahramanlar gibi farklı temalarda oyuncaklara rastlamak mümkündür. Bu oyuncakların temalarına göre çocukların da kabiliyetleri gelişir. Tak çıkar tarzı olan bu oyuncaklarla yapılabilecekler sınırsızdır. Çocukların bu oyuncaklar ile oynarken yaşadığı gelişim sadece zihinsel değildir. Oyuncakların parçalarını birbirine takarken ve çıkartırken bir yandan da motor becerileri gelişir.

Renkler ise çocuklarda renk kavramının oturmasını kolaylaştırır. Farklı şekilleri içermelerinden dolayı da geometrik formlara karşı zihinde bir yatkınlık oluştururlar. Günümüzde ise bu oyuncaklar teknoloji ile birleşmiş, oyuncak üreticilerinin sitesinde farklı şemalara rastlanır hale gelmiştir. Bu da başlangıçta çocuklara yön veren bir durumdur. Böylece başlangıçta çocukların sıkılmalarının önüne geçilir.

İlk Lego ve Bloklarım Kategorisinde Ailecek Oynanan Oyuncaklar

Bu oyuncakların bir başka özelliği ise ailecek oynanabilmesidir. Çocukların yalnız başına vakit geçirmeleri kadar aileleri ile de paylaştıkları bir zaman dilimi olması duygusal bağlarının kurulması açısından gereklidir. Bu tarz oyuncaklar bütün ailenin başında oturup ortaya bir paylaşım çıkarabileceği oyuncaklardır. Yetişkin, genç, çocuk demeden birlikte eğlenmenin keyfine varılabilir.  Çok sayıda parçanın bir arada sunulduğu bu oyuncaklarla yapılanlar tekrar sökülebildiği için arkası gelmeyen bir şekilde üretimi teşvik eder. Hem bütün ailenin, hem bir çok çocuğun hem de tek başına olarak oynanabilecek bu oyuncaklarla çocukların eğlenirken öğrenmesi mümkündür.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat