alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Yağdanlık
Yağdanlık

Yağdanlık

Mutfaklarda tezgah üzerinde yer alan ve kullanımı son derece önemli olan yağdanlık ürünleri çeşitli modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Kullanımı son derece önemli olan ve her zaman mutfak tezgâhları üzerinde yer alan yağdanlıkların farklı modelleri mevcuttur. Şekilli olan modelleri ya da düz olan modelleri tamamen kendi tercihinize göre tezgahlarınız üzerinde yer alabilir. Yemek yaparken, kızartma yaparken ya da diğer tüm mutfak malzemelerinizde kullanmanız gereken yağ çeşitlerini de farklı modellere ayırarak kullanabilirsiniz. Yağdanlıklar, yağın kapalı bir alanda bulunması, toz olmaması ve zamanla bozulmaması için kullanılan ürünlerdir. Bazı modelleri şeffaf bazıları ise renklidir. Renkli olan modellerde yağın hangi tür yağ olduğu görünmese de kullanımları son derece rahattır ve kullanışlıdır. Şeffaf olan modellerde ise hangi yağın ne kadar kaldığını görebilir ve daha rahat kullanabilirsiniz.

 

Yağdanlık Modelleri

Yağdanlık kullanımı her zaman hem hijyen açısından hem de yağın içeriğini korumak açısından son derece önemlidir. Yağın içeriğinde bozulmalar meydana gelmesin diye, yağ toz kapmasın diye ve en önemlisi de sağlığı tehdit eden herhangi bir durumla karşılaşmamak için yağdanlıkları sürekli olarak temizlemek ve sık sık değiştirmek gerekir. Aynı zamanda yağdanlıkların hangi malzemeden yapılmış olduğuna da dikkat etmek gerekiyor.

 

Yağdanlıkların sık sık değiştirilmesi hijyen açısından son derece önemlidir. Yağdanlıklar kullanılırken eldivenle kullanılmasına oldukça dikkat edilmelidir. Yağdanlıkların dışına yağ akıtmaması için tıpalı ya da kapaklı olmasına özen gösterilmesi gerekir. Yağdanlıkların cam olması da her zaman en önemli etkendir.

 

Cam Yağdanlık

Yağdanlık kullanımında öncelikle modeline ve yapısına dikkat etmek gerekiyor. Cam olması her zaman daha sağlıklıdır ve kullanımı da daha temizdir. Aynı zamanda camdan imal edilen modellerin temizliği de daha kolaydır. Camdan imal edilen modellerin içerisinde toz girme olasılığı da diğer maddeden yapılanlara oranla daha azadır. Aynı zamanda camdan olan yağdanlıkların tıpaları ve kapakları daha sıkı ve kapalı tutulabilir. Aynı zamanda camdan yağ içerisinde farklı bir bileşen ya da kimyasal iletken karışmadan sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Yağdanlıkların temizliği yapılırken normal bulaşıkların yıkandığı malzemeler kullanılabilir. Yağdanlıklar özellikle de dışına yağ akıttığı zaman, derhal beklemeden ve üzerindeki yağ kurumadan yıkanması ve kurutulması gerekir. Böylece yağ kir, leke ve toz tutmadan kolaylıkla yıkanır, kurulanır ve yeniden kullanılabilir hale getirilir. Yağınızı yağdanlığın içerisine koyarken dikkatli bir şekilde koymanız gerekir. Aynı zamanda yağdanlıklarınızı seçerken daha büyük delikli olmasına ve yağın kolayca akacak olmasına da özen göstermeniz gerekiyor. Böylece yemek yaparken, katacağınız yağ oranını son derece dikkatli ve uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Yağdanlıkların kullanım öneminin de böylece farkına vararak yemeklerinizi yapabilirsiniz.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!