alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Kağıt Havlu
Kağıt Havlu
12

Kağıt Havlu

Evinizde hiçbir zaman eksik etmeyeceğiniz temizlik malzemeleri arasında vazgeçilmez olanlardan bir tanesi de kağıt havludur. Kağıt havlu özellikle mutfaklarınızda size en büyük yardımcılardan bir tanesidir. Normal peçeteye göre daha dayanıklı olduğu için tercih edilir. Emici özelliği ile dökülen sıvıların kolayca temizlenmesinde kullanılabilir.

 

Kağıt havlu yıllar önce aslında tuvalet kağıdı üretiminde yaşanan bir hata sonucu ortaya çıkmış bir üründür. Tuvalet kağıdı üretimin de kullanılan bir tane makinenin bobini bozulması üzerine ortaya daha kalın bir peçete ortaya çıkmıştır. Bu kağıdın hatalı ürün yerine konulup imha edilmesi yerine fabrika sahiplerinin kararı ile kağıt havlu olarak piyasaya sürülmesine neden olmuştur. İlk çıktığı zamanlarda sadece restoran ve oteller gibi lüks yerlerde kullanılırken fiyatının ucuzlaması ile birlikte evlerde kullanılmaya başlamıştır. Yıllar süren bu serüvenden bu zaman kadar gelmiştir.

 

Selpak Kağıt Havlu

Selpak kağıt havlu, rulo halinde bulunduğu için yaprak şeklinde kesik çizgilerle belirtilen yerden kopartılarak kullanılır. Kalın bir yapıya sahip olduğu için bir yaprağı yeterli olacaktır. Daha öncede belirtildiği gibi kalın ve emici yapısı sayesinde dökülen sıvıların kolayca temizlenmesini sağlar. Özellikle kızartama yaptığınızda yağdan çıkarttığınız yiyecekleri kağıt havlu üzerine çıkarttığınızda fazla yağını kağıt havluya bırakacağı için daha hafif bir kızartma yiyebilirisiniz. Restoranlarda ve otel gibi yerlerde daha çok kullanılan bir üründür.

 

Papia Kağıt Havlu

Özellikle mutfakta gıdadan tutun temizliğe kadar birçok kullanım amacı vardır. Otellerde hijyen açısından normal havlu yerine kullanılarak hijyen sağlanabilmektedir. Restoranlarda otellerdeki gibi el ve yüz temizliğinden sonra kağıt havlu kullanmak için tercih edilir. Okullar ve hastaneler gibi toplu kişilerin bulunduğu yaşam alanlarında da hijyen sağlamak için kullanılır.

 

Papia kağıt havlu, hijyen bakımından evinizden eksik etmek istemeyeceğiniz bir üründür. Artık özellikle günümüzde toplu yaşam alanlarında normal havlu yerine kağıt havlu kullanarak hijyen sağlanmaktadır. Özellikle tuvalet gibi ortak kullanım alanlarında el kurutmak için kağıt havlu kullanılmaktadır. Hemen hemen her insanın kullandığı bu ürün hem maliyeti ucuz hem de tek kullanımlık ürünler olduğu için hijyeniktir.

 

Kağıt havlu Fiyatları

 Kağıt havlu daha öncede belirttiğimiz gibi aslında tuvalet kağıdı üretiminde gerçekleşen bir üründür. Hatalı tuvalet kağıtlarının kağıt havlu adı altında piyasaya sürülmesiyle birlikte özellikle otel ve restoranların talepleri üzerine seri üretime geçilmiştir. Tuvalet kağıdından daha sağlam bir yapıya sahip olan kağıt havlu normal havlunun yerine geçerek tek kullanımlık hijyen açısından daha iyi olan bir ürün halini almıştır. Arza talep dengesini sağlamak amaçla üretilmiştir. Daha sonraları evlerde kullanmaya başlaması ile birlikte daha çok üretimi sağlamaktadır. Artık hayatınızın birçok alanında özellikle toplu ve ortak kullanım alanlarında güvenli ve içiniz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!