alt alt alt
FİLTRELE
FİYAT ARALIKLARI
Kristal

Kristal

Öncelikli olarak natürel ve zeytinyağı ile birlikte kalitesini tüm ülkemize duyurmuş olan marka, aynı zamanda organik sızma lezzetli seçenekler ile birlikte yine kaliteli ürünleri size tanıtmaya devam etmiştir. Yıllardan beri kaliteli zeytin ve zeytinin nitelikli yağ seçeneklerini en iyi şekilde soframıza kadar ulaştıran seçenek, güvenilir marka hassasiyetini en iyi şekilde müşterilere tanıtmaya devam etmiştir.

 

Cam şişe içerisindeki lezzetli alternatifler veya teneke içerisindeki sağlıklı ambalaj modelleri, her bir ürünün size en iyi koşullarda ulaşmasını sağlamaktadır. Sayfamızdaki lezzetleri elde etmek istiyorsanız, bu konuda size destek veren Kristal çok nitelikli ürünlerle birlikte oluşturduğu çözümleri sizin için kullanışlı ve aktif hale getirmiştir.

 

Kristal Ürünleri

Organik sızma zeytinyağı buradaki nitelikte ürünlerden biri. Kristal natürel sızma zeytinyağı, hem dolgun hem de güçlü yapısı ile beraber sağlıklı bir tercih olarak sofralara renk katmaktadır. Zeytinyağının 2 litrelik tenekelerdeki uygun fiyatta seçenekleri, çoğu zaman müşteriler için ekstra fırsat anlamına gelmektedir. Eğer indirimli seçenekleri burada göz önünde bulundurmak istiyorsanız, cam şişeler içerisindeki 1 litrelik Riviera zeytinyağı, tam da adına uygun bir çözüm yaratmıştır. Çeşitler ürünler ve seçeneklerin gerçekten geniş bir yelpaze ile beraber insanların karşısına çıktığı görülmektedir. Kristal ürünleri çok yönlü avantajlarla birlikte belli bir standart ve belli bir kaliteyi takip etmeye devam etmektedir.

 

Kristal Ürün Çeşitleri

Zeytinyağı üretimi ile birlikte nitelikli tercihleri ayağınıza getiren firma, gerçekten yıllardan beri bu konuda üst düzey üretim koşullarını gözden geçirmeye devam etmiştir. Bu çalışmaların sonucunda ortaya çıkmış ve her biri lezzetini adeta kanıtlamış olan Kristal ürün çeşitleri, standardın ötesinde muazzam bir bütünlükle ortaya koymaktadır.

 

Gerçekten kızartmalık için, yemekler için ve diğer tercihler için, buradaki zeytinyağı seçenekleri marka kalitesine uygun bir bütünlük yaratmaya devam etmektedir. Eşsiz ve sağlıklı çözüm avantajları ile birlikte, güvenilir firmaların burada insanlara sağladığı çok daha geniş ve anlamlı perspektif oluşturan imkânlar bulunmaktadır. Yıllarını bu konuda güven üretim ile birlikte harcamış firma, ürünleri ve tercihleri ile birlikte size yardımcı olmaya devam etmektedir.

 

Kristal Ürün Fiyatları

İndirimli fiyatlar, kaliteli tercihler, buradan satışa sunulmuş durumda. Çevrimiçi hizmetler noktasında sanal market avantajları, kaliteli ürünler ve kaliteli markalar boyutunda size çok büyük imkânlar sağlamaktadır. Buradan karşınıza çıkmış olan Kristal ürün fiyatları, gerçekten heyecan uyandıran ve değerlendirilmesi gereken bir alternatifi gözler önüne getirmektedir. Her bir ürün sağlıklı seçenekleri ile beraber, insanların gözden geçirdiği avantajları gündeme getirmektedir.

 

Aynı zamanda ekonomik boyutlarda farklı avantaj yaratan seçenekler, güvenilir firma hassasiyeti ile birlikte yıllardan beri adına yakışır bir çözüm üretmeye devam etmektedir. Ülkemizde yıllardan beri bu kaliteli ürünler ve bu ürünlerin ticaret konusundaki imkânları, gerçekten anlamlı bir sonuç yaratmaya devam etmiştir. Eğer bu konudaki avantajları görmek ve müşteri olarak bu imkânlar değerlendirmek isterseniz, sizin için oluşmuş çözümler daha iyi bir şartta avantaj yaratmaya devam edecektir.

MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!