alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Reçel
Reçel
123

Reçel

Dünya mutfağında özellikle tatlıların yeri çok farklı olmakla beraber meyve özünden üretilmiş olan reçel çeşitleri yine kahvaltılık ve diğer öğünlerde tüketilmek üzere iyi bir seçenek oluşturuyor. Çocuklarda ve yetişkinlerde enerji kaynağı olarak görülen bu sağlıklı kahvaltılık reçel seçenekleri oldukça kaliteli bir şekilde üretilmiştir ve sağlıklı bir şekilde ambalajlı hale getirilmiştir. Pek çok farklı ve lezzetli meyvenin özünden elde edilmiş olan reçel çeşitleri ile birlikte sofranızı çok daha renkli ve tatlı hale getirecek seçenekler oluşturmaya devam ediyoruz.

 

Oldukça taze ve sağlıklı ürün tercihlerimiz aynı zamanda marka kalitesi ile beraber insanlara gerçekten önemli derecede güven veriyor. Pek çok insan evinde bu tip tatlı ve gıdaları üretmek isterken artık üretici firmaların ortaya koymuş olduğu kaliteli seçenekler insanları alışveriş konusunda ikna etmeye devam ediyor. Her mevsimin farklı lezzetlerini ve meyve çeşitlerinin sizin için daha sağlıklı bir gıda haline getiren firmalar sağlıklı ambalaj avantajı ile birlikte size en iyi imkânları sunmaya devam ediyor. Market ve gıda konusunda geniş alışveriş imkânı arayan herkes için sayfalarımızda bu geniş fırsatlar çok yeterlidir ve sağlıklı gıda için iyi bir alt yapı oluşturmaktadır.

 

Reçel Çeşitleri

Bu muazzam lezzetleri değişik meyvelerin son derece kaliteli ve tatlı ürün seçeneklerini gözler önüne sermektedir. Gül, kayısı, vişne, ahududu, elma, incir ve aklınıza gelecek çok daha çeşitli meyve seçenekleri birbirinden kaliteli ve lezzetli Reçel olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle kavanoz ile size ulaştırılan bu lezzetli reçel seçenekleri kiloluk ve daha üzeri seçeneklerde pet ambalajları ile birlikte sağlıklı bir gıda alternatif olarak sofralarımıza kadar ulaşıyor. Taze ekmek ve tereyağı ile birleştiği zaman muazzam bir bütünü sağlayan bu tatlı ve lezzetli reçel seçeneği kahvaltıların en vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur ve bütün sofralarda kendine yer bulmuştur.

 

Bu konuda kaliteli firmanın kaliteli ürünlerini sayfalarımıza taşıdığımız gibi her bir ürün seçeneği ile birlikte sağlıklı alternatifler noktasında size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Burada beğendiğiniz ve tercih ettiğiniz ürünler hemen sepete eklemek suretiyle kolay ve hızlı alışverişin imkânından faydalanabilirsiniz. Büyük bir dikkatle üretilmiş ve konsantre malzeme ile birlikte sağlıklı bir seçenek oluşturulmuş gıda alternatifleri aynı zamanda kullanışlı ve güvenli ambalaj kalitesi ile birlikte sofralarımıza kadar ulaşmaktadır.

 

Reçel Fiyatları

Son derece lezzetli meyvelerin özünden yapılmış olan muazzam reçel seçeneği uygun fiyatlarla beraber gerçekten insanları şaşırtmaya devam ediyor. Alışveriş konusunda uygun fiyatlar ve taze ürünler yan yana geldiği zaman müşteriler için gerçekten iyi bir fırsat ortaya konmaktadır. Son kullanma tarihini kesinlikle geçmemiş ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmemiş sağlıklı reçel gıda seçenekleri uygun fiyatlarla beraber size sunuluyor.

 

100 TL üzeri alışverişlerde uygulandığımız ücretsiz kargo avantajı pek çok ürün sağlıklı bir şekilde size ulaşması için gerçekten bir fırsat oluşturuyor. Hem ürünlerimize güveniyoruz hem de uygun fiyatlarla beraber alışveriş konusunda size gereken kolaylığı sağlamaya devam ediyoruz. İnsanların daha sağlıklı olabilmesi ve vücudunun ihtiyaçlarının zamanında karşılanması için gıda seçenekleri gerçekten önemli bir görev üstlenmiştir ve firma olarak biz de bu konuda çok dikkatli davranıyoruz.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!