alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Kağıt Mendil

Kâğıt Mendil 

Temizlik kâğıtları kategorisinde yer alan kâğıt mendil çeşitleri insan hayatından çok büyük öneme sahiptir. Kullanımı kış aylarında daha çok kullanılır, gibi görünseler de aslında kâğıt mendilleri her mevsim ve her yerde imdadımıza yetişen kâğıt mendilleri, hayatımızın olmazsa olmazıdır.   Kâğıt mendiller çıkmadan önce kumaş mendiller kullanılmaktadır. Ancak teknolojinin ve endüstrinin gelişmesi ile birlikte geniş ürün yelpazesine sahip olan temizlik ürünleri arasında giren kâğıt mendiller kumaş mendillere göre biraz daha faydalı ve avantajlıdır.

Kâğıt Mendil Çeşitleri

 Mendil herkesin temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır ve çevre dostudur. İşin içine birde temizlik ve sağlık bilgisi girdiği zaman kâğıt mendilleri burada rolü çok büyüktür.  Özellikle kış aylarında grip olduğunuz zaman burnunuzu temizlemek için ilk başvuracağınız ürün kâğıt mendillerdir. Kutularda ya da ambalajlar tek kullanımlık adetler şeklinde satılmaktadır.   Öte yandan kâğıt mendillerin yumuşak yapısı sayesinde cildiniz tahriş olmaz. Kumaş mendiller kâğıt mendillere göre biraz daha sert yapılı olduğundan dolayı grip ve soğuk algınlığınızda burnunuzu tahriş eder ve hatta kızarıp yara olmasına bile neden olur.  Bunların dışında kâğıt mendil kumaş mendillere göre daha güvenlidirler. Tek kullanımlık olduklarından dolayı virüs ya da bakteri yayılımını engellerler. Kullandığınız kâğıt mendilleri çöpe atıp, ellerinizi bol sabunlu su ile yıkadığınız durumunda bakteri ve mikropları da üzerinizden atmış olursunuz.Kağıt mendil çeşitleri hakkına daha detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kâğıt Mendil Fiyatları

   Her alanda ihtiyaç duyduğumuz kâğıt mendil, tussie denilen maddeden üretilmektedir.  Bu madde gramajı düşük kuru kreplime ile üretilmiş olup tüm tuvalet kâğıdı, kâğıt havlu peçete gibi tüm temizlik kâğıtlarında kullanılan bir tür malzemedir.  Kâğıt mendillerin bir kısmının hammaddesi ise selülozdur. Kullanılmış atık kâğıtların bir kısmı da geri dönüşüm yolu ile yenilerek kâğıt mendil olarak geri piyasaya sürülmektedir.  Kâğıt mendillerin ambalajlarında neden yapıldığı da net bir şekilde yazılarak, tüketiciye bilgi verilmektedir.Kağıt mendil fiyatları için internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 Kâğıt Mendil Çeşitleri ve Fiyatları

 Kâğıt mendil çeşitleri hemen her alanda temizlik ve sağlık bilgisi amaçlı kullanılan temizlik ürünleridir.  Cebinizde ya da çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz kâğıt mendiller, lokantalar, iş yerlerinde, mutfağınızda,  otellerde ve arabalarda kullanılmaktadır. Ayrıca çocukların okul çantasında ya da cebinde bulunması gereken en önemli okul malzemesidir.  Kâğıt mendiller naylon ambalajlarda ya da karton kutularda satılır. Bir kutu ya da ambalaj içinde 20 ile 100 adet tek kullanımlık kâğıt mendiller bulunur.  Ambalaj üzerine açılmış küçük bir delikten de mendiller tek tek çıkartılarak kullanılır. Bu sayede diğer mendillere ihtiyaç duymadıkça el ile temas kurulmaz.  Bu şekilde hem diğer k mendillerin temiz kalması sağlanır, hem de mendil tüketiminde israf olmaz. Kutu içinde satılan kâğıt mendiller çoğunlukla arabalarda kullanılırken,   çanta ve ceplerde ise naylon ambalajlara sahip olan kâğıt cep mendilleri kullanılır. Kağıt mendil çeşitleri ve fiyatları konusunda en uygun seçenekler daima internet sitemizde yer almaya devam edecektir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!