alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Kayısı

Kayısı

Ülkemizde, özellikle meyve konusunda zengin bir altyapı var. Son derece hoş lezzeti ve faydalı yapısı ile birlikte kayısı bunlardan biri. Malatya başta olmak üzere yöresel lezzetler içerisinde tam da damak tadınıza uygun seçenekler, burada karşımıza çıkmaktadır. Lezzetli olduğu kadar faydalı olduğu bilinen bu muazzam bitki; a, b, c ve d vitamini bakımından oldukça zengin bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Dünya üretiminin neredeyse yüzde 15'ini ülkemizin karşılamış olduğu bu lezzetli meyve, kurutulduğu zaman yıl boyunca insanların keyifli tüketeceği olağanüstü bir avantajı gözler önüne getirmektedir. İlk başta kabızlığa çok iyi gelmesi ile bilinen bu lezzetli meyve, tüketildiği zaman gerçekten lifli yapısı ile birlikte insanlara çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kemik yapısını güçlendiren seçenek için buradaki alternatifleri mutlaka gözden geçirebilirsiniz.

 

Kayısı Fiyatları

Faydaları kanıtlanmış ve ispatlanmış ürünler, fiyatları ile de gerçekten müşteriler için fark yaratıyor. Kan yapımını artırarak kansızlığa iyi gelen bu olağanüstü meyve, aynı zamanda uygun rakamlarla birlikte bütçeyi açmayan bir çözüm oluşturmaya devam etmektedir. Objektif bir değerlendirme yaptığınız zaman kayısı fiyatları, gerçekten çok uygundur. İnsanın fiziksel direncini artıran bu muazzam ürün, özellik ve mide hastalıklarına iyi gelir.

 

En başta ülser oluşumunu önleyen bu muazzam seçenek ile birlikte zayıflamak isteyen insanların, diyet ürünü olarak da bunu kullandığı çok iyi bilinmektedir. Sindirim sistemi ve boşaltım sistemi konusunda insanlara kolaylık sağlayan ve rahatlatan meyve seçenekleri, hemen herkesin mutfağında olması gereken bir alternatifi ortaya koymak durumundadır.

 

Kuru Kayısı

Aşure, hoşaf ve komposto olarak bildiğimiz lezzetlerin, sofralara taşınması konusunda kuru kayısı, gerçekten önemli bir yere sahip. Mayhoş, lezzeti ve tatlı lezzeti ile birlikte pek çok kişinin vazgeçemediği bu alternatif, gerçekten mutlaka evinizde bulunması gereken bir seçenek gibidir. Faydası saymakla bitmeyecek bu muazzam tüketim unsuruna ulaşma noktasında, sizin için hazırlanmış seçenekleri masaya yatırabilir ve içinden en ideal olanı seçebilirsiniz.

 

Göz alıcı sayılacak bir ürün modeli fiyatlarıyla ve uygun koşulları ile birlikte gerçekten sizin için önemli bir şans ortaya koymaktadır. Sağlıklı ambalaj konusunda titiz davranan firmanın, ürün ulaşımı konusundaki uygulamaları sizin için gerçekten fark yaratmaktadır. Böylelikle, sağlıklı lezzetler elde etmek için hiç beklemeden bu imkânlardan faydalanabilirsiniz.

 

Kuru Kayısı Fiyatları

Herhangi bir ürün için müşteri olmadan önce bu ürünün sağlıklı ve nitelikli koşullarını gözden geçirmek önemli olacaktır. Yeterli besin kaynağı ve vitamin deposu olarak görülmüş seçeneklerin, aynı zamanda size maliyetini ölçmek ve değerlendirmeyi buna göre yapmak mümkündür.

 

Sayfalarda görmüş olduğunuz kuru kayısı fiyatları, tam da bu konuya ışık tutmuş ve sizi aydınlatmıştır. Son derece rahat ve muazzam sayılacak ürün seçeneklerinin tüketimi konusunda insanlara sağladığı fırsatlar dikkat çekmektedir. Aynı zamanda lezzetli içerikler bakımından bu göz alıcı ürün modellerinin, gerçekten sizin için heyecan yaratan sonuçlarını değerlendirmek iyi bir avantaj ortaya koymaktadır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!