alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU

Kavanoz Seti

Kavanoz Seti

Yaz mevsiminde kışlık yiyecekler, diğer mevsimlerde ise farklı özelliğe sahip gıdalar, her zaman mutfağınızda olmak durumunda. Özellikle de değişik şekillerde saklamış olduğunuz kavanoz seti modelleri ile birlikte, farklı keyifli ve farklı lezzetleri paylaşmanız burada mümkün olacaktır. Büyük bir dikkatle seçilmiş kavanoz seti ile birlikte, en sağlıklı ürün modellerinin aynı zamanda en cazip çözümlerini burada görmek mümkün olmaktadır.

 

Bir set halinde karşınıza çıkan bu sağlıklı cam kavanoz seti seçenekleri, pek çok yiyeceğim uzun süreli saklanmasına gerçekten önemli bir destek sağlamaya devam etmektedir. Aslında bayanlar için bunun yardımcı bir fırsat olduğunu buradan söyleyebiliriz.

 

Mutfak Kavanoz Seti

Pek çok yerde sağlıklı mutfak kavanoz seti modeli olarak tercih edilen malzemeler içerisinde, bambu ağacının nitelikleri gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Koruyucu, sağlıklı ve güvenilir etkisi ile birlikte, pek çok yerde insanlar bu kaliteli ağaç modeli ile birlikte çözüm oluşturmaya devam etmektedir. İyi bir kavanoz gerçekten yapıldığı malzeme ile birlikte kalitesini daha iyi şekilde göstermektedir.

 

Bambu ağacından elde edilmiş, özellikleri ile beraber iyi bir bambu kavanoz seti, bayanlara gerçekte mutfakta otantik ve destek sağlamaya devam etmektedir. Aynı zamanda hünerlerini göstermek ve sergilemek isteyen bayanlar için, buradaki kaliteli ürün modelleri gerçek bir fırsat yaratıcı olarak dikkat çekmektedir.

 

Cam Kavanoz Seti

Mutfağınızda bulunması gereken gıdaları uzun süre saklayabilirsiniz. Bununla beraber istediğiniz zaman kullanmanız gereken ürün modelleri için gerçekten burada çok iddialı çalışmalar olumlu sonuç vermektedir. Mutfakta kullanılan cam kavanoz seti ile birlikte bayanların çok daha geniş bir şansa sahip olduğunu görebilmekteyiz. Özellikle de farklı yemek kültürü ile birlikte, hünerlerini sergilemek isteyen bayanlar için buradaki ürün modelleri gerçek bir şans yaratıyor.

 

Cam Saklama Kavanoz Seti

Kavanoz konusunda gerçekten üretim modelleri ve çeşitleri insanlara ışık yakmaya devam etmiştir. Cam kavanoz setinin özellikleri ile birlikte de pek çok farklı çeşit kavanoz modelleri, ihtiyaç duyduğunuz zaman insanlara her zaman yardımcı olmaya devam ediyor. Bu sağlıklı malzemelerin gerçekten insanlar üzerinde çözüm oluşturacak bir etkisi dikkat çekmektedir.Büyük bir dikkatle ve gayretle oluşturulmuş cam saklama kavanoz seti modelleri, hem çözüm hem de sağlıklı avantaj yönünden ortaya mükemmel etkisi çıkmaya devam etmektedir. Çok sayıda insanın olumlu şekilde etkilendiği bu ürün modelleri, kullanıldığı yerlerde gerçekten yüksek performans için çok önemli avantajı yaratmaya devam etmektedir.

 

Hem modelleri hem de inanılmaz uygun çeşitleri ile birlikte, işinizi kolaylaştıracak ürün modelleri burada karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Kavanoz için kullanılan malzeme ve ortaya çıkan ürün sonuçları, gerçekten inanılmaz boyutlarda olabilir. Bayanların artık bu süreçten sonra mutfağında çok önemli bir yardımcı göreve hazır bir şekilde beklemektedir. Lezzetli paylaşımlar ve sağlıklı gıda için adım atacak bayanlar adına, bu tür aparat ve aksesuarların çok önemli olduğunu buradan belirtmek isteriz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Atilla A Müşteri
  Fiyatları çok uygun. Bu sebeple ilk kez alışveriş yaptım bu siteden. Yaklaşık 10-15 parça bir siparişti. 1 ürünün rengi farklı geldi. Ancak ürünlerin kalitesinde hiçbir sorun yok. Gayet düzgün paketlenmiş. Küçük problemleri dert etmeyecekseniz güzel bir site öneririm.
  Sevilay Müşteri
  Çok hızlı gönderim mükemmel paketleme teşekkürler
  Dilaraaa Müşteri
  Ürünler kaliteli. Mükemmel servis. Tebrik ederim.
  Sinan Ç Müşteri
  Alış veriş yaprken karasizdim..ama çok güvenilir bir site. emeği geçenlere teşekkür ederim.
  Emre M Müşteri
  İlk kez alışveriş yaptım. İstanbul'da yaşıyorum verdiğim siparişler eksiksiz ve hasarsız geldi. Çok memnun kaldım. Teşekkürler
  İlker D Müşteri
  Sipariş vermemden 24 saat bile geçmeden kargom iyi paketlenmiş olarak sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ayrıca yolladıkları hediye ürün içinde teşekkürler :)
  Funda L Müşteri
  Çok teşekkür ederim çabuk ve çok özenliydi sevgiler
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat