alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Rendeler
Rendeler
123

Rendeler

Mutfak aletleri içerisinde yer alan ve neredeyse her gün kullanılmakta olan rendeler, her zaman çok önemli bir yere sahiptir. Mutfaklarda yemek yaparken tüm malzemeleri rendelemek için kullanılan rendeler modelleri farklı çeşitlere sahip olabiliyor. Rendeler kullanırken her zaman dikkatli olmak gerekiyor. Mutfağın vazgeçilmez parçaları arasında yer alan rende modellerinde kullanılan maddelerde bazı değişiklikler olabilir. Rende modelleri bazen silikon bazen plastik bazen de çelik olabilir. Hangi modeli kullanacağınıza, rendeleyeceğiniz ürünlerin niteliğine göre sizler karar verebilirsiniz. Çelik rendeler modellerinde havuç gibi daha sert malzemeler rendelenirken, silikon ve plastik rendeler modellerinde ise domates ve peynir gibi daha yumuşak yapılı malzemeler rendeleniyor. Bu nedenle bir mutfakta birden fazla rende modeline yer vermek her zaman önemlidir.

 

Rendeler Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Rendeler kullanılırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus mevcuttur. Rendeler kullanırken öncelikle ellere dikkat edilmesi gerekir. Rendeler keskin bir mutfak eşyası olduğundan dolayı, bir ürünü rendelerken parmaklarınıza ve ellerinize her zaman dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, hızlıca rendeleme yaparken yanlışlıkla parmaklarınıza ya da ellerinize zarar verebilir ve kesme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle gerek sert gerekse yumuşak yapılı ürünleri rendelerken mutlaka dikkat etmeniz ve yavaş rendeleme yapmanız gerekir.

 

Havuç, salatalık ve benzeri sert yapılı malzemeleri rendelerken daha büyük delikleri tercih etmeniz gerekir. Sert yapılı ürünleri çelik maddeden elde edilen rende modelleri ile rendelemeniz daha uygundur. Peynir gibi yumuşak malzemeleri rendelerken ise mutlaka küçük delikleri kullanmanız gerekir. Yumuşak yapılı ürünleri, plastik maddeden elde edilen rende modelleri ile rendelemeniz daha uygundur ve parmaklarınızı kesme ihtimalinizi de azaltır. Rende modellerini kullanırken, rende yapacağınız malzemelerin niteliklerine göre tercih yapmanız gerekiyor.

 

Değişik Rendeler

Rendeler mutfaklarda kurtarıcı olarak kullanılırlar. Yemek yaparken daha lezzetli yemekler yapabilmek, yemeklerin içeriklerinin daha küçük olmasını sağlamak için mutlaka rendeler ürünlerini kullanmak şarttır. Özellikle de yumuşak ve sulu yemek yapmak için, malzemelerinizi doğramak yerine rendelemek daha mantıklı ve uygundur. Bu nedenle rendelerinizi çeşitli ve renkli modeller olarak temin edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Rendelerin kullanımı her zaman daha kolay ve daha lezzetli yemekler yapmanıza olanak sağlar. Yalnızca yemek değil aynı zamanda salata yaparken de rendelerin kullanımı size her zaman kolaylık sağlar. Sizler de mutfaklarınızda usta birer aşçı konumuna gelerek, yalnızca rende kullanımıyla dahi daha marifetli olduğunuzu gözler önüne serebilirsiniz. Rendeler ürünlerinin kullanımı, malzemelerin daha iyi karışmasına ve daha iyi bölünmesine yardımcı olacağı için, yemeklerde de malzemeler daha iyi pişer ve ortaya hem görünüm açısından hem lezzet açısından hem de sağlık açısından daha güzel yemekler ortaya çıkar.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!