alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Un Karışımları
Un Karışımları
12

Un Karışımları

Un günlük hayatta özellikle Türk mutfağının vazgeçilmezi olan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan yemeklere ek olarak çayın yanına tuzlu, tatlı hamur işiler yapılıyor. Ayrıca yemek öğünü olarak da mantı gibi hamur işi yemekler tercih edilebiliyor. Unun bu kadar tercih ediliyor olması un üzerinde farklı işlemlerin gerçekleşmesini ve farklı türlerin ortaya çıkmasını sağladı. Un karışımları olarak adlandırılan bu ürünler yapılacak olan tarife göre en iyi hamurun açılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca daha lezzetli yemeklerin yapılması bu ürünler ile kolay oluyor. Normalde kendi göz kararı ile ölçülüp ayarlanan bu karışımlar artık piyasada paketli olarak satılabiliyor. Farklı farklı türleri bulunan bu ürünler alınarak eşsiz bir deneyim yaşanabilir.

 

Un Karışımları Ve Çeşitleri

Farklı birçok un karışımları bulunuyor. Bakıldığında ana çeşit olarak 4 tür karşımıza çıkıyor. Bunlardan ilki tuzlu kurabiye unu olarak göze çarpıyor. Bu ürünün kullanım alanı börekler, buna ek olarak çörekler, tuzlu kurabiyeler ve akla gelebilecek tüm tuzlu hamur işleri olabiliyor. Ayrıca ürünün içerisinde kabartma tozu ilaveli olduğu için ek olarak kullanılmasına gerek kalmıyor. Enerji değerleri ise 1920 KJ olarak karşımıza çıkıyor. Diğer bir ürün ise tatlı kurabiye unudur. Bu un karışımı ise ay kurabiyesi, klasik kurabiye tarifleri, yeni kek tarifleri gibi ürünlerde kullanılabiliyor. İçerisinde kabartma tozu, vanilya gibi ürünler barındırıyor. Bu yüzden bunların ek olarak eklenmesine gerek kalmıyor. 3. Tür ise pizza unudur. Bu un ile pizzalar tam kıvamında oluyor. Kısa sürede hazırlanabilen hamur bu un ile mümkün oluyor. Ayrıca harika, ince ve çıtır çıtır bir hamur elde ediliyor. Son tür olan pandispanya unu ise pasta yapımında kullanılan bir üründür.

 

Un Karışımları Ve Fiyatları

Un karışımları yapılan hamur işlerinin çok daha lezzetli olmasını sağlıyor. Tam olarak yapılacak şeye özgü hazırlandığı için bu hamur işi sayesinde pizzalar tam istenilen kıvamda, pastalar harika bir yumuşaklıkta, tuzlu ve tatlı kurabiyeler ise tam kıvamında oluyor. Bu gibi faydaları un karışımları için tercih edilebilir olmalarını sağlayan bir sebep olarak karşımıza çıkıyor.

 

Seçim yapılırken öncelikle yapılacak olan hamur işinin belirlenmesi gerekiyor. Pasta yapılacaksa buna gidip pizza unu kullanmak yanlış ve saçma bir seçim olacaktır. Pizza hamuru daha çıtır çıtır bir pişme sağlarken pastada kullanılan pandispanya unu daha yumuşak ve ağızda dağılacak bir hamur yapılmasına olanak tanıyor. Ayrıca bu ürünler alınırken kaliteli olanların tercih edilmesi de büyük önem taşıyor. Kalitesiz ve kötü ürünlerin tercihi kötü sonuçlar doğurabiliyor. Lezzetli tatlar yapmak ve harika ürünler elde etmek için bu alanda uzmanlaşmış olan Dr. Oetker ürünleri tercih etmek daha lezzetli ürünler yapmak için yapılması gereken bir işlem olacaktır.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!